1 ile 23 arası toplam 23 sonuç

Konu: 3-1-3-1-2 All Out Attack Her Takıma Uyan İmkansız Başarıların Taktiği

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Exclamation 3-1-3-1-2 All Out Attack Her Takıma Uyan İmkansız Başarıların Taktiği

Genel Bilgiler
    Taktik İsmi: 3-1-3-1-2 All Out Attack
    Diziliş: 3-1-3-1-2
    Genel Mantalite: Topluca Atak
    Tempo: Çabuk
    Paslar: Direk
    Defansif Cizgi: Derin

Taktiğin Etkili Olması İçin Gerekli Oyuncu Profilleri:
    GK: Defans geride kurulacağı için kalecinin özellikle hava toplarında etkili ve refleksleri sağlam olması gerekir. Çok büyük takımlarla oynamadığınız sürece fazla atak yemeyeceğiniz için büyük sorunda yaratmaya bilir.

DC'ler: Hava ve yer hakimiyeti yüksek ve topu oyuna iyi sokabilen oyuncular olması lazım. Büyük takımları yönetiyorsanız Gonzalo Rodrigezle Martin Câcares önerimdir.
    DMC: Rakibin ataklarını iyi kesecek çift yönlü bir oyuncu olabilir. Serbest durumdaki Appiah veya Bayer Munih'deki Mehmet Ekici.
    MR ve ML: Taktikte kanatlara yükleneceğimiz için (en azından ben öyle yapıyorum) Süratli topu ayağında tutabilen ortaları iyi ve teknik oyuncular olabilir.
    MC: Ofansif yönü daha güçlü ve uzaktan şutları iyi ve oyun kurabilecek bir yapısı olması lazım.
    AMC: Yaratıcılığı, tekniği ve uzaktan şutları iyi olması lazım
    FC'ler: Ben bir uzun boylu pivot forvet(ST) bir de ayağında top tutabilen süratli bir forvet(FC) kullanıyorum. Target Man özelliğini ST üzerinde kullanıyorum.

Not: Taktik ayarlarındaki yaratıcılığı ve topla oynanacak yerleri size bırakıyorum sizin oyuncu kalitenize göre değişir.
    Ben bu taktikle 4 sene boyunca GS'yle 2 Kayseriyle 1 Şampiyonluk yaşadım ama oyunum hata verdi ve save game'm gitti.
    Ama arkadaşlarımla yaptığım ortak kariyerde Kayseriyle 3. oldum. Ama arkadaşlarımın kadroları editörden değiştirlmişti ki onları kendi evimde yendim ...

Link:
    http://www.turksportal.net/dosya/fm/28965/bilgi/
    Last edited by Vieri : 30.Aralık.2008 at 03:34 Reason: Link düzenlendi.

Nesil
    2007
    Yer
    .

Lütfen linki koyunuz.Yoksa konuyu kaldırmak zorunda kalacağım.Öm attım ama bakmadınız sanırım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Teşekkürler uyarın için... Bilgisayarımda bi sorun oluştuğu için linki koyamadan konuda gitti kusura bakma...

Nesil
    2007
    Yer
    .

Link düzenlenmiştir.

Nesil
    2006
    Yer
    Kütahya

Linkte bir problem var sanırım.. Hata veriyor..

linkte error yazıo

Nesil
    2007
    Yer
    .

Link düzenlendi.
    Last edited by GReeN BeReT : 18.Aralık.2008 at 22:02 Reason: Link düzenlendi,kilit kaldırıldı.

güzel beyendim 3. lig de denedim araklıspor la 6 macta 1 beraberlik 5 galibiyet 17 atıp 9 yedim gerçekten güzel

Quote Originally Posted by ShoTa View Post
    güzel beyendim 3. lig de denedim araklıspor la 6 macta 1 beraberlik 5 galibiyet 17 atıp 9 yedim gerçekten güzel
    Taktiğe uyacak futbolcu almadan oluyor mu?
    Malum en alt liglerde parasızlıktan futbolcu alınamıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by hafiz View Post
    Taktiğe uyacak futbolcu almadan oluyor mu?
    Malum en alt liglerde parasızlıktan futbolcu alınamıyor.

ben denedim almadan da oluyor...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

GS Zevk kariyerimde süper kupa finaline kadar gelip taktikleri denemek için kaydetmiştim. Bakalım sonuç n'olcak?
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Denizli B.B. kariyerimde ilk maçlarda nefis sonuçlar alıyorum.SS'leri ileride veririm inşaallah.

TuNdRaLoWeR Misafir

Bayaa iddialı olmuş, teşekkür ederim.

playmaker işaretli ama hangi oyuncuya vericez bu özelliği kendi insiyatifimize mi göre mi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kaplumkurbaga View Post
    playmaker işaretli ama hangi oyuncuya vericez bu özelliği kendi insiyatifimize mi göre mi
    evet kendi insiyatifinize göre ben genellikle bu oyunucunun yaratıcılığından ve paslarından yararlanıyorum ve AMC de oynatıyorum... Bazende AMC ve MC yi yapıyorum yani sizin oyuncu kalitenize bağlı bir olay... Küçük takımlardaysanız galatasaray'ın altyapısından irfan başaran'ı öneririm...

dosyayi indiremiyorum uyeligimi kabul etmiyor. farkli bir yerden uplad edersen sevinirim tesekkurler..

rapidshare den link verebilirmisiniz.Turksportal değişiklik yapmış galiba.Önceden üye adı ve şifre isteniyordu.şimdi e-posta adresi.giriş yapamıyorum bir türlü
    hata oluştu diyor.
    link değiştirin lüten

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar benim uploadım zaten rapid üzerinedir ama turksportal yetkilileri taktiği siteye koyarak rapide siteden yönlendirme yapmışlardır...

Thanks .....
    Last edited by ShoTa : 20.Şubat.2009 at 19:26

arkadaslar kusura bakmayin ama ben bu taktigi cok begendim uygulicam fakat bu indirdigim dosyayi napicam yardim ederseniz sevinirim

indirdiğin dosyayı belgelerim/sports interaktiv/Football Manager2009/tactics içine atacaksın.oyunu açınca taktikler bölümünde görürsün ve seçersin.

Nesil
    2008
    Yer
    ÇANKIRI

eyvallah saolasın

ben dosyaları indiremiyorum hata alıyorum yönlendirmede sebebi nedir acaba

Mesaj Yetkileri