Sayfa 13 / 15 İlkİlk ... 31112131415 SonSon
361 ile 390 arası toplam 437 sonuç

Konu: Football Manager 9.2.0 Yaması Hakkında

kaldırıp yeniden yüklicem çünkü setting up match yazısı çıkıp duruyo sinirimi bozuyo

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kayıtlı oyun ise çıkabilir
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

yeni oyuna başladım yinede çıktı napsam ya

ben bu yamayla ilgili görüşlerimi "var mı böyle bir şey" adlı başlıkta bildirdim,
    ancak evet, haklarını yemeyelim o setting up yazısının süresi bende de çok azalmış, maçlar çabuk başlıyor, demek bilg. özellikleriyle alakalı bir şey.

yaw onu bende fark ettim ama o yazı hiç çıkmıyor diyenler var ! ne iş anlamadım

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Anders View Post
    Maalesef yok. Bende sadece key alabileceğim bir yer arıyorum.
    Oem key satan siteler vardı ama satış illegal midir onu bilmiyorum, en güzeli steamden al, çok ucuz olacağını sanmıyorum, olsa da 5$-10$ iner en iyi ihtimalle..
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Nisan ayında konyada alabildigine kar var ?? hatamı acaba bu?

10 yildir cesitli maneger serileri ile bu oyunlari oynuyorum. sanirim 3 veya 4 yildir da `fm` serisini oynuyorum. Ama bu yil hakkaten `FM` serisindeki hatalardan biktim. 9.0.2 update inin sadece lisansli urunlere has olmasi benim icin bardagi tasirtan son damlaydi.Artik Birakiyorum elveda sana `Fm`, elveda sana manager oyunlari, elveda size bu forumlarda bizlere genc yetenekler onerenler. Sizi kasten abuk sabuk oyun yapan ve sonrasinda updatelerinin sadece lisansli kullanicilara has oldugu emperyalist oyun sektorunun kollarina birakiyorum.(ki bunluda belirtmek isterim ki hayatinda hic online fm oynamamis sadece hafta sonlari dar vaktinde fm oynayan, lisansli urun almak icin 100ytl ye yakin bi mebla odemek icin gelir duzeyi yeterli olmayan benim gibi bircok insanin duygularini dile getirdigime inaniyorum)

not:admin ve yoneticilerden site icerigine aykiri icerikli (korsan yanlisi) konusma yaptigim icin ozur dilerim,ama bunlarin dile getirilmesi gerektigini dusunuyorum.

size de elveda diyorum adminler ve boylece uninstall deyip `fm` i kalbime gomuyor sizlere de saygilar diyorum

Quote Originally Posted by olcayto_seyis View Post
    10 yildir cesitli maneger serileri ile bu oyunlari oynuyorum. sanirim 3 veya 4 yildir da `fm` serisini oynuyorum. Ama bu yil hakkaten `FM` serisindeki hatalardan biktim. 9.0.2 update inin sadece lisansli urunlere has olmasi benim icin bardagi tasirtan son damlaydi.Artik Birakiyorum elveda sana `Fm`, elveda sana manager oyunlari, elveda size bu forumlarda bizlere genc yetenekler onerenler. Sizi kasten abuk sabuk oyun yapan ve sonrasinda updatelerinin sadece lisansli kullanicilara has oldugu emperyalist oyun sektorunun kollarina birakiyorum.(ki bunluda belirtmek isterim ki hayatinda hic online fm oynamamis sadece hafta sonlari dar vaktinde fm oynayan, lisansli urun almak icin 100ytl ye yakin bi mebla odemek icin gelir duzeyi yeterli olmayan benim gibi bircok insanin duygularini dile getirdigime inaniyorum)

not:admin ve yoneticilerden site icerigine aykiri icerikli (korsan yanlisi) konusma yaptigim icin ozur dilerim,ama bunlarin dile getirilmesi gerektigini dusunuyorum.

size de elveda diyorum adminler ve boylece uninstall deyip `fm` i kalbime gomuyor sizlere de saygilar diyorum

bir fenomenin isyani
    arkadaşım sana tamamen katiliyorum . her kelimesine katiliyorum .
    ama bende malesef fm aşkı bitmedi bitiremedim ve mecburen orjinalini aldim .
    değermi değmezmi bu tartışılır ama ben kendi adima değdiğini düşünerek aldım .

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by The Dark Lord View Post
    nası değinmemiş ya pff ağzı olan konuşuyo... sağa sola bak bakım
    sen öle sağa sola laf yetiştiripte bak bakalımlı falan konuşmada çok fazla insan gibi bişey yazıyosak insan gibi cevaplar ver hatta cevapta verme

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Arkadaşlar şimdi bende -çoğumuzda olduğu gibi- korsan oyun var. Doğal olarak 9.2.0ı kuramadım. Şimdi Steamden baktım, fiyatı 30$ olmuş oyunun ve yarın almayı düşünüyorum. Benim sorum şu, şimdi ben diyelim ki steamden aldım ve oradan keye baktım (bir arkadaş indirmeden keye bakılabileceğini yazmıştı). Benim oyunu indirmeden keyi girerek orjinal yapmam mümkün mü? Bunu nasıl yapabilirim, elimdeki korsan dvd ile tekrar mı yüklemem gerekecek yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Korsan cd lerdeki Tatil sorunu duzeLdimi ona gore orj. alıcamda

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Maç yapay zekasi bence tek kelime ile süper ! Her maçta durumdan duruma göre değişen taktiklerden bir tarafa tutunda öncesinde yaptığım maçlardaki analizlerimi okumalarına kadar ben çok beğendim.

Uzun bir süre total dominasyonu kullanmakta idim ve rakibin yavaş yavaş taktiğimi kavramaya başladığını bildiğim için kendi hazırladığım taktik ile rakibin karşısına çıkmaya karar verdim. En başta 4-1(DMC)-2(MC)-2(AMR-L)-1 taktiği ile karşıma çıkan rakip maç esnasinca sürekli çeşitli yıpratma yolları denedi.Zira Martin Palermo gibi bir golcüye sahiptiler. Lakin farklı taktik ile karşılarına çıkınca simetrik taktik anlayışından uzaklaştılar ve defansın zayıf halkası Luca Altonini'nin bulunduğu taraftan saldırmaya çalıştılar bende Gattuso'u Mr bölgesine alarak önlemimi aldim.Tabiki kastetmek istediğim bu değil. Kastetmek istediğim simetrik dizilişten de vazgeçebiliyorlar. Ve ben bundan çok etkilendim.

Quote Originally Posted by wawe1001 View Post
    Korsan cd lerdeki Tatil sorunu duzeLdimi ona gore orj. alıcamda
    Evet ben steamdan aldim sorun yok !
    Delgado #10

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Hala anlanştığımız genç oyuncular 18 yasına kadar oyuncular gelmıyor ??? son patchte duzeltilmiş yazıyodu???

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ua_anil View Post
    Arkadaşlar şimdi bende -çoğumuzda olduğu gibi- korsan oyun var. Doğal olarak 9.2.0ı kuramadım. Şimdi Steamden baktım, fiyatı 30$ olmuş oyunun ve yarın almayı düşünüyorum. Benim sorum şu, şimdi ben diyelim ki steamden aldım ve oradan keye baktım (bir arkadaş indirmeden keye bakılabileceğini yazmıştı). Benim oyunu indirmeden keyi girerek orjinal yapmam mümkün mü? Bunu nasıl yapabilirim, elimdeki korsan dvd ile tekrar mı yüklemem gerekecek yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Korsan üzerine hiçbir zaman yükleme yapmayın, garantisi yok.İçinde trojan-keylogger olup olmadığını bile bilemezsiniz.

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Korsan üzerine hiçbir zaman yükleme yapmayın, garantisi yok.İçinde trojan-keylogger olup olmadığını bile bilemezsiniz.
    Neyse gerek kalmadı zaten, internet kafeden indirdim, eve gelip aktivasyonunu yaptım, rahat rahat oynuyorum şimdi

arkadaşlar merhaba,bişi sormak istiyorum.Ben bu patch 9.0.2 Yükledim fakat preferences ayarlağına girdiğimde oyun 9.9 diye bi ibare veriyor.ama new game den 9.0.2 yi seçebiliyorum.ayriyetten ikide bir prefences ayarlardan ayarlamama rağmen para birimi Albania(arnavutluk) LEK çıkartıyor.Bunun orjinal olmayan fm ile bi alakası varmı .başka kimseye aynı durum oldumu?ayrıca oyunu ikidebir save ediyor.

Quote Originally Posted by Valheru View Post
    arkadaşlar merhaba,bişi sormak istiyorum.Ben bu patch 9.0.2 Yükledim fakat preferences ayarlağına girdiğimde oyun 9.9 diye bi ibare veriyor.ama new game den 9.0.2 yi seçebiliyorum.ayriyetten ikide bir prefences ayarlardan ayarlamama rağmen para birimi Albania(arnavutluk) LEK çıkartıyor.Bunun orjinal olmayan fm ile bi alakası varmı .başka kimseye aynı durum oldumu?ayrıca oyunu ikidebir save ediyor.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69905

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=70744

bu linklerden gerekli yardımı alabilirsin...

Nesil
    2007
    Yer
    Lefkoşa

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Oem key satan siteler vardı ama satış illegal midir onu bilmiyorum, en güzeli steamden al, çok ucuz olacağını sanmıyorum, olsa da 5$-10$ iner en iyi ihtimalle..
    Oem sitelerden key aldığım zaman bana 5 kullanımlık kod mu verecekler yoksa aynı keyi 5 farklı kişliyemi vericekler?

En iyisi steamden almak

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

bu yamayı kaldırmak için ne yapmak gerekiyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

sakatlıklar coştu bende, çileden çıkartıyo insanı.

antremanlar medium seviyesinde hep ama her maç onlarca sakat ilallah valla.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by guarin14 View Post
    bu yamayı kaldırmak için ne yapmak gerekiyor
    oyunu silip tekrar kurabilirsin.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Valheru View Post
    Orjinal oyunda böyle şeyler olmaz, orjinal oyunda çıkan hatalar hemen düzeltilir ki böyle hatalar da yok zaten.

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    oyunu silip tekrar kurabilirsin.
    Oyunu nasıl silicez peki java hatası verio ...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Önce program files'ten silip sonra program ekle kaldırdan kaldırabilirsin. Sonra başlat/çalıştır'a regedit yazın.HKEY_LOCAL_MACHINE içerisinden SOFTWARE'i seçin ve sports interactive anahtarını silin. Sonra oyununuzu tekrar yükleyin.

(Bir dipnot: Eğer yamayı oyununuz kopya olduğu için kaldırmak istiyorsanız, kaldırsanız dahi oyunu bir daha yükleyip oynayamaacaksınız.)

Oyunum orjinal

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

ozaaman kaldırıp tekrar yükleyin.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by maestro_alper View Post
    Oyunum orjinal
    klasörünü kaldırıp, Java sürümü yükseltip yeniden kurun, sonra kaldırmayı deneyin..

Oyun değil de Java hatası alıyorsunuz, ounun altyapısı Java çünkü.

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

sun java kullanıyorum çünkü lime wire programım lisanslı mecburen onu kullanıyor ! Sun java'nın da son sürümünü kullanıyorum valla bu sene fena çuvalladı FM inşallah 2010 böyle olmaz ve türkçe dil desteği eklenir bu ne ya !!!

Yüklediğime bin pişman oldum.Bu ne kardeşim settings up yine başa bela!

Sayfa 13 / 15 İlkİlk ... 31112131415 SonSon

Mesaj Yetkileri