Sayfa 11 / 15 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 437 sonuç

Konu: Football Manager 9.2.0 Yaması Hakkında

tmm orjinal olmadan önceden oynyodm 9,1 ile

sigamesdeki linkden indirdim indi ancak yüklerken bir süre sonra 'Error reading file block 97'yazıo ve orada duruyo.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by erenredwolf View Post
    tmm orjinal olmadan önceden oynyodm 9,1 ile
    oynuyordun çünkü çalışan bir exe bulmuştun yani c.rack ama bu forumda bulamazsın.

Quote Originally Posted by Ravenholm View Post
    sigamesdeki linkden indirdim indi ancak yüklerken bir süre sonra 'Error reading file block 97'yazıo ve orada duruyo.
    Allah Allah. Biraz bekle bir süre sonra indirmeyi dene arkadaşım şimdi inmiyor demekki.

Şöyle ;

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Emre abi, şimdi benim 9.1 ile olan kayıtlı oyunum var.

ben oyunda hata ile karşılakmadım şükür, olsun ama şöyle bir sorum olucak eğer bir okuma şansın olursa.

şimdi ben oyuna giriyom diyelim maça girdi, 3D açılırken bir uzun zaman 40 50. saniyelik zaman dilimi bekliyor açılsın diye, acaba bu benim bilgisayarımla olan sorunum mudur? yoksa oyun içinde hata diye bilirtilen olayda bununda parmağı varmıdır.?

birde kayıtlı oyunda mesela oynarken hata alma olasılığım varmı, belki önceki sayfaları oku diye bilirsin ama sana sormak istedim...

teşekkürler...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

o bilgisayarından kaynaklı bir sorun Serhatcım sistem gereksinimlerini tam karşılayamadığından tam performans alamadıgında oluyordur. Hata ile karşılaşma lasılığın herzaman var ve konu fm olunca yüzdesi bir hayli fazla.
    Last edited by El Barto : 21.Aralık.2008 at 14:32

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ravenholm View Post
    Şöyle ;

Senin sorunun bir kardeşimde daha olmuştu.İnternetten indirilen dosyanın çekim sırasında bozulmasıyla alakalı.Bazen antivirus programı internetten indirim esnasında bir araştırmaya girerse bu tür bozulmaya neden oluyor,çoğu zamanda çekim sırasındaki bozuk yükleme.Bu yamayı tekrar internetten indirmen gerekiyor.Bir daha yamayı indirip kurduğunda sorunun kalmayacaktır.İndirmek için en iyi ihtimali olan yeri dene.

4.defa indiricem bakalım internet aylık parası ne kadar gelicek.indirirken antivirüsüde kapatayım.

Oyun orjinal.

arkadaşlar oyun hızlanıyo ama maç toplantılarına katılmıyosunuz dolayısıyla oyun da ilerlemiyo, 1 günde 1 oyunu kaydediyo, para birimi arnavut leki oluyo (ve bunlar değiştirilemiyo) ,kısacası 9.2.0 update i oyunu mahvdeiyo bence..

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by walkinspace View Post
    arkadaşlar oyun hızlanıyo ama maç toplantılarına katılmıyosunuz dolayısıyla oyun da ilerlemiyo, 1 günde 1 oyunu kaydediyo, para birimi arnavut leki oluyo (ve bunlar değiştirilemiyo) ,kısacası 9.2.0 update i oyunu mahvdeiyo bence..
    senin kullandigin i.lac ile alakali bu.. oyun orjinal ise bu tür sorunlar olmaz.

Quote Originally Posted by Jay CutLer View Post
    senin kullandigin i.lac ile alakali bu.. oyun orjinal ise bu tür sorunlar olmaz.
    oyun orjinal de bu i.lac ne demek bilmiyorum.. söylersen belki çözüm bulabiliriz..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

abi peki teşekkür ederim ilgilendiğin için

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

c rac k=i.lac demek istemiş
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Quote Originally Posted by emma View Post
    ***** lazım beyler açmıyor oyunu..

Tam Sürüm FM 2009 Linkleri, C_R_A_CK Burada Hemen Tıkla!

buyur.

biraz önce bende aldım oyunu steamden bakalım umarım değer.. bu arada 901 i kurmadan direk 902 kurdum bi sorun olmaz dimi??

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Torrentten indirin 9.0.2'yi, en temizi, rahat rahat indi, indirdikten sonra da 1,15 gb upload yapmışım.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    10 sene hakkında bişey demedim dkkat ettiysen. Milli olmayanlar 5 sene değilde, 3 seneydi diye hatırlıyorum dedim.
    Yanlış hatırlıyorsun

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

çok teşekkürler

yükledim ama key falan gösteriyor :S

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

"Antaylaspor" dikkat eden var mı oyunda yazılışına?

Nesil
    2007
    Yer
    Lefkoşa

Steam'den sadece kod almamız mümkün mü?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

mümkün değil , üzgünüm.

mümkün arkadaşım oyunu satın alıyosun steam programında oyunu download etmek istemiyorusan oyunun üzerine gelip sağ tıklıyosun view game cd key diyosun kod orda

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

80 YTL verip satın alıpta hemde orjinal oyunu indirip kurmayana affedersiniz ama ben "sal.k derim
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Beni merak etiiğim bir konu var. Çoz fazla maradona gibi , pele gibi regen çıkıyordu bu sorun 9.02 de düzeltildimi?

Nesil
    2007
    Yer
    Lefkoşa

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    80 YTL verip satın alıpta hemde orjinal oyunu indirip kurmayana affedersiniz ama ben "sal.k derim
    Ayıp oluyor ama!!!

Oyun bende hali hazırda mevcut. Ama orjinal değil

ya arkadaşlar bana yardm edin fm09 9.2.0 ı indirdimm key istiyor bunu ne anlama geliorr

bide resim naısıl koyabiliyoruss msn adresim [email protected]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyunun korsan demektir bu. Oyunun orjinalinde kabın arkasında yazan keyi yazacaksın tabii sende o kap yok
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    Lefkoşa

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    Oyunun korsan demektir bu. Oyunun orjinalinde kabın arkasında yazan keyi yazacaksın tabii sende o kap yok
    Maalesef yok. Bende sadece key alabileceğim bir yer arıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Öyle beleşe alamazsın
    Futbolcu Bilgileri

Sayfa 11 / 15 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Mesaj Yetkileri