Sayfa 1 / 11 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 314 sonuç

Konu: Fransa'da Monica Duellosu

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Default Fransa'da Monica Duellosu

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69090 Okudum ve kabul ediyorum...
    Onunla ilk kapışmamız çok hüzünlü başlamıştı. Ben Turksportal 1. Lig Şampiyonu olup ertesi senede TSI Süper Ligde zirveyi kapmıştım ki 3. sezon 2 yılın şampionu olarak mücadele ederken Baba Hamdi bana ağır bir malubiyet tattırmıştı.

Daha sonra Baba Hamdi ile bu kez İtalyada müthiş bir kapışamız oldu. İlk sezon kendisi beni madara etti tüm kupaları topladı Avrupada da Uefayı alarak gövde gösterisi yaptı.

Diğer sezonlarda da benimde Serie-A ya alışmam nedeniyle sıkı bir kapışma yaşadık. Bu arada Baba Hamdi 1 Şampiyonlar Ligi Finali kaybetti ve son sezon benim sezonum oldu.

Baba Hamdi erken gelen şöhretle kendini spagetti, kadın ve içkiye vurmuşken son sezon fırsatı değerlendirip tüm kupaları Şampiyonlar Ligi de dahil toplamış tüm dikkatleri üzerime çekmiştim. Bu arada bende boş durmayıp ünlü insan Monica Belluci ile tanışmıştım. İtalyada misyonumu doldurmuş hayranı olduğum Fransız kulübü Marsilya ile anlaşmıştım. Bunu kutlamak için Monica ile yemeğe çıktık Tam o sırada Baba Hamdi süpriz bir şekilde restorana geldi ve masamıza doğru yöneldi Monicanın yüzü değişti birden.
    Baba Hamdi: Seko naber Marsilya ile anlaşmışsın
    Ben : Sanane
    Baba Hamdi: Bende Bordeaux ile anlaştım.
    Ben : Banane
    Baba Hamdi: Benim sevgilim ile ne yapıyorsun burda
    Ben : Hadi be
    Monica : Şey kem küm.

İkimizi birden idare etmeye çalışıyordu. Tam birbirimize girecektik ki. Monica ' Durun' dedi. Bir şey söliyeceğim.
    -Beni elde etmenin tek yolu var, işte size şartım: Fransada daha başarılı olan sevgilim olur
    İşte büyük savaş başladı.

Last edited by King_Theoden : 03.Aralık.2008 at 14:55

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

guzel bır karıyer olucak kesın

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

bi kız için değmez abilerim yapmayın

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bırak uleyn kızı,heyyyttt !!! O Bordoya gelecek evinin kadını olacak evimde şarabımdan içecek , asla sana yar olmayacak

İmza Deli Kadir Fransa şubesi Aşağı Bordo Fransa

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet değer mi bir kız için Başarılar dilierim; güzel giriş olmuş

Hamdi abi süpersin
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

guzel baslangıc basarılar bir sorum olacak bordeuxda rame duruyor mu ?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Özgür;Olimpa Rame ve Valverde aynı 3'lü yine kadroda abisi

kesın kalecı al abı gecen sene turnuvada rame benı mahvetmıstı hala unutmam neyse sonra valverdeyı oynattımda ceyrek fıınal gormustum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Aklımda bir kaleci var ama bir oyuncuyu satabilirsem.Bakalım şimdi daha düzenleme yapıyoruz.6 milyon euro civarı bir para verecekler.Benim en beğendiğim kaleci Flash Gordon yok Craig Gordon.Onu alabilirim

Hem bu arada sevgili kardeşlerimize ortak açıklama : Keşke sıradan bir kız olsa

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Bu kariyer fazLa sürmez. Ya dayanamam ben kapatırım. Ya da sansürLeriz. Yaparız birşeyLer ama fazLa sürmesine izin vermem
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

walla al abi birini Eva Mendes yada Jessıca Alba olsa bnde 3.olabılırdım Monıca yaslandı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Bu kariyer fazLa sürmez. Ya dayanamam ben kapatırım. Ya da sansürLeriz. Yaparız birşeyLer ama fazLa sürmesine izin vermem
    Yahu müstakbel yengenede bir kulp buldun ya abisi kaybol gözümün önünden

Quote Originally Posted by ozgurstar View Post
    walla al abi birini Eva Mendes yada Jessıca Alba olsa bnde 3.olabılırdım Monıca yaslandı
    Bizim yaşımızda artık ne derler,hükümet gibi kadın makbul gibi bir şeydi

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

O kadar kişi bi kız için değer mi demiş ama Belluci'yse değer abi

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    O kadar kişi bi kız için değer mi demiş ama Belluci'yse değer abi
    O normal biri mi abisi. Baba Hamdi benim çiftliğimde zor öter herkes bilir Fransa benden sorulur

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Fransa simgesini benden aldı bir kere Le coq sportif sayemde zengin oldu Ben poz verdim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Franck Jurietti,diego Placente ve Ulrich Ramé'ye önceki hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek kendilerine kulup bulmalarını istedik.Daha genç bir kadro ile yola devam etmek istiyoruz,takımın en yaşlısı ben omalıyım
    Last edited by Melekovic : 03.Aralık.2008 at 00:45 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Abi Fransa'nın yeni simgesi Belluci onuda Theoden almış gibi..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kankacım anca metreküpü 3 ytlden halis ankara havası alır

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Quote Originally Posted by Baba Hamdi View Post
    Kankacım anca metreküpü 3 ytlden halis ankara havası alır
    Kankacım sezon başlasın görüşürüz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Hamdi Baba uçur bizi

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Kulübümüz oyuncusu Julien Rodriguez ile yollarımız ayrılmıştır. 3.5 mn Pound Karşılığında Fulhama transfer oldu başarılar dileriz.

Benoit Cheyrou ' da 4.6 mn Pound karşılığında Sunderlanda transfer olmuştur.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by PesimiSTyLa View Post
    Hamdi Baba uçur bizi
    Abisi hala kaleci peşindeyim.Altyapı dahil kadro o kadar doluki ilk sene için başka transfere gerek yok İlk hazırlık maçında çok iyi oynadık.Farklı skor geldi ama rakip çerezdi aldatabilir

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Jurietti Lens'a 1.5 milyon euro'ya ,Bellion Nice'e 3.5 milyon euroya transfer olmuşlardır.

Bu arada ilk transferimiz kaleye Enyeama'yı alarak gerçekleşmiştir.Bir transfer daha yapıp transferi kapayacağız.Konu ile ilgili geniş açıklamalar az sonra

bellion cok ise yaramasada yedekten cıkıp arada gol atabiliyordu hani varligida bir yokluguda ama iste kadroyu genıs tutardi kalabilirdi sanki abi..

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

En sevdigim 2 abim kariyer yapıyor onun için favorim Lyon
    Kaan abi ne yapıp ne edip Rame'den kurtul yoksa çok başın agrır
    Serkan abi Marsilyanın kadrosu gayet iyi , Bu sene bu ismi çok duyucaz M.Niang
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Talking

Quote Originally Posted by ozgurstar View Post
    bellion cok ise yaramasada yedekten cıkıp arada gol atabiliyordu hani varligida bir yokluguda ama iste kadroyu genıs tutardi kalabilirdi sanki abi..
    Abisi kadroda çok sayıda forvet olabilecek oyuncu var.rotasyona giriyorlar.Bana fazla geldi.3 forvet ile oynamama rağmen.Şimdi bir ileriye dönük orta sahanın peşindeyim.

Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    Çok teşekkür ederim abisi.Niang ismini çok duyarsınız ama benim maçlarda duymazsınız

Bu da ilk hazırlık maçımın SS'i.Artık en ağır yerleri atlattık.Yarın daha hızlı ilerleriz sanıyorum.Bu maçta sadece oyucularım ter attı.Skor aldatmasın Her golden sonra Mnica'ya koştuğum yönünde haberler sadece magazin basını uydurması,daha işi garantiye almadan erken ötmemek lazım

Last edited by Melekovic : 03.Aralık.2008 at 03:11

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

1 Kadın için orlara gitmişiniz ya aferin sizlere .Baba Hamdi götürür işi,bu arada denizlisporda palacioyu görmek güzeldi .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    Saol abisi Niang bizi coşturacak umarım, ona Şampion olursak ornellayıda san ayarlıcam dedim Sahada olmazsa masada bitirecez bu işi

Quote Originally Posted by Notts County96 View Post
    1 Kadın için orlara gitmişiniz ya aferin sizlere .Baba Hamdi götürür işi,bu arada denizlisporda palacioyu görmek güzeldi .
    O palayı şimdi Marsilyada görebilirsin Tüh ağzımdan kaçırdım. Yok yok yalan öle bişey yok

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kone'min üzerine Palayı koklama kankacım.Bak ne kadar güzel çaktı golü nerdeyse doksana.Olmuyor ama

Bu arada yaptığım geçmiş hayatta kimdiniz testinde bile doğma büyüme aşağı Bordolu çıktım kankacım yani sen en iyisi yol yakınken bu hatunu bana bırak.Sana ara ara kartpostal atarız
    "Şarap Üreticisi

Bir önceki hayatınızda Güney Fransa’da üzüm bağları olan bir şarap üreticisiydiniz. Maddi açıdan varlıklı fakat bulunduğu çevreden hoşlanmayan biriydiniz. Bu nedenle sık sık kendi dünyanıza çekilir ve hayat üzerine bir filozof edasıyla düşünceler geliştirirdiniz. Hatta bu düşüncelerinizi yazıya döküp bir kitap halinde yayınlamayı bile düşündünüz fakat beklenmedik bir aşk macerası sizin hayata bambaşka bir gözle bakmanıza neden oldu ve daha önce yazdığınız ve düşündüğünüz herşey size yavan gelmeye başladı. Bu nedenle bu yazıları hiç bir zaman yayınlamadınız. Büyük aşkınızla hiç bir zaman evlenmediniz ama ömrünüzün sonuna kadar birlikte yaşayarak, hayatınızın tadını doya doya çıkardınız. Ölümünüzden sonra sevgiliniz sizin yazılarınızı evin bir köşesinde buldu ve her akşam sizinle konuşur gibi hissederek o yazıları tekrar tekrar okudu."

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Neden hatunun senle evlenemediğini de araştırdın mı kankacım

Kone mevzusunda onun Niangla yeri sağlam 3. forvetim samassa ile olmayacak galiba ya güçlü fiziği olan bir adam alıp şu an işlemeyen sistemi işletmeye çalışacağız yada Palacio gibi birini alıp 3 Hızlı forvet ile yerden oynayacağız. Şu an gündemimizde çok klas oyuncular var zaten 1 forvet alıp transferi noktalayacağım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yahu kankacım neticede bir yüzüğe takılmamak lazım; neticede sonuna kadar beraber yaşamış mıyım?Yaşamışım ; gerisi teferruat

Sayfa 1 / 11 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri