Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 51 arası toplam 51 sonuç

Konu: Not well-formed(invalid token)at line1 of last_saved_game.xml

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Eğer ilk hatayı aldığın zamanki Save'i kullanıyorsan o oyundan umudunu kes, yeni bir kariyer aç kendine. Kayıtlı oyunundaki sorunu gidermenin malesef bir yolu yok.

hatayı vermişti ilkten yeni ßir kariyere başladım yeni kariyerimdede aynı hatayı verdi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Klasör seçeneklerinden gizli dosyaları ve klasörleri göster seçeneğini aktif hale getirin.

Sonra;

C:\Users\<User Name>\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2009\

kısmına gelin ve buradaki Settings klasörünü silin.

Bunu tekrar deneyin. Birde orjinal oyun kullanıcısıysanız 9.2.0'a yükseltin oyununuzu bir çok hata 9.2.0'da giderildi.

hocam slm ya bırazcık cahıllık olacak ama ben sızın anlatıgınız hıcbırseyı bulamadım settıngs sıl dıyorsunuz bulamadım yardımcı olursanız sevınırım bu arada gızlı dosyaları da actım ama yok

Nesil
    2003
    Yer
    Kırklareli, Ankara

XP mi Vista mı kullanıyorsun?

xp kullanıyorum hocam
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    xp kullanıyorum hocam ıkı saattır settıngs arıyorum oyun ıcınde buldum sıldım yıne calısmadı
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    hocam yardımcı olursanız cok sevınırım...
    Last edited by dionysos_1986 : 27.Ocak.2009 at 02:15 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2003
    Yer
    Kırklareli, Ankara

Nerede buldun dosyayı

C:\Documents and Settings\Kullanıcı adın\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2009\

içerisinde yer alıyor bahsettiğim settings onu sileceksin.

tamam ghocam sızın msn aldım benımkı [email protected] eklersenz sevınırm

Nesil
    2003
    Yer
    Kırklareli, Ankara

MSN kullanmıyorum o eskiden kalmış ne yazık ki düzenlememişim. Dediğim yerden temizlersen dosyaları sorunun çözülecektir muhtemelen.

hımm bıraz once gırdım ama oyunu tekrar kuruyorum C:\Documents and Settings\ÇAĞTAY\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2009 burdan settings vardı bende sıldım umarım duzelır ıcınde bırseyler vardı..

Nesil
    2003
    Yer
    Kırklareli, Ankara

Tekrar kuruyorsan muhtemelen düzelecektir.

ınsallah hocam bakalım olmassa tekrar yazrım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    hocam cok tesekur ederım allah razı olsun gırdı bakalım suan oyunu acıyorum baska bır sorun cıkmaz ınsallah....
    Last edited by dionysos_1986 : 27.Ocak.2009 at 02:42 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Quote Originally Posted by Aydoğan View Post
    Abi konuyu kapamaktansa, bu konu ile alakalı başka birisi daha bir soru sorabilir diye açık tutmayı yeğliyoruz. Yakında çözülmüş sorunlar ile alakalı bir index hazırlayacağız zaten.
    Sevgili dostum benzer bir dertten bende muzdaribim.Elektrik kesintisi sonucu fm2009 da 18 sezonluk oyunumu kaybettim sanırım.Bunun yanı sıra oyunuda açamıyordum çunku xml hatası alıyordum.Bu sorunumu hedef kısmına --reset_preferances ("C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009\fm.exe" --reset_preferances) yazarak halletmiştim (exe'' ile -- reset_preferances arasında boşluk olmalı ve oyuna 2. girişte --reset_preferances silinmeli)
    Oyunu açmayı başarabildim fakat sadece giriş kısmına kadar gelebiliyorum load game veya newgame ye tıklayınca oyun donuyor ve ben tüm araştırmalarıma rağmen bu sorunla ilgili herhangi birşey bulamadım.Gezmediğim site kalmadı fakat bir sonuca ulaşmadım.Sizin mesajlarınızı ve çözümlerini okuyunca (ayrcıa sizinkileride uyguladım ama sonuc aynı) benim sorunum hakkındada bilgi sahibi olabileceğinizi düşündüm.Teşekkür ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

allah binbirkere raı olsun kardeşim

Default benımkıde vısta ve not wel formed higlights hatası alıyorum

dedıklerını yaptım ama olmadı baska yolu varmı

Default çok saolun

[quote=Aydoğan;1302784]Vista'da da aynı şey yapılıyor. Yalnız Vista'da gizli klasörleri görünür yapmayı adım adım açıklamış. Şu anda vaktim olmadığından çevirisini yapamayacağım ama gizli klasörleri görünür hale getirebilirseniz, sonrasında;

kısmına gelin ve Settings klasörünü silin.
    Tabii ki bu tarz hataları yaşamamak için yukarıdaki mesajlardan birinde linkini verdiğim Microsoft
    XML Parser programını da indirip kurun ki bir köşede bulunsun.[/quote

çok saolun siizn sayenizde açabildim bu yüzden sitenize kaydoldum allah razı olsun
    hayırlı günler ve siteler

ben fm08 kullanıyorum aynı sorun karsıma cıkıyor dediklerinizi yaptım ama ortada bir settings dosyası yok konu fm08 teknik arızalara dafalarca acılmıs yanıt veren yokk biz ne yapmalıyız..

ÖNEMLİ OLAN KAYITLI OYUN DEĞİL BAŞTAN BAŞLARIM AMA BU SORUNU BİR DAHA GÖRMEK İSTEMİYORUM. ONCA OYUNU OYNUYORUM CAT DİYE GİBİYO BU BÖYLE DEVAM ETMEZ x) YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Baba Hamdi View Post
    şimdi XP için bir kaç yol önerilmiş :

1-Bir kere eski save ettiğiniz oyunu kesinlikle kaybedeceksiniz onu unutun.

2-Yeni bir oyun başlatın,yine aynı xml hatasını alacaksınız.oyunu kaydedin ve ana menuye dönün."load last game " e basın.Oyun hatasız başlayacaktır.Tekrar ana menuye geri dönün."load game" e basın.Ordan "delete" e basarak Bu kaydettiğiniz oyunu silin. Oyundan tamamen cıkın ve oyunu yeniden başlatın.Artık XML hatanız olmayacaktır.

Bunu bir dene.Gene olmazsa 2. çözüm yolda

şimdi bu kesin çözüm oluyor mu ? bi daha karsıma cıkmaz dimi aynı hata ?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Baba Hamdi View Post
    şimdi XP için bir kaç yol önerilmiş :

1-Bir kere eski save ettiğiniz oyunu kesinlikle kaybedeceksiniz onu unutun.

2-Yeni bir oyun başlatın,yine aynı xml hatasını alacaksınız.oyunu kaydedin ve ana menuye dönün."load last game " e basın.Oyun hatasız başlayacaktır.Tekrar ana menuye geri dönün."load game" e basın.Ordan "delete" e basarak Bu kaydettiğiniz oyunu silin. Oyundan tamamen cıkın ve oyunu yeniden başlatın.Artık XML hatanız olmayacaktır.

Bunu bir dene.Gene olmazsa 2. çözüm yolda

şimdi bu kesin çözüm oluyor mu ? bi daha karsıma cıkmaz dimi aynı hata ?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Aydoğan View Post
    SI forumlarından:

Çevirisinden size yarayacaklar:

Klasör seçeneklerinden gizli dosyaları ve klasörleri göster seçeneğini aktif hale getirin.

Sonra;

kısmına gelin ve buradaki Settings klasörünü silin.

Bu çözüm XP kullanıcıları içindir.
    pc xp ama settings yok =) [fm08]
    Last edited by th3JANISSARY : 14.Ağustos.2009 at 14:51 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu hata genelde Türkçe yamalardan kaynaklanıyor. Hatayı almamak için Türkçe yama kullanmamanız gerekiyor sanırım.

Fm08 için "not well-formed invalid token at line 1 of profile 0.xml" bu problemin çözümünü veren henüz yok.Yardımcı oluranız sevinirim.
    *Kayıtlı oyunun gitmesi umrumda değil önemli olan bu sorunla bundan sonra yüzleşmiyim. Takımı tam toparladım antrenör-anreman ayarları yaptım gözlemci raporları elime yeni geçmişti v.s.. bunları yaptıktan sonra gerile gerile maçları seyretmek varken oyuna baştan başlamayım bi daha.

Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkürler.
    th3JANISSARY
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yamadan kaynaklanan birşey değil bundan öncede Türkçe yama ile oynuyordum. Bahsettiğimiz maç esnasında gelen problem değil. O yamadanda.
    Bu oyundan cıktıktan sonra pcyi birden kapamaktan oluyo prizden fişni çekmek gibi. Yamadan olsa daha önceleride karsıma cıkardı kac senedir fm oynuyorum ben.
    Last edited by th3JANISSARY : 14.Ağustos.2009 at 15:00 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by th3JANISSARY View Post
    Bu oyundan cıktıktan sonra pcyi birden kapamaktan oluyo prizden fişni çekmek gibi. Yamadan olsa daha önceleride karsıma cıkardı kac senedir fm oynuyorum ben.
    O da olabilir sanırım...

teşekkürler

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri