1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: FM Genie Scout 2009 XE RC2 Hata Veriyor Bakarmısınız??

Default FM Genie Scout 2009 XE RC2 Hata Veriyor Bakarmısınız??

başlıkta görüldüğü gibi beyler saveli dosyama girmeye çalışırken

''The Save Game is compressed.

Uncheck ''Compress save game'' option in the preferences,save game and try again.''

Böyle bir hata alıyorum bunun nedenini yada çözümünü bilen varmı? :S

Nesil
    2008
    Yer
    yedek kulübesi 1. koltuk

oyunu kaydetmeden önce options a gir preferences da ''compress save games'' tikini kaldır ve kaydet

çok saol kardeş işe yaradı..
    teşekkürler..

bişey daha sorcam bu sale value ler genellikle yanlış çıkıyor neden? :S

arkadaşlar FM Genie Scout 2009 da sale valuelerde problem yaşayan varmı?pek tutarlı gibi gelmedi bana...örneğin ajaxlı enoh(yanlış olabilir ismi)1.400.000 sale value gösterirken 7.000.000 usd lere kadar çıkıyorum ama kabul edilmiyor.bu birçok futbolcu için aynı....teknik bir sorunmudur bu?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Teknik bir sorun değil, sonuçta sale value alınabilecek değeri gösterir. Ama futbolcunun duygusal durumu, kendi takımını sevip sevmemesi de transferi etkileyen sebeplerdendir.

Programın halen geliştirilmekte olduğunu da unutmamak gerekir, bu tür bir sorunu üreticilere bildirirseniz daha iyi olur.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    Teknik bir sorun değil, sonuçta sale value alınabilecek değeri gösterir. Ama futbolcunun duygusal durumu, kendi takımını sevip sevmemesi de transferi etkileyen sebeplerdendir.

Programın halen geliştirilmekte olduğunu da unutmamak gerekir, bu tür bir sorunu üreticilere bildirirseniz daha iyi olur.
    bilgi için teşekkürler...birde programın yapımcısı programı geliştirmeyeceğini beyan etmiş sanırım...herhangi bir update olmazsa böyle devam edeceğiz.yinede bunada şükür.tekrar saol.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ayrıca takımında futbolcuya karşı olan tutumu bunu da etkiliyor. Mesela, Totti, Casillas, Buffon için ne kadar fiyat biçersek biçelim alamıyoruz.

Program konusunda ise; ilerleyen dönemlerde daha kaliteli scout programları çıkacaktır.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Quote Originally Posted by fkayadelen View Post
    arkadaşlar FM Genie Scout 2009 da sale valuelerde problem yaşayan varmı?pek tutarlı gibi gelmedi bana...örneğin ajaxlı enoh(yanlış olabilir ismi)1.400.000 sale value gösterirken 7.000.000 usd lere kadar çıkıyorum ama kabul edilmiyor.bu birçok futbolcu için aynı....teknik bir sorunmudur bu?
    arkadaşlar oyuncu fiyatlarında bir sorun yok satış fiyatını teklif ettiğiniz takdirde kabul ediliyor ama atladığınız nokta sanırım şu oyunda hangi para birimiyle oynuyorsanız programda da o para birimini seçmelisiniz. Umarım yardımcı olmuşumdur. İyi oyunlar

bnde 10.2 ve 10.3 yaması var ve scout çalışmamaya başladı birden. database unkown 1404 gibi bi hata verio. napmam lazım acil yardım istiorm

Mesaj Yetkileri