Sayfa 1 / 15 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 437 sonuç

Konu: Football Manager 9.2.0 Yaması Hakkında

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Wink Football Manager 9.2.0 Yaması Hakkında

Football Manager 2009 9.0.2 yamasını aşağıda ki linkten indirebilirsiniz.

http://www.turksportal.net/dosya/fm/28934/bilgi/
    Last edited by Vieri : 20.Aralık.2008 at 00:05

Nesil
    2008
    Yer
    Anadolu Yakası

güzel haber

@ Baba Hamdi : Hocam sence erken çıkması avantaj mı dezavantaj mı ? Yani bu kadar baskı sonucu yama istenildiği kadar verimli olacak mı yoksa sus payı olarak cıkan bir şey mi olacak ?

çirkin öldü de, güzel ölmedi mi ..?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Şimdi şöyle abisi.Zaten Noel öncesi çıkartınca bu sadece teknik arızalar ve maç motoru ile ilgili yama olur.Zaten Yeterli süreleri vardı bunun için.

Sanırsam Şubat ayında da Ocak ayı transferlerinin güncelleştiği yama çıkar.Bence bu sıralarda çıkması şu an teknik sorunlar yaşayanlar açısından çok iyi olur.Diğer yama ile arası zaten az.Yine ufak tefek durumlar olursa o da oyuncu güncelleştirme yamasına kayar.

Nesil
    2008
    Yer
    Anadolu Yakası

Anladım abi teşekkürler bilgi için
    çirkin öldü de, güzel ölmedi mi ..?

Nesil
    2007
    Yer
    İZMİR

Çıksında oyunu oynuyalım artık öle masaüstünde duruo boş boş

Ne güzel 3. sezona gelmiştim. Keşke daha geç gelse :P

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Ya ben de daha yeni sezonu bitircm ben çook yavaşım
    turksportal...

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Tatile gidemeyince felaket yavaş oluyor. Umarım bu olay 9.0.2'de olmaz. Hoş korsanlarda boy gösteriyormuş bu sorun zaten. Sinek küçüktür miğde bulandırır misali tatile çıkmamak..
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

peki 3d'nin düzelme ihtimali nedir bu yamayla beraber??

*oyuncu şut çekerken ayağını hiç geriye çekmio.burnunun ucuyla itio gibi görünüo
    *orta açarkende aynı şeyler (ümit özat bile daha güzel orta kesio )
    * hiçbir oyuncunun uzun saçı yok

fln fln işte aklıma gelmio hepsi

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

ohh bee işte beklediğim haber çok iyi oldu bu..transferleri zaten diğer yama yapımcılarıda yapıo o o kadar önemli değil..
    Şu kaldırımda resmin olsaydı
    Eğilip öperken görenler, Varsın dileniyorum sansaydı

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

çıkacak da hatalar düzelecek mi acaba ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Büyük ihtimalle evet
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    .

Ellerinden geldikleri kadar hataları düzeltmeye çalışacaklardır.En azından öyle umuyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Ümraniye

Yeri burasımı bilmiyorum ama şu ok mevzusu hata mı?Yani düzeltecekler mi yamayla?
    20alex20...

Hayattan canlı ölüm, günahtan baskın rahmet;
    Beyoğlu tepinirken ağlar Karacaahmet...

Necip Fazıl Kısakurek

Nesil
    2007
    Yer
    .

Sanırım ok mevzusu hata değil Enes.Kimz taktiğindeki oklar vb. taktikler Yapay Zeka üzerinde yıkıcı etki gösterdiği için böyle bir yola gittiler.Ayrıca hata olsaydı sakatlık problemi gibi üzerinde çokca durulmuş olurdu diye düşünüyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Ümraniye

Quote Originally Posted by GReeN BeReT View Post
    Sanırım ok mevzusu hata değil Enes.Kimz taktiğindeki oklar vb. taktikler Yapay Zeka üzerinde yıkıcı etki gösterdiği için böyle bir yola gittiler.Ayrıca hata olsaydı sakatlık problemi gibi üzerinde çokca durulmuş olurdu diye düşünüyorum.
    Yahu oksuz da taktik yapılmıyorki.
    20alex20...

Hayattan canlı ölüm, günahtan baskın rahmet;
    Beyoğlu tepinirken ağlar Karacaahmet...

Necip Fazıl Kısakurek

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Oklardan once de FM vardi

Dedik noel'den once olucak diye buyuk ihtimal ile... 1-2 hafta once bi moderator boyle bi laf etmisti cok da yeni bi haber degil yani... Tabi Miles'in elinden gelmis olmasi bi kesinlik kazandirdi solentilere. Gozde tarih 18 aralik ama benim umudum daha erken cikmasi.

Haberiniz olsun bundada bi DB guncelemesi olucak ama oyle genis captda degil gene 9.0.1 de oldugu gibi ufak tefek seyler olucak.

Subat ayi yamasinin nasil amaci yani ideal amaci en son transferler ile kadrolari guncellemektir bu yuzden bu guncelleme her sene cikicaktir... SI'in ideali baska bi yama cikarmadan her oyun icin sirf ocak ayi guncellemesini cikarmaktir yani diger cikan yamalarin ocak ayi guncellemesi ile baglantilari yoktur.

aralıkta çıksında ben beklerim yeterki şu sakatlık sorunu,özelliklede maç motoruna bi el atsınlar

Arkadaşlar bu noel ne oluyo yılbaşı falan mı demek istediniz acaba

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

25 Aralıktan önce çıkacak kısaca.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Evet ingiltere'de Noel 25 araliktir yani on tarihden once. Ama mesela ortodoks olsalare 6-7 ocak olurdu o zaman daha 2 hafta daha beklerdik

Noel guya Isa'nin dogum gunu Noel Baba'nin dunyadaki tum cocuklara oyuncak dagitigi gundur

Peki sadece oyun hatalarımı ele alınacak yoksa oyuncu özelliklerinde de güncelleme olacak mı?

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by licentia View Post
    Oklardan once de FM vardi

Dedik noel'den once olucak diye buyuk ihtimal ile... 1-2 hafta once bi moderator boyle bi laf etmisti cok da yeni bi haber degil yani... Tabi Miles'in elinden gelmis olmasi bi kesinlik kazandirdi solentilere. Gozde tarih 18 aralik ama benim umudum daha erken cikmasi.

Haberiniz olsun bundada bi DB guncelemesi olucak ama oyle genis captda degil gene 9.0.1 de oldugu gibi ufak tefek seyler olucak.

Subat ayi yamasinin nasil amaci yani ideal amaci en son transferler ile kadrolari guncellemektir bu yuzden bu guncelleme her sene cikicaktir... SI'in ideali baska bi yama cikarmadan her oyun icin sirf ocak ayi guncellemesini cikarmaktir yani diger cikan yamalarin ocak ayi guncellemesi ile baglantilari yoktur.
    Yazmayacaktım ama evet olacak db.
    O yüzden db güncellemesi yapacak olan var ise acele etmeyin, siz bitirince yama çıkmış olur muhtemelen

Tarih bilgim yok, olsa da söyleme şansım olmazdı.

Geçen sene sanırım bu tarihte 8.0.1 çıkmıştı, her sene aynı tarihte yapılan güzel bir çalışmadır bu yama.

Şubat yaması da standart, orada da zaten transferler neticesinde db olacak yine.
    Last edited by Sekopej : 08.Aralık.2008 at 00:43 Reason: Tartışma edit
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Bisey daha eklicem bu modern Santa Claus dedigimiz eleman yani Noel Baba Thomas Nast isimli Amerikan karakutirist tarafindan yaratilmistir. Tabi o noktaya gelene kadar bir cok sekil alarak evrim gecirmistir (farkli ellerden farkli yorumlanmistir) bu karakter. Coca Cola ise en son hali olan Thomas Nast'in ciziminden esinlenerek kis zamani satislari artirmak icin Noel Baba'yi reklamlarinda kullanmistir giyimi de kirmizi olunca zaten cuk oturmustur bu Thomas Nast'in Noel Baba'si. Noel Baba hikayesinin baslangici ise St. Nicholas efanesi de cok eski bir efsanedir avrupa da ve bizim de ufak da olsa baglantimiz var zira kendisi hayatda oldugu zamani Antalya da gecirmistir. Tabi Antalya'dan kuzey kutupuna yollanmistir kendisi son olarak orasi da ayri bi mesele.

SI forumlarinda baska arastirmacilardan DB guncellemesi olucagini ogrenmistim zaten ama tarih hakkinda ben de kesin bi tarih ogrenemedim.
    Last edited by licentia : 08.Aralık.2008 at 03:02

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

yeni yamayı beklemekten kariyer yapamıyoruz bu soruna acilen bir çare bulsunlar offffff...........

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Benim kariyerde ilerleme vaktim geldi yani
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

off hala bekliyorum noelden önce dedikleri kesin 31 aralıktır

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Evet belli bir data güncellemesi olacak.Gözüme çarpan oyunculardan Gregory Sertic'in neden düşük tutulduğunu fransız araştırma bölümüne sormuştum ki o oyuncuyla ilgili düzenleme yaptıklarını ve ilk yamada düzenlenmiş olacağını haber verdiler. 110-140 arası PA barajı onun için çok düşüktü mesela benim oyunda 127 olarak çıkmıştı.Geleceği olan bir oyuncu için garipsemiştim. Sanırım yapılacak küçük oynamalar bazı yanlış anlaşılmalardan doğan abartılı yapımlar üzerinde olacak ya da oyun sisteminin kendisinin abarttığı oyuncular üzerinde ki burda da bayağı bir tartışması olmuştu hangi incelemecinin hangsine göre yapıp hangi ülkenin incelemecesinin hangisine göre yapmadığı konusunda.Bakalım çıkınca göreceğiz.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

çıksın çıksın yeni yama bu arada 3d maç motorunu hiç kullanmıyorum ben yaww
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

AbartıLan şişiriLiLen oyuncuLarı da düzeLtsinLerde. MeseLa Dario Srna gibi. Ne idi beLirsiz adamLarın oyunda kraL gibi gezmesi benim canımı sıkıyor.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Sayfa 1 / 15 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri