Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 48 sonuç

Konu: Anadolu'dan mesaj var: G.Antepspor

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Lightbulb Anadolu'dan mesaj var: G.Antepspor

ŞOK ŞOK ŞOK !!!!

G.Antepspor başkanı İbrahim Kızıl tecrübeli teknik direktör Nurullah Sağlam ile sözleşmelerini karşılıklı olarak fesh ettiklerini açıkladı. Bu karara ilk tepki eski efsanevi başkan Celal Doğan'dan geldi. Hiç bir sebep olmadan sezon daha başlamadan bir teknik direktörün görevine son verilmesinin Türkiye'de bir ilk olduğunu ve bu kararın acemi bir başkanlık anlayışından kaynaklandığını dile getiren Celal Doğan yeni teknik direktörün kim olacağını çok merak ettiğini söyledi.

ANTEP'TE SULAR DURULMUYOR !!!

1 gün önce Nurullah Sağlam ile sözleşmeyi fesh edep yönetip tartışmalı bir karara imza atarak şu ana kadar profesyonel hiç bir takımı çalıştırmamış tecrübesiz ve tanınmayan bir isimle sözleşme imzaladığını duyurdu. Taraftarlar bu açıklamanın ardından kulüp binası önüne gelerek yönetimi istifaya çağırdı.

YENİ TEKNİK DİREKTÖR UMUT ŞENEL !!!!

Merhabalar. Öncelikle bu görevi bana layık gören sayın başkanımız İbrahim Kızıl ' a teşekkür ederim. Her türlü baskıya karşı bu kararı vermek onun açısından büyük bir cesaret örneği.

Şu an taraftarın bu karara ve bana karşı bakış açısının ne olduğunu hepinizden daha iyi biliyorum. Ancak başarısız olacağımı düşünseydim bu kararı asla kabul etmezdim. Fazla uzatmadan kısaca hedeflerimizi açıklayıp toplantıya noktayı koyacağım ayrıca soru da kabul etmeyeceğim.

Benden önceki meslektaşım Nurullah Sağlam kendi düşünceleri doğrultusunda fena olmayan bir takım kurmuş durumda. Takımda kaliteli oyuncularımız da mevcut. Ancak benim için önemli olan kalite değil oynattığım sisteme uyum sağlayacak oyuncular. Hazırlık döneminde nasıl bir sistem kullanacağımıza karar verip eğer gerek görüyorsak eksiklik hissediyorsak transfer de yapacağız.

Sisteme gelince. dizilim olarak bir şey söylemek istemiyorum. Bu durum rakibe göre değişebilir ancak genel mantalitemiz orta sahayı çabuk geçen , isabetli ve kısa paslarla garanti oynayan ve zaman zaman tempolu oynamaya çalışan bir takım yaratmak. Bunu mümkün olduğunca kısa bir dönemde hayata geçirmekten başka bir düşüncemiz yok.

İlk sezondan beklentilerimize gelince.. Ligde orta sıralarda rahat bir konumda bulunmak ve Türkiye Kupası'nda gidebildiğimiz yere kadar gidebilmek. Amacımız özellikle ilk sezonda takımdaki oyuncularımız performanslarını artırarak gelecek seneler bu oyunculardan para kazanıp sağlam bir bütçe oluşturmak olacak.

Son olarak infial halindeki taraftarımızdan tek isteğim bana 1.5 sene vermeleri değil tabii ki . Bu isteği daha büyük teknik direktörler dile getiriyor. Bizim o kadar lüksümüz yok. Tek isteğim sakin olup bana ligin ilk yarısının sonuna kadar süre verip takımlarını desteklemeleri.

Zaman ayırdığınız için teşekkürler.

Açık Olan Ligler : İspanya , Türkiye tüm ligleri

Database : Medium

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69954
    Okudum kabul ediyorum...
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

ooo umut abı ıyı seçim yapmışsın kadrosu kalıtelı tabatayı ıyı kullanırsan ıyı bı pozısyon alırsın lıgde

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ooo kimler de kariyer açarmış Başarılar Umutcum.Takımına kırık çıkıkçı al.Bende habire kol bacak gidiyor kalecininde parmaklar gitti. İlk sene ilk 5 te yer alacağına inanıyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Quote Originally Posted by thehell61 View Post
    ooo umut abı ıyı seçim yapmışsın kadrosu kalıtelı tabatayı ıyı kullanırsan ıyı bı pozısyon alırsın lıgde
    Walla Mustafa iyi mi pek emin değilim. Savunması ve kalecisi yetersiz. Ancak transfer için para çok az ve maaş bütçesi çok şişik olduğundan transfer yapmak ta zor. Bir şeyler ayarlamaya çalışacağız artık
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Baba Hamdi View Post
    Ooo kimler de kariyer açarmış Başarılar Umutcum.Takımına kırık çıkıkçı al.Bende habire kol bacak gidiyor kalecininde parmaklar gitti. İlk sene ilk 5 te yer alacağına inanıyorum.
    Mahallede var bi kırık-çıkıkçı. Bir şey olursa ona gönderirim oyuncuları .. Adam çok iyiymiş çıkan kolu hooop yerine takıyomuş anında. Saol bu arada başarı dileklerin için.
    Last edited by The.Crow : 17.Aralık.2008 at 01:54 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

abı oyunlarımda basarılı oluyorlarya ondan ızlenımlerımle oyle dedım ancak takımı pek incelemedım

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

STEFANO FİORE ANTEP'TE

34 kez İtalya Milli takım formasını giymiş olan 33 yaşındaki tecrübeli oyuncuyu bedelsiz olarak transfer ettik. Kamuoyuna duyrulur.

ERKAN ÖZBEY ANTEP'TE

30 yaşındaki tecrübeli defans oyuncusunu G.Birliği'nden 45000 € karşılığında transfer ettik. Kamuoyuna duyrulur.

Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

HAZIRLIK MAÇLARI

BASIN TOPLANTISI

Hazırlık maçlarımızı kendimizden güçsüz takımlarla oynamamıza rağmen skor olarak hazır durumda olmadığımız görüldü. Ancak bu hazırlık maçları hazır hale gelebilmek eksiklerimizi görebilmek içindi. Oynadığımız 7 hazırlık maçının tamamında iyi futbol ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Eğer gol yeme sorununu halledebilirsek galibiyetlere ulaşmak bizim için sorun olmayacaktır.

Sezona tek forvetli bir sistemle başlamayı düşünüyorum. Hazırlık maçlarında özellikle Tabata,Zurita ve Fiore ' nin gösterdiği performanslar bu oyuncuların oyun içerisinde daha ön planda olacağını gösteriyor. Sistemimizi bu oyuncuların kabiliyetlerini rahat göstereceği şekilde ayarlamaya çalışıyoruz.
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

TSL 1.HAFTA

GENÇLERBİRLİĞİ : 3 - 2 : G.ANTEPSPOR

BASIN TOPLANTISI

Maça şok gollerle başladık. Aslında ilk yarıda da iyi oynadık ancak defans arkasına atılan 3 top neticesinde 3-0 geriye düştük. İkinci yarı iyi oyunumuz devam etse de ancak farkı 1'e indirebildik. Hatalardan ders çıkaracağız.

TSL 2.HAFTA

G.ANTEPSPOR : 3 - 3 : FENERBAHÇE

BASIN TOPLANTISI

Yine maça erken yediğimiz gollerle başladık. Defans arkasına atılan toplar bu maçta da bizim sorunumuz oldu. İkinci yarı defans için aldığımız önlemler iyi sonuçlar verdi. Hücuma da iyi çıkmaya başlayınca 3-0 geriden gelip Fenerbahçe gibi bir rakip karşısında beraberlik almak memnun edici.

TSL 3.HAFTA

KONYASPOR : 0 - 1 : G.ANTEPSPOR

BASIN TOPLANTISI

İlk 2 haftada yaşadığımız savunma sorunu kısmen gidermiş bir görüntü çizdik. Erken gol yemedik ve rakibe net pozisyon vermedik. kısır bir maçtı. Biz de sadece 2 pozisyona girebildik ve son dakikada da olsa birini gole çevirip ligdeki ilk 3 puanımızı aldık.
    Bir Dost

Hellbells

sakary Ali Misafir

Başarılar abi kariyerinde...Lige iyi başlıyamamışsın ancak Fener macındakı 3-0 dan geri donmen cok iyi bır takım olduğunu göstermiş...

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Başarılar dilerim abi bence oyuncu kirala kalene

başarılar maçların çekişmeli geçiyor anlaşılan
    fb maçı 3-0dan 3-3
    defans biraz daha toparlanırsa g.antepspor daha da düzelir

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

kariyerin hayırlı olsun Umut abi Fenerbahce ye karsı beraberlik hic yakısmamıs o macı vermen lazımdı
    TariboWest

öncelikle başarılar dilerim lige deplasman mağlubiyetiyle başlamak o kadar da kötü değil ardından aldığın puanlar toparlanmana yardımcı olacaktır

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

bir Antepli olarak takip edicem kariyerini,

Ugur Yildirim'i almamana sasirdim ama o bolgede ihtiyacin yok anlasilan.

basarilar

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Bende kaleye takviye yapmanı düşünenlerdenim. Bi denesen belki Man.U. kiralık verir Kuzczszak'ı ya da adı her neyse işte
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Quote Originally Posted by sakaryaligocmen View Post
    Başarılar abi kariyerinde...Lige iyi başlıyamamışsın ancak Fener macındakı 3-0 dan geri donmen cok iyi bır takım olduğunu göstermiş...
    İlk maçta da 3-0 dan dönecektik ama olmadı 2 atabildik

Quote Originally Posted by Sergio_Aguero View Post
    Başarılar dilerim abi bence oyuncu kirala kalene
    Transfer sezonu bitti artık devre arasına )

Quote Originally Posted by crazyalem View Post
    başarılar maçların çekişmeli geçiyor anlaşılan
    fb maçı 3-0dan 3-3
    defans biraz daha toparlanırsa g.antepspor daha da düzelir
    Herkesin dediği gibi kaleci ve savunma oyuncuların kalitesiz olması tek rakibimiz.

Quote Originally Posted by talihsizler View Post
    kariyerin hayırlı olsun Umut abi Fenerbahce ye karsı beraberlik hic yakısmamıs o macı vermen lazımdı
    Saol.. Fenerbahçe ile aramızda Kemal Aslan yüzünden kavga var

Quote Originally Posted by Repesa View Post
    öncelikle başarılar dilerim lige deplasman mağlubiyetiyle başlamak o kadar da kötü değil ardından aldığın puanlar toparlanmana yardımcı olacaktır
    Saol başarı dileklerin için. İnşallah toparlanacağız.

Quote Originally Posted by GeanyGS View Post
    bir Antepli olarak takip edicem kariyerini,

Ugur Yildirim'i almamana sasirdim ama o bolgede ihtiyacin yok anlasilan.

basarilar
    Eywallah.. Valla gerek yoktu savunma ve kaleci aramıştım daha çok.

Quote Originally Posted by Nerzhull View Post
    Bende kaleye takviye yapmanı düşünenlerdenim. Bi denesen belki Man.U. kiralık verir Kuzczszak'ı ya da adı her neyse işte
    Saol ama Ocak ta uğraşmaktan başka çarem kalmadı. Gerçi o zaman da kiralık kaliteli kalmaz
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

TSL 4.HAFTA

G.ANTEPSPOR : 0 - 2 : BEŞİKTAŞ

BASIN TOPLANTISI

Oyunu kilitlemeye çalıştık.İlk yarı bunda başarılı da olduk. Ancak ikinci yarıda kaleci faktörü ortaya çıktı.Kaleyi tutan 2 şuttan yediğimiz 2 golle puan almayı başaramadık.

TÜRKİYE KUPASI 2.TUR

G.ANTEPSPOR : 3 - 1 : OFSPOR

BASIN TOPLANTISI

Zayıf rakibimiz karşısında yedek ağırlıklı bir kadroyla da olsa galip geldik. Bu maç bizim için bir ölçü değil.

TSL 5.HAFTA

ANKARASPOR : 1 - 0 : G.ANTEPSPOR

BASIN TOPLANTISI

Maçın başında yediğimiz golü oyuncularımızın şanssız oluşundan dolayı çıkaramadık. 4 as oyuncumuzun sakatlık ve cezalı durumundan dolayı olmaması bunda önemli bir faktördü.

TSL 6.HAFTA

G.ANTEPSPOR : 0 - 0 : ANTALYASPOR

BASIN TOPLANTISI

Sanırım herkes aynı maçı izledi ve kimin kazanması gerektiğini gördü. Maçın hakkı asla beraberlik değildi. Rakibimize şut dahi çektirmedik. Oyunu 90 dakika domine ettik. Pozisyonlar bulduk ancak gol atamadık. Ve maalesef gol atmadan 3 puan verilmiyor.

TÜRKİYE KUPASI GURUPLARI BELİRLENDİ

Bir Dost

Hellbells

hadi hayırlı olsun sol bek olarak çağlar birinci'yi öneririm...

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Quote Originally Posted by pegahmet10 View Post
    hadi hayırlı olsun sol bek olarak çağlar birinci'yi öneririm...
    Saol ama skorlara bakınca pek hayırlı olduğu söylenemez. )
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Umut abi başarılar diliyorum.Antep'i yukarılara taşı
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Quote Originally Posted by Hellbells View Post
    Saol ama skorlara bakınca pek hayırlı olduğu söylenemez. )
    zamanla düzelir inş. sabret pes etme hemen anadolu takımı sonuçta bi yıldız futbolcun yok

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Bence iyi gidiyosun abi düzelri zamadala dahada

pek başarılı değilsin fakat lilerki haftarda toparlanırsın .Başarılar

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

TSL 7.HAFTA

BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR : 0 - 0 : G.ANTEPSPOR

BASIN TOPLANTISI

Zevksiz ve kısır bir maçtı. İstediklerimizi sahaya yansıtamadık ancak 1 puan aldığımız için yine de karlı sayılabiliriz.

TSL 8.HAFTA

G.ANTEPSPOR : 1 - 0 : ESKİŞEHİRSPOR

BASIN TOPLANTISI

İyi oynadık ve tek golle de olsa 3 puanı aldığımız için mutluyum.

TSL 9.HAFTA

DENİZLİSPOR : 2 - 3 : G.ANTEPSPOR

BASIN TOPLANTISI

Rakip ev sahibi olma avantajını baskılı oynayarak kullanmaya çalıştı ancak kazanan taraf olduğumuz için son derece memnunum.

TÜRKİYE KUPASI GURUPLARI 1.MAÇ

HACETTEPE : 1 - 3 : G.ANTEPSPOR

BASIN TOPLANTISI

Rakip daha iyi oynadı ancak guruplara 3 puanla başlamak bizim için büyük bir avantaj.Oyuncularımı kutluyorum.

TSL 10.HAFTA

BURSASPOR : 3 - 2 : G.ANTEPSPOR

BASIN TOPLANTISI

Söylenecek fazla bir şey yok. İstediklerimizi yapamadık ve kötü oynayarak elendik.

TSL 11.HAFTA

G.ANTEPSPOR : 1 - 1 : KAYSERİSPOR

BASIN TOPLANTISI

Güçlü rakibimizle evimizde oynadık. Oyun olarak istediklerimizi sahaya yansıttık ancak golle fazla buluşamadık ve 1 puanla yetindik.

TÜRKİYE KUPASI GURUPLARI 2.MAÇ

G.ANTEPSPOR : 2 - 4 : G.SARAY

BASIN TOPLANTISI

Çok zor bir rakiple karşılaştık. Ancak oyun planımız erken bozuldu. Bu kadar kaliteli bir takım karşısında ilk yarıda 3-0 geriye düştükten sonra yapabilecek şeyleriniz kısıtlı oluyor. İyi de oynamamıza rağmen kaybettik.
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Basarılar abi pek de iyi basladığın söylenemez ama zamanla düzelecektir.Kaleye transfer sart

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Hep Anadolu Anadolu deyip prim yaptın. Artık millet başarı görmek istiyor. Bir sonraki kariyer adınıda söyliyim. Anadolu Yollarında Bilmem Kim Bu halk yemiyor artık bu numaraları

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Taktiği değiştirsen daha iyi olacak gibi kötü bir başlangıç yapmışsın ama galibiyet yakın Başarılar
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    Umut abi başarılar diliyorum.Antep'i yukarılara taşı
    Teşekkürler Ali.

Quote Originally Posted by Sergio_Aguero View Post
    Bence iyi gidiyosun abi düzelri zamadala dahada
    İnşallah düzelicez.

Quote Originally Posted by BlacKSpiriT View Post
    pek başarılı değilsin fakat lilerki haftarda toparlanırsın .Başarılar
    Saol.

Quote Originally Posted by scar face View Post
    Basarılar abi pek de iyi basladığın söylenemez ama zamanla düzelecektir.Kaleye transfer sart
    Şart evet haklısın. Ocak ta bakıcaz bir şeyler.

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Hep Anadolu Anadolu deyip prim yaptın. Artık millet başarı görmek istiyor. Bir sonraki kariyer adınıda söyliyim. Anadolu Yollarında Bilmem Kim Bu halk yemiyor artık bu numaraları
    Yaw acemi bırak bana sataşmayı. Her halimle seni yeniyorum yapay zeka mühim değil )

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Taktiği değiştirsen daha iyi olacak gibi kötü bir başlangıç yapmışsın ama galibiyet yakın Başarılar
    Kimbilir belki yarın belki yarından da yakın.
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

burak abi lütfen bırakır mısın Umut abi'ye satasmayı yoksa alıcak anahtarlarını yine
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

İstikrarsız sonuçlar devam ediyor.Defansında bazı sıkıntılar var kanımca

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri