1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Bilinmedik genç yetenekler

Default Bilinmedik genç yetenekler

Arkadaşlar bana bilinmeyen kendi bulduğunuz gençleri burda paylaşırsanız herkes öğrenmiş olur.Kerlon,Barreto,Bobo vb. gibi duyulduk herkesin bildiği isimleri yazmayalım lütfen.Memnun kaldığınız oyuncularu paylaşın.Geliştirilebilek ve kadroya güvenle katabileceğimiz oyuncuları yazalım...

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

oyundakı -10-9 palı oyuncular bellı -8 palı olanlrı veya -7 ama ust duzey takımlarda bu adamalr degıl -10 -9 olanlar ıs yapar.senın takımın hangı takım herkez ona gore bı oyuncu soyler zaten oyunda reegenler baya ıyı sen 1-2 sezon ılerle etraf yıldız kaynıyor oluyor

Kayresispor'lu Emrah Kaya Giresunspor'a kiralanmış.. 1 yıl sonra müthiş bir şekilde gelişiyor.. Büyük takımlar istiyor.. Milli Takımda oyunuyor..
    Jaoa Paulo Sol kanadın yıldızı haline geliyor..

brezilyadan alan war arjantinden maximiliano oliva , mateo musaccio(berki doğru olmaya bilir ama mateo doğru) ,tevfik köse(unu biliyorsunuzdur),ilhan iyi gelişiyo
    ufukhan bayraktar, sercio mota,

betinho, ze eduardo , benjamin(nijeryalı) jorginho(bahia) fernando ismael rodrigez marcelo bravo

cesar delgado... sergio aguero.. carlos magno

Jose Maria Calvo, Polat Keser, Volkan Bekiroglu(acele et trabzona kaptırma), Mulayim Erdem!

bizzat kendim buldum ve her oynadığım her takıma alırım ister ilk 11 de isterseniz yedek oynatın

Zizi Roberts - Fc - Free (2.lig takımları dahil hertürlü profesyonel ve yarı profesyonel takıma imza atıyor. 2.lig takımlarını almasını öneririm çünkü birçok maçta hattrick yapıyor. sağ ayaklı ancak forvetin solunda oynadığında çok daha fazla verim alınıyor. Çok değil yarım sezon sonra iyi bir fiyata satabilirsiniz. Tabiki bırakmak istemeyeceksiniz )

Memmet Budan - AMRL - Free (Gözlemcilerim keşfetti. ben daha önce hiçbir forumda adını duymadım. Takıma ilk geldiğinde başantrenörünüz ilk 11 oynaması lazım diyor. 2. lig takımlarının almasını şiddetle öneririm. geleceğin asist kralı oluyor.)

Devamı var......

altidore marpuinhos aquino lenny adu arouca gibi yetenekler iidir

vitti - leonardo castan - luic nestor - lucas - mokoena - oscar ustari - rafael sobis

f.adu, caner erkin, ihan demirci, ruiz, miller, a.pete kalace bu ermeni olsada her nekadar tavsiye ederim...

Default Yıl 2109 ve takımımdan çıkan dünya yıldızı

Paftan çıktığı ilk gün

tün babür. dm olarak harika. birde peter cavit akman gk.

lucas biglia

Mesaj Yetkileri