Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 40 arası toplam 40 sonuç

Konu: Online FM nasıl oynanır?

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    '' unable to connect server '' bu hata nedir yaa TSI ligde oynarken sorunsuz oynuyodum bugn sabahtan beri bu hatayı veriyo. Ne ben başka ağa bağlanabiliyorum nede biri benim ağıma bağlanabiliyo.
    İsot abi bendede aynı hata geliyo normal IPden bağlanırken ama biri bana bağlanabiliyor
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Kurduğumuz oyundan yanlışlıkla çıktım ve bi daha girdiğimde farklı menejer eklemem gerkiyor ne yapmam gerek?

Quote Originally Posted by aslan5594 View Post
    Kurduğumuz oyundan yanlışlıkla çıktım ve bi daha girdiğimde farklı menejer eklemem gerkiyor ne yapmam gerek?
    Seçeneklerde Oyun Durumu Var.Oraya Tıkla Girdiğin Yerde Almış Olduğun Takım Gözükür.Karşısında İsim Yoktur.O Boş Yere Tıkla Takımı Devralmak İstiyormusun Diye Sorar.Evet Diyip Takımın Kontrolünü Alabilirsin.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

arkadaşlar ben fm oyununu 2005 ten beridir oynuorum fakat son 2 senedir ve son 2 seridir online oynamaya calısıyorum pc ozellıklerım ıyı fıfa 09 call of 5 gıbı oyunları onlıne oynuorum kasma vb sorunlar olmuyor.fakat fm 08 ve 09 da baglanan taraf olunca neden oyunda kasma oluyor bunun caresi yok mu help me pls :S

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by yunuschav View Post
    arkadaşlar ben fm oyununu 2005 ten beridir oynuorum fakat son 2 senedir ve son 2 seridir online oynamaya calısıyorum pc ozellıklerım ıyı fıfa 09 call of 5 gıbı oyunları onlıne oynuorum kasma vb sorunlar olmuyor.fakat fm 08 ve 09 da baglanan taraf olunca neden oyunda kasma oluyor bunun caresi yok mu help me pls :S
    onLine oyunLarda performans oyunu kuran pc'yLe ve bağLantıyLa doğru orantıLıdır oyunun kuruLu oLduğu pc ve aradaki bağlantı ne kadar iyi oLursa oyun performansıda o kadar iyi oLur...
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

pofff çare yok buna belli :S gece vakti saat 12 1 lerde oyun kurup oynadıgımız zaman oldu ki bu saattlerde netın en hızlı saatlerıdır.4 gblık ramı olan pcyede kurdursakta :S oyun agır oluyor.cok sacma bı nedenı vardır emınımkı :S ne agır oyunlar oynadıkta bısey olmadı ama bu cınslık cıkardı :S umarım 2010 da buna bı cozum getırırler aksı takdırde hıc zevk vermemeye basladı.

Question Online Hazırlık Maçı

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    KAriyerde yapabiliyorsun ki kariyer alanında birçok ortak kariyer var bakabilirsin. Hazırlık maçıda yapabiliyorsun ki turnuvalarımız hazırlık maçı olarak oynanıyor.
    Hazırlık maçı şeklinde oynamak için ne gibi bir ayarlama yapmak gerekiyor?

tamam her şeyi hallettik ama ben oyuna girince arkadaş bağlanamıyor.
    Last edited by Zafonte : 09.Haziran.2009 at 17:11

burda yazanların hepsinii fm 2008de de uyguladığımızda oynayabiliyormuyuz

işimize çok yarıyor
    ellerine sağlık!

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri