Sayfa 2 / 15 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 437 sonuç

Konu: Football Manager 9.2.0 Yaması Hakkında

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    AbartıLan şişiriLiLen oyuncuLarı da düzeLtsinLerde. MeseLa Dario Srna gibi. Ne idi beLirsiz adamLarın oyunda kraL gibi gezmesi benim canımı sıkıyor.

Bence Cardozo da abartılmış .... bu arada benim kareyer bölümündeki başlıgındaki 4. sezonu 5. sezon olarak editleyebilirmisiniz ?

pardon,roosi editlemiş ...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Hocam azcık Türkiye Data'sını da güncellesinler geçenlerde FM 2007'nin Data'sına baktım o zamanki Baros'la, Kewell'la, Lincoln'le şimdikilerinin arasında dağlar kadar fark var.FM 2007'de Baros pace, acceleration, off the ball 17; dribbling, finishing, comprosure, 16 ne oldu da bu özellikleri birden düşürme gereği duydular?Lincoln'ün strenght, stamina 14'ken 10'a düşmesi hata lütfen oyuncuların Data'sı hazırlanırken bir sezonluk performansı yerine kariyerine bakılmalı .Servet ise tam bomba FM'de Tackling 12 ise defans için bu adamın diğer özelliklerini çok iyi bile yapsanız iyi bir defans oyuncusu olamaz özellikleri teker teker ele alıcağımıza lütfen genel olarak ele alınmalı.Bu sorunlara bi çözüm bulurlar inşallah...

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

20 Aralık a kadar yeni patch çıkar mı ?

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

20 araliga kadar cikmasi umudumuz evet.

Arkadaşlar şuanda belli bir kariyer varsa yamayı kurdugumda kayıtlı oyundan tekrar devam edilemez mi?

teorik olarak edebilirsin ancak yamadan maksimum performansı almak için, yeni yamayla birlikte yeni oyun açılmasını tavsiye eder sigames.

tamam teşekkür ederim çünkü 4 sezon geçti ve açıkçası bunu hiç düşünmemiştim yeni yamayla oynanıyor diye biliyorum ama yorumları görünce yoksa olmuyor mu diye bir anda paniğe kapıldım. olmadı yeni kariyere başlarız yapcak birşey yok (= tekrar teşekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Sigames'in resmi forumlarında 18 Aralıkta çıkacak diyor yöneticiler..Umarım öyle olur..bence çok iyi olacak yama çünkü herkesin dertlerini teker teker dinleyip save game lerini alıp deniyorlar , hayırlısı...
    Last edited by CheD EvanS : 13.Aralık.2008 at 02:28
    Şu kaldırımda resmin olsaydı
    Eğilip öperken görenler, Varsın dileniyorum sansaydı

şu regen olayında da bir oynama olmalı öyle adamlar çıkıyor ki al koy ilk 11'e

ama vur dedik diye öldürmesinler azaltılsın bitirilmesin(2008'de de ilk 11 oynayacak regen çıkmıyordu)

kadroyu kuruorum maça başlarken nie çok beklio acaba?yani oyunun zevkini kaçırıo.bide maç içinde taktik yapıorum iki saaat beklio oyunun zevki kaçıo.bunların sebebi ne acaba?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

oyunda reklamlar var ya canlı sanırım ondan ve ya sistemin kötüdür tekrar ve ya 3d dendir
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Yav su oyuncu kayıt etmeyi bi kaldırsınar ya ayrıca numara olayı ne sacma benim bildigim sozlesmekli her oyuncunun bir numarası vardır ama oyunda sınırlı 27 galiba boyle birsey olurmu. ayrıca oyuncu kayıt etme olayı avrupa kupasında ön elemeden once kayıt ediyorsun n eleme bittikten sonra yine kayıt ediyorsun ama ligte kayıt falan yok. ama burda illa her oyuncuyu kayıt ediyorsun. bunu kaldırsalar iyi our.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

bekliyoruz büyük bir heyecanla çıkacak yamayı...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

haydi hayırlısı.

peki arkadaşlar türksportalın türkçe yaması ne zamana kadar çıkıcak bir bilginiz varmı?

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by slxxx View Post
    peki arkadaşlar türksportalın türkçe yaması ne zamana kadar çıkıcak bir bilginiz varmı?
    Yılbaşından önce çıkarıcaz demişlerdi ama çalışmalar ne durumda hiç bilgimiz yok umarım haftaya bi küçük açıklama yapılır..

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Peki 9.0.2 Yaması nerede ? Yabancı sitelerde 18 Aralık olarak gördüm doğru mu ?

Nesil
    2007
    Yer
    Lefkoşa

Quote Originally Posted by hakanyilmaz1984 View Post
    Yav su oyuncu kayıt etmeyi bi kaldırsınar ya ayrıca numara olayı ne sacma benim bildigim sozlesmekli her oyuncunun bir numarası vardır ama oyunda sınırlı 27 galiba boyle birsey olurmu. ayrıca oyuncu kayıt etme olayı avrupa kupasında ön elemeden once kayıt ediyorsun n eleme bittikten sonra yine kayıt ediyorsun ama ligte kayıt falan yok. ama burda illa her oyuncuyu kayıt ediyorsun. bunu kaldırsalar iyi our.
    Sözleşme yapılan her oyuncu otomatik olarak forma numarası verilmez. Her sezon başında ve ortasında oyuncunun o sezon oynaması için vize başvurusu yapılabilir. Eğer Vize verilirse (Genelde verilir) o sezon o futbolcu oynayabilir. Forma numarasıda onun gibi bişey. Forma numarası verdiğin oyuncuları otomatik olarak o sezon oynaması için başvuru yapmış gibi oluyorsun (Öyledir herhalde )

Örn:

http://img383.imageshack.us/my.php?image=alexrq8.jpg

Alex için vize başvurusu yapılmış. Yani oyunun dilinde Alex'e forma numarası verilmiş.

Diğer soruna gelince;
    Yanılmıyorsam İspanya liginde oynuyorsun. İspanya liginde oyuncu kayıt etme sınırı vardı. Eğer İspanya'da oynuyorsan en fazla 27 tane oyuncu kayıt edebilirsin.
    Last edited by Anders : 14.Aralık.2008 at 16:22

4 gün kaldı galiba

ben fm 2009 v9.1 nese işte turksportal sitesinin ana sayfasının sağ tarafında yer alıo.bende indiriyim dedim ama indirdikten sonra fm 2009açılmadı yani şifre istedi.ne yapmalıyım?

bisey yapmıyacan ya orjinal oyun alcan yada *****ini bulcan

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Son gelişmeleri bildireyim.Yamanın yarın çıkarılması planlanıyor fakat bir iki günlük gecikmede öngörülebilir yamanın tam hazır olduğunun hissedilmesi açısından.

SI'dan oyun yapımcılarından Paul'dan alıntı :

17-12-2008, 09:25 #22 PaulC vbmenu_register("postmenu_2308071", true);
    Sports Interactive

Re: Maybe a "9.15 patch" will be needed
    Tomorrow has always been the plan, but we have to be sure its ready so if it is a day or two later so be it.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

bilgi için sağol baba hamdi süper bir haber acele etmesinler yine bir sürpriz yaşamayalım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Evet abisi bencede.Çünkü oyun içinde bir kısım teorik oyun sistemine aykırı hata var.Acele ile illa 18'inde çıkarırlarsa bizler için yine problem olur sonra 3. yama nerde deriz Umarım adamakıllı düzeltmişlerdir. Oyun şekil olarak doğru gitse de ( maç sonu karşılıklı çekilen şut sayıları çok mantıklı) ,hatalı bir sistematik ile doğruya ulaşıyor. Bir de çok sayıda ilginc bug olmasıda cabası.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Thumbs down

Sevinemiyorum bile , çok geç kalınmış birşey..
    tamamen kusursuz yapmayacaklar , ki
    9.15 olduğundan da görülüyor ,
    Şubatta 9.2 çıkacak , ee biraz hata da bırakırlar o zamana kadar..

Hadi diyelim kusursuz yaptılar , yinede gözümde değeri yok..
    artık kasıtlı yapıldığını düşünüyorum ..
    bkz. 6.0.2 - 7.0.2 - 8.0.2 , 9.0.2 , 10.0.2 ... sürüp gidecek

neden 9.0.0 olarak çıkmıyor ? Neden 9.0.1 olarak şubat transfer yaması yapılıp yayımlanmıyor sadece ?

Evet yamayı yükleyeceğim , Evet sakatlıklar düzelecek
    ama ya oyun çok kolaylaşacak ya çok zorlaşacak .. Bi sorun muhakkak şubat ayına aktarılacak..

PaulC ; Satışlarınız seneye yarı yarıya düşecek ve nedenini çok basit.
    Bu şunun gibi bişey ,
    Gidersin bi mağazaya , pahalı bişey alırsın , Deneme imkanınız da yoktur.Güvenirsin. bi ton para verirsin..Sonra orası burası yırtık olduğunu görürsün.
    Yenisi ile değiştirilmez..Terziye götürür , bir ay sonra sana dikili olarak gelir , ama dikiş izleri bellidir ! Bi daha götürsem mi dersin.. Sonra da S.. et dersin.
    Bi daha almamak için yemin edersin..Giyersin arada ama , içine sinmeden .. Beklediğine mi üzülesin , yoksa satın aldığına mı , bilmezsin..İçini çizgi filmlerdeki gibi eşşek ikonu kaplar ve o anın çok gerçekçi bir hüznü vardır.

Ayıplı mal satılıyor..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Abisi 9.15 konuyu açanın esprisiydi fakat ona uyup öyle çıkarabilirler

Yeterli miktarda bir çaba gösterdim özel mesajlarla falan sürekli rahatsız ederek. Son denilen bana oyun yapımcılarından biri tarafından -bu bir geçiş dönemi oldu, Fm 2010'un nasıl tek hamede çıkaracağımıza dair planlara şimdiden başladık ,bu sistem üzerinde devam edeceğimiz için bu sefer sorun yaşanmayacağı şeklinde idi.

Dilerim öyle olur yoksa bir bakmışız hepimiz CM'ye geri dönmüşüz.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Adam gibi kariyer yapmak için bu yamayı bekliyorum

sakary Ali Misafir

CM ye geri dönmek imkansız abi bence..

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

muhtemelen yarın çıkmayacak yama çünkü hala şikayetleri dinliyorlar , ne kadar hatalıymış bu oyun ya

Muhtemelen haftaya kadar çıkar yama..Ama tabi umudum yarın çıkması..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Konuyla ilgili en yetkili ağızdan iki yanıt ekleyeyim son gelişmeler hakkında :

"

And before anyone asks and hijacks this thread, patch 2 is now in final testing, which will take a few days. Doesn't mean that it'll pass that phase, of course, but it stops people asking in this thread when it's out. We'll only give info about the patch once it has passed through the final test phase, so please note that any questions about it on this thread will be ignored, and likely deleted."

Burda şu an itibaren ikinci yamanın son teste giridiğini ve bu testin bir kaç gün süreceği belirtiliyor.Yani kabaca bir hesapla en erken 20-21 i gibi çıkar

"
    Err....

I wouldn't expect anyone to buy the game again, although some might like the collectorsness of it (in the dim old days when vinyl records still sold, many bands would release loads of different versions of a single with picture discs, coloured vinyl and the like).

I'd expect to be selling the game to Arsenal supporters who haven't already bought the game, and to get the game out to a potential new customers."

Bu da oyunun Arsenal versiyonu ile ilgili.Benzer sorular sorulmuş. Burda da bu oyunun çıkış amacının hala oyunu almayan Arsenal taraftarlarına satmak olduğu ve böylece potansiyel yeni müşteriler kazanmak olduğunu ifade etmiş. Yani yetkili ağızdan bazılarınızda soru işareti kslmasın diye oyun Arsenal logo,facepack,kit vs vs... dışında tamamen aynı oyun ve 9.0.2 ona da gerekiyor.

İki konuşmada Miles Jacobson'dan alıntıdır.Bir toparlama yaptım.

Sayfa 2 / 15 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri