Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 42 arası toplam 42 sonuç

Konu: FM 2009 Beşiktaş Sound Pack

Ya Aynı Olay Bendede VAr Sesler KArısık Ve Ses K:ısık Gelio SEbebi Ne Olabilir :S Ama ELlerine Saglık 0)

Nesil
    2006
    Yer
    İnternet

teşşekürler

Dostum eline sağlık muhteşem bişey ben şuan kullanıyorum ve özellıkle içerdeki maçlada süeper olıuyo

yaLnız bi yönden de abartıLmış sanki ..

Nou camp da 90 bin seyircinin arasındaki bjk taraftar sesiyle inönüdeki taraftar sesi aynı

Yani bi bjk Li oLarak tabiki her yerde varızz ama bu biraz abartıLı oLmuş sanki ..

YanLış anLama kusur buLmuyorum böLe bi muhteşem yamanın yanında bu kusur yokmuş qibi

Eyv tekrardan..

şifrenın ne oldgnu yaazarmsnz byler

Nesil
    2007
    Yer
    .

Şifre yazıyor ilk mesajda.
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Paketi yapan arkadaşa yada bu konu hakkında bilgisi olan kişilere bir sorum olacak.

Örneğin ben GS tezahuratlarını mp3 olarak bilgisayara attım. Bunu nasıl oyundaki tezahuratlara atabilirim ?
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Paketi yapan arkadaşa yada bu konu hakkında bilgisi olan kişilere bir sorum olacak.

Örneğin ben GS tezahuratlarını mp3 olarak bilgisayara attım. Bunu nasıl oyundaki tezahuratlara atabilirim ?
    gs tezahüratlarını mp3 olarak değilde wav olarak c/document and settings/sports interactive/fm 2009/data/sound/default icine atarsan olur. ama hangi takımla oynarsan oyna hangi stadda veya kac kisiye mac icinde alısık oldugumuz ooo vooo alkıs gibi seslerin yerine senin attıgın tezahüratlar calar.

çok sağol hemen indiriyorum

Guzel Oldu Kardesim Valla Emegine Saglikk

çok teşekkürler kaliteli çalışma olmuş.

fakat diğer tüm maçlarda aktif oluyor tezahüratlar. yani beşiktaşın maçı olmasa bile.

ya valla helal olsun gerçekten harika bir iş cıkarmışsın tebrik edıyorum seni eline sağlık...

Teşekürler Kardeş

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri