Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 66 sonuç

Konu: İleriki Yıllardaki Oyuncu Profilleri

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Default İleriki Yıllardaki Oyuncu Profilleri

Arkadaşlar bilmiyorum böyle birşeyi benim gibi merak eden varmı ama ben çok merak ediyorum bazen.

Başlıktanda anlaşıldığı üzere bu konunun şu amacı gütmesini istiyorum:

- X oyuncusunun y tarihindeki ( mesela 3-5 yıl sonrası vs ) profilini merak edenlerin istekleri.

- Haliyle bu isteği karşılayabilecek kariyerinde ilerlemiş arkadaşların; istenilen oyuncuları paylaşarak yardımları.

Nereden geldi bu konu ? Merakımdan ve isteğimden geldi

Joe Mattock'un 3-4 yıl sonrası 2011 ve üstü olabilir tarihinde nasıl bir profile sahip olduğunu merak ediyorum ve yardım edebilecek varsa; şimdiden teşekkür ederim

Not: Eğer konu mantıklı görünür ve ilgi görürse; yönetici arkadaşlar tarafından bu şekilde istekleri olan kişilere kolay ulaşım için sabitlenirse sevinirim.

Not 2 : Bu istek konusu için; ne gerek var, oyuncusun ca'sı ve pa'sı var, gözlemcin var veya senin oyunundaki ile başka bir kişinin oyunundaki oyuncu aynı tarihte farklı profillerde olacaktır gibi yorumları şimdiden kabul etmiyorum nedenini biliyorsunuz.

Not 3 : FM 2009 - 9.01

Saygılar..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

27.03.2011 Joe Mattock

Ayrıca scouta göre atletik ve büyük maçların oyuncusuymuş, herhangi bir zayıf yönü yokmuş. 3 yıldız verdi.

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Joe ile ilgili bir profil de benden. Tarih 2 Şubat 2013.

engin vatan severin 2015 yıl ya da daha fazlasının profilini merak ettim. çok iyi bir genç olarak görüyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Henri Saivet 2011 yılı veya fazlası. Varmı elinizde?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    Henri Saivet 2011 yılı veya fazlası. Varmı elinizde?
    3 Eylül 2011

Henri Saivet

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Buyrun. 23 Şubat 2013. Bordeaux'dan bedavaya alıp, 33 milyon euroya Manchester'a satmıştım. İyi para ediyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Potansiyeline ulaşamıyor sanırım.. SSler için teşekkürler..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

SS'ler için teşekkürler, çok güzel oldu merak ettiğim oyuncunun hakkında; takımım için vereceğim karara =)

Az çok kestirebilsekte ne olacağını böyle görmek daha hoş oldu

Mesela konuda paylaşılan H.Saivet, daha önce birkaç yerde daha görmüştüm, çok paralar dökülüp takımınıza alınacak işte harika number one denilecek bir oyuncu değil bence, üçbeş aşağı yukarı 22-23 yaşındaki profili genelde paylaşan arkadaşımızınki gibi, öyle takımı uçuracak bir oyuncu değil, ben anca free'den transfer ederim Saivet'i , başka bir kuruş vermem

yanlış hatırlamıyorsam eski versiyonlardan biri için de böyle bir konu vardı çok güzel paylaşımlar oluyordu... konu çok güzel ve bir müddet sonra kaliteli bir arşive dönüşür burası...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ben 2012'den sonraki Batuhan'ı ve Cem Sultan'ı çok merak ediyorum ...

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

23 Şubat 2013

Batuhan

Cem Sultan

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

2 Ekim 2014 yılından tavsiye ediceğim oyuncular :

Last edited by Ralph : 17.Aralık.2008 at 11:16
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

arda varsa arda rica edebilir miyim ..

Beyler Herhangi bi istek olmadi ama bende sizinle 2011 yilindaki genc yeteneklerimi paylasmak istedim

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

@YozGatGFB66

Hocam güzel yazmışsında bunların hepsi regen oyuncular yani sadece senin oyununda çıkan

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Arda istenmiş, buyrun. Tarih 28.09.2013, özellikleri pek değişmiyor ama müthiş faydalı tabii ki.

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    @YozGatGFB66

Hocam güzel yazmışsında bunların hepsi regen oyuncular yani sadece senin oyununda çıkan
    evet hocam biliyorumda oyle tatli oynuyolar ki paylasmadan edemedim

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Güzel Bir Düşünce Güzel Bir Konu Olmuş.Fakat Benim Sormak İstediğim Başka Birşey Var.Regen Oyuncular Teknik Özellikleri Çok Güzel Fakat Fiziksel Özellikleri Çok Kötü Olarak Çıkıyor.Nedenini Bilen Var Mı Acaba??
    Sigames İnsanların Mutasyon Geçireceğini Falan Mı Düşünüyor?
    Bence Aksine Futbol'da Fiziksel Güç Daha Çok Önem Kazanmaya Başladı.Büyük Liglerde Bunu Görebiliriz.Özellikle İngilterede.Hız&Kondisyon&Dayanıklılık&Güç Gibi Faktörler Önem Kazanıyor Bence Premier League'de.Bunun En Güzel Örneği Hız Konusunda Teo Walcott.Geleceğin Futbol'u Bence Daha Çok Fizik Gücü İsteyecek Ama Bunu Teknikle Birleştirecek Oyunculardan Oluşacak.Bir Nevi Atlet-Futbolcu Dönemi Olacak...
    Fakat Bu Oyunda Böyle Değil.Nedense Tam Tersi...
    Bana İlginç Geldi.Bilgisi Olan Paylaşırsa Sevinirim...

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by vuque View Post
    Güzel Bir Düşünce Güzel Bir Konu Olmuş.Fakat Benim Sormak İstediğim Başka Birşey Var.Regen Oyuncular Teknik Özellikleri Çok Güzel Fakat Fiziksel Özellikleri Çok Kötü Olarak Çıkıyor.Nedenini Bilen Var Mı Acaba??
    Sigames İnsanların Mutasyon Geçireceğini Falan Mı Düşünüyor?
    Bence Aksine Futbol'da Fiziksel Güç Daha Çok Önem Kazanmaya Başladı.Büyük Liglerde Bunu Görebiliriz.Özellikle İngilterede.Hız&Kondisyon&Dayanıklılık&Güç Gibi Faktörler Önem Kazanıyor Bence Premier League'de.Bunun En Güzel Örneği Hız Konusunda Teo Walcott.Geleceğin Futbol'u Bence Daha Çok Fizik Gücü İsteyecek Ama Bunu Teknikle Birleştirecek Oyunculardan Oluşacak.Bir Nevi Atlet-Futbolcu Dönemi Olacak...
    Fakat Bu Oyunda Böyle Değil.Nedense Tam Tersi...
    Bana İlginç Geldi.Bilgisi Olan Paylaşırsa Sevinirim...

Pek sanmıyorum. Siz iyi regenlere denk gelmemişsiniz sanırım. Bakın benim takımımda yer alan birkaç regen göstereyim size.

Cihat Şanlı

Alper Soydaş

Hakan Aydın

Julio Zafra

Murat Taştan

Mustafa Serin

Riccardo Sardo

Sigurd Helleso

Ve Paulo. 4 milyon euroya almıştım zamanında. Geliştirerek bu hale getirdim ki daha da gelişirdi ama Adnan Polat sağolsun 47 milyon euroya yolladı adamı.

Bunlar sadece benim takımımda yer alanlar. Henüz almadığım adamları koymadım. Yani diyeceğim o ki regenin fiziği iyi olanı da çıkıyor, tekniği iyi olanı da, Paulo örneğinde olduğu gibi her şeyi iyi olanı da. Önemli olan iyi bir gözlemci ekibi kurup dünyanın dört bir yanına salmak.

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

@Cureshot
    Valla Senin Regenler Güzel Çıkmış.Ben Daha Benim Oyunlarda Hız Ve Hızlanması 14-14 Olandan Fazla Oyuncu Görmedim.Demekki Benim Şansıma Öyle Olmuş.Araştırmalarıda İyi Yaptım Halbuki.Bakalım İnş Bende Seninkisi Gibi Regenlerle Karşılaşırım

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Taner Taktakta baya iyi oluyomuş harbiden

Bu arda regenleri koymaya gerek yok sanırım

2013 veya daha ileri tarihte ronaldinhoyu gösterebilecek varmı? ve ibrahimovic i ??

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by slxxx View Post
    2013 veya daha ileri tarihte ronaldinhoyu gösterebilecek varmı? ve ibrahimovic i ??

Bu başlık sanırım gelişme potansiyeli olan oyuncuların ne durumda olduğunu bilmek için açıldı ama isteğinizi kırmayalım yine de.

15 Aralık 2013 itibariyle;

Ronaldinho

Zlatan Ibrahimoviç

valla başlığı görünce sandımki merak edilen oyuncular vs. araştırma konusu sandım o yüzden
    çok saol..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Aydın'ın profilini koyabilecek olan var mı?
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Aydın Yılmaz 2013

Ramsey 2013

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beyler, Salvatore Foti'yi koyabilecek var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

saol aLKa...........
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri