Sayfa 11 / 11 İlkİlk ... 91011
301 ile 329 arası toplam 329 sonuç

Konu: Oyun İçi Bilgi Alış-Verişleriniz

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by iloveyouhagi View Post
    tamam dediklerin doğruda benim anlatmak istediğim şu potansiyeline asla ulaşamıyor ne yaparsan yap geniede bakıyorum otomatik 160 gelecek potu,değişmioyor yani birde regen olayı hakkında yorumlarınızı merak ediyorum bende almanya ıngiltere fransa ispanya italya hollanda arjantın brezilya açık large data base ama bahsettiğim gibi çıkan regenlerin statsları cok alakasız eski oyunları mumla arıyorum o bakımdan
    Eğer regen senin takımında ise işte dediğimi uygularsa etkili olur regen başka takımdaysa yapacak birşey yok.Genie'deki olay şuan için en çok ne kadar potansiyeline ulaşır oluyor ulaşırsa diye bir varsayım var.Kimilerine regen olarak müthiş adamlar çıkıyor bana son bikaç oyundur doğru düzgün adam gelmedi benden bu dertten muzdaribim.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by iloveyouhagi View Post
    tamam dediklerin doğruda benim anlatmak istediğim şu potansiyeline asla ulaşamıyor ne yaparsan yap geniede bakıyorum otomatik 160 gelecek potu,değişmioyor yani birde regen olayı hakkında yorumlarınızı merak ediyorum bende almanya ıngiltere fransa ispanya italya hollanda arjantın brezilya açık large data base ama bahsettiğim gibi çıkan regenlerin statsları cok alakasız eski oyunları mumla arıyorum o bakımdan
    Eğer regen senin takımında ise işte dediğimi uygularsa etkili olur regen başka takımdaysa yapacak birşey yok.Genie'deki olay şuan için en çok ne kadar potansiyeline ulaşır oluyor ulaşırsa diye bir varsayım var.Kimilerine regen olarak müthiş adamlar çıkıyor bana son bikaç oyundur doğru düzgün adam gelmedi benden bu dertten muzdaribim.

Teşekkürler affedin ama RCA nedir ki ?

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Özellikler girildikten sonra o özelliklere göre tavsiye edilden CA değiri RCA.

Kadronuzdaki oyuncuların hırs özelliğinin yüksek olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederim. Ben hırslı bir kadronun çok faydasını gördüm. Bir deneyin derim

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Hırs gizli özelliklerde onu görmek için bir takım programları açmak lazım veya scout'un rapor etmesi lazım eğer program açıyorsanız direk CA PAsına göre alın çok faydasını gördüm..

Nesil
    2006

Tristialis takımları ne oluyor. Hazırlık dönemlerinde genellikle maç yapıyorlar ama; kadrolarında oyuncu yok.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Photograph View Post
    Tristialis takımları ne oluyor. Hazırlık dönemlerinde genellikle maç yapıyorlar ama; kadrolarında oyuncu yok.
    Oyun yeniliklerinde bahsedilen seçmeler olayı, alt liglerde traillist maçlarını takip edip beğendiğin oyunculara imza attırabiliyorsun.Üst düzey takımlar için kalitesiz oyuncular genelde..

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by Photograph View Post
    Oğuz'unda dediği gibi seçme takımları. Liglerdeki kalbur üstü genç yeteneklerin oynadığı takımlar oluyo genelde onlar. Bu takımlar özellikle İngiltere Alt Liglerinde çok işe yarıyor.
    I'm back...

benimde bir ricam var sizce taktik ayarlarında takım komutlarımı etkili oyuncu komutlarımı yapay zekanın hazırladıgı oyuncu komutlarıyla taktik olusturmak ise yararmı yada sadece takım komutu vererek mi taktik yapmılıyız yani ben bu ıkı komut arasındakı uyumu saglayamıyorum yardımcı olurmusunuz

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Aslında kimi bölgeler için oyuncuya özel komutlar vermek daha mantıklı mesela stoperlere, takım komutlarının avantajı tüm takımda hızlı bir değişiklik yapabilmek oluyor ancak takım olarak alan daraltma uyguluyorsun ancak ortasahada ki son adamında rakibe basarsa belki de takım düşecek, bunun gibi etkiler göz önünde bulundurulmalı ve ikisi de kullanılmalı diyorum..

tesekkurler bi sorum daha olacak oyuncu ozellıklerıne goremı komut vermek daha etkılı yoksa mevkılerının ozellıklerıne goremı

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Tabi ki oyuncu özellikleri..

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Oyun yeniliklerinde bahsedilen seçmeler olayı, alt liglerde traillist maçlarını takip edip beğendiğin oyunculara imza attırabiliyorsun.Üst düzey takımlar için kalitesiz oyuncular genelde..
    Quote Originally Posted by MostapHa View Post
    Oğuz'unda dediği gibi seçme takımları. Liglerdeki kalbur üstü genç yeteneklerin oynadığı takımlar oluyo genelde onlar. Bu takımlar özellikle İngiltere Alt Liglerinde çok işe yarıyor.
    Teşekkürler bilgi için ama; bu takımlarda bir tane kayıtlı oyuncu yok, tek kötü olan o. Zaten serbest oyuncular(bu tarz takımlarda oynayanlar) büyük takımlarda iş yapmazlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Dediğim gibi Batuhan İngiltere Alt Liglerinde çok işe yarıyor. Orda daha belirgin. Ben İngiltere alt liginde oynarken England Trialists I - England Trialists II ve England Trialists III - England Trialists IV maçlarını izlemiştim. Çokta iyi elemanlar bulmuştum ve almıştım.
    I'm back...

Ağlamak istiyorum.. Kewell 9 ay sakat

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Ağlamak istiyorum.. Kewell 9 ay sakat
    Biran hangi konuda olduğumu unuttum allah iyiliğini versin ödüm koptu..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Benim bir sorum olacaktı, ben scoutlarımı tanıdığı bölgelere u18 takımlarını izlemesi için yollarsam daha fazla verim alabilir miyim? Yoksa tanımadığı yerlere gönderip knowledgesini yükseltmek mi daha mantıklı?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Milli maçlar,avrupa maçlarının en az süreyle nasıl oynatabilirim?Sezon sonu milli maçları beklemek çok sıkıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Egerki herhangi bir milli takimi yonetiyorsaniz ve sizin takiminiz turnuvada ise mecburen izliceksiniz maclari.

Onun disinda zaten belli basli turnuvalari izlersiniz. Bu turnuvalarinda kasmamasi lazim zaten.

Quote Originally Posted by nannar View Post
    o zaman çok bilmişlik yapmış olurum daha çok soru cevap şeklinde olmalı diye düşünüyorum...benim de merak ettiğim konular var... mesela diziliş olarak FM 2009'da hangi dizilişler sizi en çok başarıya ulaştırdı?
    kendi evimde kullandıgım bır dızılıs war su anda kendı evımde valencıa ıle 19 macta 17 gb 2 beraberlıgım war daha once gs ıle denedım ve sahamda sdc 1 maglubıyet aldım..ama kadroları ıyı kurdugumu dusunuorum ve su anda

4 defans dc ler geri ok ve mantalıte full defans
    1dl 1 dr ılerı ok (orta acma sık sık top gonderme sık sık)
    1 dmc (duruma ve macına gore ılerı ya da gerı ok)
    1 aml 1 amr(top surme sık sık ılerı ok orta acma sık sık orta hedefı target man)
    1 amc(top surme sık sık top gonderme sık sık ılerı ok)
    2 fw (krıtık yer burası bu fwlerden 1 ı kısa ıyı top suren ve hızlı 1 ı de guclu ve ıyı kafacı olmalıdır ve 2 sının de bıtırıcılıklerı yuksek olmalıdır)

ılk sene kadrom soyleydı:
    gk hılldebrand-federico vilar
    dl srna-moretti
    dr zebina-zambelli
    dc- legrottaglie-alexis-eduard tuzzio(morettiyi de dc olarak kullandıgım oldu.)
    mr- camoranesi-joaquin
    ml- silva-leonardo
    dmc-veloso-palombo-vieira
    amc-mata-aimar(kiralık)
    fw-villa-cardozo-morientes

ıspanya kupasında barcelonaya yarı fınalde elendım
    uefayı kazandım ama cok zorlandım ceyrek fınalde arsenalı kendı evımde 2-0 yndm deplasmanda 4-2 yenıldım yarı fınalde feyenoordu kndi evimde 1-0 yendim deplasmanda 2-1 yenildim
    finalde de milani 2-1 yendım (3 sut 2 gol oldu mılanın 19 sutu war hilldebrand 8.4 le oynadı)
    ligde ise 37. haftaya girilirken real 87 barca 86 bn 85 puandaydım. 37.haftada real deportıvoyla barca da getafeyle berabere kaldı bn kazandım son haftaya 88 puanla lıder gırdım son hafta deplasmanda 17. huelvayla yaptım 2-2 berabere kaldım:S:S real madrıd kazandı barca berabere kaldı realın arkasında 2. bıtırdım lıgı (deli oldum pc yi kırıodum)

taktıkte takım taktıklerı
    mentalite ofansif
    pas kısa
    tempo hızlı
    zaman gecırme nadıren
    targetman,playmaker kullan
    sıkı markaj

isteyenlere ss alıp ıspatlıabılırım soyledıklerımı ama su anda bı sorun war fm de teknık sorun ve cozumlere yazdım yardımcı olanlara mınnettar kalacagım

Default Doğru Takım Konuşması Yapan Antrenör Özellikleri

Kendi konum haksız yere kapatıldığı için buraya yazmak zorunda kaldım.Yardımlarınızı bekliyorum.

Uzun süre tatile çıkıyorum ve her şey mükemmel olsa bil(Takımın ligdeki durumu,transferler,taraftar memnuniyeti,...) squad harmony çok düşmüş oluyor.Çünkü yardımcı antrenör neredeyse her zaman yanlış takım konuşmaları yapıyor.Bunu nereden anlıyorum.İşte buradan.

Özetle diyor ki bir kaç oyuncu yapılan takım konuşmalarından dolayı mutsuz.Ben tatile çıktığım zaman durumu bu hale getirmemek için genelde doğru takım konuşmaları yapan ve uzun vadede squad harmony nin düşmesine sebep olmayan bir yardımcı antrenörde bulunması gereken özellikler nelerdir?Bulunması gereken özellikler gizli de olabilir.Lütfen antrenör önerisi olmasın.

Bir örnek vereyim.Aşağıda çok tavsiye edilen Massimo Neri'nin yaptığı ilk takım konuşması var.Daha doğrusu yapmadığı takım konuşması var.Maçı 2-0 aldığım ve iyi oynadığım halde durum böyle.Yani en azından insan bir tebrik etmez mi?

Manager/İsim/Team Settings/Assistant Manager-Coach takes control of team talks

Burada Tick var mı acaba?

Quote Originally Posted by burakaksoy90 View Post
    Manager/İsim/Team Settings/Assistant Manager-Coach takes control of team talks

Burada Tick var mı acaba?

Ne demek istediğini anlıyorum.Orada tick yok fakat yukarda belki hiç konuşma yapmamış hali denk gelmiş ama bazen o tick işaretli değilken de maç başlamadan ve ilk yarı sonunda konuşma yaptığı halde maç sonu konuşma yapmayabiliyor.Bak deneyeyim de ss ekleyeyim.

Bak tick işaretli olduğu halde çıktığı maçta yaptığı konuşma.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Leeds ile 4.sezonumdayım ama iyi bir regen çıkmadı hala.Çoğu kişiye süper yetenekler çıkıyor ama şu oyun başladığından beri adam gibi regen çıkmadı bende. Antrenmanlarla veya personelle felan alakalı bir şey mi?Yoksa sadece şans mı?...

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Regen olayı büyük oranda alt yapıyla ilgili. Ne kadar iyi altyapın ve koçların varsa daha iyi regenler çıkıyor. 9.0.0 da süper regenler çıkıyordu ama 9.0.3 te bu kısıtlandı ve çok süper özellikli oyuncular kolay kolay çıkmıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Alt yapım ve koçlarım dandik zaten

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yeni kullanıcı ekliyerek o takımı alabilirsin.

Sayfa 11 / 11 İlkİlk ... 91011

Mesaj Yetkileri