1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Yang FM09 İlk antrenman programı

Default Yang FM09 İlk antrenman programı

Yang FM09 İlk antrenman programı ..

Bu klasorde Defans - Atak - Kaleci ve orta sahalar için cok güzel 4 antrenman programı var.. Gk leri kaleci , Dc-Dr-Dl-Wbr-Wbl leri Defans - Dm - Mc- Ml -Mr leri orta saha ve Am - Sc - Fc leri Atak antrenmanına koyun biraz ağır ve sakatlanma konusunda zorlanablrsiniz belki ama müthiş bir program kesinlikle takımınızın performansı artacak tamamen kendi yapımımdır..

İşte link
    http://www.turksportal.net/dosya/fm/28997/bilgi/

Şuraya atın
    Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2009\schedules
    Last edited by barahir : 05.Şubat.2009 at 21:04 Reason: Siteye Eklenip Konu Onaylanmıştır

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Antreman Programı için teşekkür ederiz.. Denemek yararlı olabilir..

gk - dc - fb- wb- wg- dmc- mc- amc- fs - ts olarak antreman programı hazırlamanız herkes için daha hayırlı olur : )

Zaten yeni çıkarttıklarımı Bek,Defansif O.,Ofansif O.,Forvet, Kanat,Kaleci olarak hazırladım oda kabul edilince sitede eklenir

kardeş sen eminmisin oraya atılacağını senin dediğini yaptım Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2009\schedules attım ama oynda gözükmüyo

Oyunda gözükmesi için antrenman yerine gelin oradan program düzenleye tıklayın acılan yerden yükleyi seçin ve programı secip oyuna ekleyin

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

ya baba eminim iyidir de acaba gelişen oyuncularıda gösterebilirsen daha iyi olur hani şimdi riske atılmak da istemez bu işler

Ya da bir kaç tane bölgenin antrenman özelliklerini ekleyebilirsen..
    Sentugo.

Mesaj Yetkileri