1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: İtalya Serie A FMG 09 Forma Paketi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default İtalya Serie A FMG 09 Forma Paketi

Dosya adı: İtalya Serie A FMG 09 Forma Paketi
    Tanım: İtalya Serie A Liginde yer alan tüm takımların tüm formalarını içeriyor
    Tür: Forma (Kits)
    Yapımcı: Football Manager Club

Resimler:

Kurulum:

winRar'dan çıkan 'serie a' adlı klasörü, "Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2009/kits" içine atınız. Eğer kits adında bir klasör yok ise oluşturunuz.
    Ardından, gizli klasörleri görünür yapıp (Araçlar/Klasör Seçenekleri/Görünüm/Gizli klasörleri göster) geçmiş belleği temizlemek için;

Yerel Disk/Document and Settings/Kullanıcı adı/Application Data/Sports Interactive/Football Manager 2009 klasörünü tamamen siliniz. İyi oyunlar.

İndirmek İçin:
    Tıklayıp İndiriniz
    Last edited by Sekopej : 18.Aralık.2008 at 22:32 Reason: Siteye eklendi, sunucuya eklenmedi.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Gecikme için özür diler, paylaşım için teşekkür ederiz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Teşekkür ederim ama haberiniz olsun config üzerinde biraz uğraşmak gerekiyor. Ayrıca ne yaparsan yapayım Udinese'nin 3. formasını gösterttiremedim hain oyuna.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Quote Originally Posted by cureshot View Post
    Teşekkür ederim ama haberiniz olsun config üzerinde biraz uğraşmak gerekiyor. Ayrıca ne yaparsan yapayım Udinese'nin 3. formasını gösterttiremedim hain oyuna.
    Bu gibi mi

malesef bende bir türlü yapamadım, yinede çok şükür ilk 2'yi gösterebildik :P

Zaten bu sene formalarda genel bir sorun olduğu kesin, birçoğunu "kit panel" dosyasıyla hallettik, Udinese'nin 3.forması gibi bazen inat eden formalar oluyor dediğin gibi (:

Şu konuyu incelesene bir: http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69656

cevaplarda Bursaspor nickli arkadaş bir değişik yöntem daha belirtmişti, ben beceremedim, sende olacak mı bakalım

Bu arada konunu baltalamış gibi birşey olduk TaYLaN =) paylaşım için teşekkürler..

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Başta çoğu arıza veriyordu zaten. O konudaki yollardan sonra düzeldi ama yine bazılarında sorun vardı. Config dosyasını açıp komutları düzelttikten sonra Udinesi'nin 3. forması dışındakiler halloldu ama o formanın neden gözükmediğini anlayamadım. Komutları filan her şeyi yerinde halbuki.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Link ölmüs galiba..
    R.I.P Tupac

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Linkte bir sorun yok.. Çalışıyor..

Nesil