1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: milli takıma yabancı futbolcu

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

Default milli takıma yabancı futbolcu

bu milli takıma yabancı futbolcu alınabiliniyomu???????????????

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by zargı
    bu milli takıma yabancı futbolcu alınabiliniyomu???????????????

Eğer kendi ülkesinin milli takımında oynamamışsa ve senin ülkenin vatandaşlığına geçmişse alabiliyorsun.

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

Quote Originally Posted by demirhan1984
    Eğer kendi ülkesinin milli takımında oynamamışsa ve senin ülkenin vatandaşlığına geçmişse alabiliyorsun.
    onu biliyorumda hani gidip vatandaşlıga gecmeden.gercekte ayartıyolar ya öle yani (örnek fransa gidip afrika ülkelerini tpluyo milli takımına)

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

ama onlarda önce vatandaşlığına geçirtiyo...çifte pasaport yani...

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

Quote Originally Posted by nart_susruko
    ama onlarda önce vatandaşlığına geçirtiyo...çifte pasaport yani...
    abi bnm dediim de o yani futbolcuyu ikna etme olsa diyorum.Mesela gidip brezilyalı bi gence gel bizim uyruğumuza gec diyebilsek

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

valla bunun avantajıda olur dezavantajı olur...sonuçta kapmak ta var kaptırmak ta...

valla bunun avantajıda olur dezavantajı olur...sonuçta kapmak ta var kaptırmak ta...
    evet genç ve yetenekli oyuncuları alıyolar gs nin alt yapısından 3-4 tane oyuncuyu almanya aldı bende çok kötü oluyo

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

öle ama güzel olurdu bu işi futbolcunun bağlılığına vericeksin fıstık gibi olur

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

diğer uyruklarda: türkiye yazması gerek ve de ülkesinin milli takımında yer almamış olması gerek diye biliyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

eğer diğer uyrukları arasında senin milli takımındaki ülke varsa alırsın
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

hocam senin dedigin gibi oyuncuya gel bizim milli takımımızda oyna desek bu türkiyeye degil brezilyaya yarar bence cünkü her oyuncu brezilya milli takımı forması giymek ister

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

Quote Originally Posted by nekop
    hocam senin dedigin gibi oyuncuya gel bizim milli takımımızda oyna desek bu türkiyeye degil brezilyaya yarar bence cünkü her oyuncu brezilya milli takımı forması giymek ister
    abi para her kapıyı acar ben ii ama kendi milli takımı tarıfından farkedilmemişlere gel bizde oyna demek olsun diyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nekop
    bence brezilyaya etkisi olmaz brezilya da zaten kendilerine yetecek hatta artacak kadar yıldız var adamların o konuda sıkıntıları yokki.hatta brezilyada kadroya giremeyen ama her avrupa milli takımının yıldızı olabilecek futbolcular diğer milli takımlara kayarak güçlenmeyi sağlayarak brezilya ya karşı daha güçlü birer rakip haline gelebilirler yani brezilyaya ters bir etkide yaratabilir.zaten bu olmaya da başladı.schalke li kurayni brezilyalı ama alman olarak alman milli takımında oynuyor.çünkü 100 sene beklese brezilyada oynayamaz ama almanya gibi üst düzey(gerçi son senelerde almanyadan futbolcu çıkmamasınında etkisi büyük ama) bir takımda önemli bir oyuncu olabiliyor.birde hırvat milli takımında bir brezilyalı forvet var.hatırladığım kadarıyla bunlar.birde ailton vardı tabi bir ara alman veya katar vatandaşı olarak milli olmak istemişti ama olmamıştı.bu tip örneklerden daha fazlasıda vardır heralde..
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

pardon ya bu menejerlik konusuymuş bende gerçek futboldan konuşuyoruz sanmıştım

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

tamam anlıyorumda bende bi ara olmustu fm 2005'te adam brezilya vatandasıydı sonradan türk vatandaslıgını aldı bende türk milli takımına cagırdım oda bana birgün brezilya milli takımının formasını giyme ihtimalinin türkiye formasından daha önemli oldugu gibisinden bisey söyledi sok oldum ondan ben bu işten yana degilim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hadi ya ben böle bişey ilk defa duydum olabilir.zaten ben gerçek futboldan bahsediyoruz sanmıştım yani dedikleri oyun için değildi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

abi bendede bi kere oldu zaten daha sonra baska bi arkadasta daha olmustu yani pek sık olan bişey degil
    Quote Originally Posted by koray_capello
    pardon ya bu menejerlik konusuymuş bende gerçek futboldan konuşuyoruz sanmıştım

Nesil
    2006

ben nobreyi oynatmıştım süper oluyor ama biraz zor iş....

Mesaj Yetkileri