1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Oyun acılırken low memory hatası

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Default Oyun acılırken low memory hatası

Evet arkadaslar dediğim gibi oyun acılırken bu hatayı veriyor arkaplanda calısan programları kapatmama ragmen aynı hatayı veriyor ramim 1.5 gb ekran kartı 512 mb özelliklerden mi neden bilmiyorum ama artık kafayı yemek üzereyim lütfen birisi yardımcı olsun...
    TariboWest

oyunu açmaması bilgisayarının özelliklerinden kaynaklanmaz,bence oyunu kuraraken problem oluşmuş,oyunu tekrar kurup denedin mi

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

forumda baktıgım konulurda hep ramden bahsediliyor ve arkaplanda calısna programların bilgisayarları yordugundan antivirüsü bile kapattım ama yine aynı hatayı veriyor saten verdiği hata da ram hatası gibi bastan kuracam ama önceden de aynısı oldu bastan kurdum biraz oynadım sonra tekrar aynı hatayı verdi
    TariboWest

small database ile oynamaya calış bir tane lig aç.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by davidvilla View Post
    small database ile oynamaya calış bir tane lig aç.
    arkadasım oyun acılmıyor simgeyi tıklıyorum sigamesin simgesi geliyor ve oyundan atıyor sonra hatayı veriyor low memory diye sabah kalktım ilk işim onu acmak oldu yine aynı hatayı verdi nasıl gecicek yetkili arkadaslar yardım etsin bari sitede bi arkadasın daha basına gelmişti yardımcı olabilirse memnun olurum
    TariboWest

aynı hatayı taa cm 2001/2002 de de veriyodu. onun bi çözümü var eğer öyle araştırırsan bulabiirsin belki

Yönetici Notu: Buradan devam edelim. http://forum.turksportal.net/vb/show...ght=low+memory
    Last edited by BeeTLeJuiCe : 10.Nisan.2009 at 19:14

Mesaj Yetkileri