Sayfa 1 / 8 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 238 sonuç

Konu: İtalya'da Bir Güneş Doğuyor: Inter

Default İtalya'da Bir Güneş Doğuyor: Inter

Fanatik Haber :

Alp Yıldız, Inter'in Başına Geçti!

Daha önce Fenerbahçe'nin başına geçen Alp Yıldız, sezonun daha yarısına gelmeden "dinlenmek için" Fenerbahçe'den ayrılmıştı.

Sezon bitiminde Alp Yıldız'a bir teklif geldi. Jose Mourinho süpriz bir karar alarak Inter'den ayrılmıştı.

Teklif Inter'dendi. Alp Yıldız, o saati anlatıyor: "Inter'in başkanı beni telefonla aramıştı. İtalyanca konuşuyordu, hiçbir şey anlamıyordum. Tercüman çağırttım. Tercüman bana Inter'in bana T.D'lk teklifi verdiğini söyledi. Çok şaşırmıştım. İkilem arasında kaldım. Kabul edip takımı başarısızlığa uğratırsam bana karşı büyük tepkiler olurdu, bir yandan da Inter'de T.D'lik yapan ilk Türk olmak vardı. Ben kabul ettim. Ertesi gün işe başladım. Takımdan haberim yoktu, yani Inter'le ilgilenmiyordum. Ama Crespo'nun İtalyan vatandaşı olması beni gerçekten şaşırttı."

" Crespo'nun İtalyan vatandaşı olması beni gerçekten şaşırttı."

Şimdilik yazım bu kadar. Hazırlık maçlarını yapınca koyacağım.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69090 Okudum ve kabul ediyorum...
    Last edited by GeNç KaRTaL : 20.Aralık.2008 at 14:41

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

Başarılar bro.Niye Crespo'ya şaşırdın ki bu kadar hemen hemen her oyunda İtalyan oluyordu zaten...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İnterde başarılar.

Quote Originally Posted by pes4ever View Post
    Başarılar bro.Niye Crespo'ya şaşırdın ki bu kadar hemen hemen her oyunda İtalyan oluyordu zaten...
    çünkü FM'yi ilk kez bu sene aldım. bu yüzden

Quote Originally Posted by ibob
    İnterde başarılar.
    teşekkürler

hazırlık maçlarını yapamadım. bugün çok yoğundum. şu anda yapıyorum ve yapınca koyacağım. ama yapacağım ilk iş kuralları kabul etmek olacak

Edit: Mod'lar yapmış zaten

güneş insanlar için umut anlamına gelir çoğu zaman yeni bir gün yeni bir başlangıç ama interle güneş doğurmak bana mantıksız geldi. daha kapitalist bir başlık seçmeliydin.başlığın olmamış.

Birçok oyuncum sakat bu yüzden sol bekim boş kaldı. İyi bir sol bek önerebilir misiniz?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by gokhan198555 View Post
    güneş insanlar için umut anlamına gelir çoğu zaman yeni bir gün yeni bir başlangıç ama interle güneş doğurmak bana mantıksız geldi. daha kapitalist bir başlık seçmeliydin.başlığın olmamış.
    Olmasın başlık önemli değil zaten (en azından benim için).
    Last edited by alPFM : 20.Aralık.2008 at 21:47 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Düzgün yorumlar getirmeyeceksek kariyerlerimizi kirletmeyelim ve kariyer sahiplerini rahatsız etmeyelim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim. Her türlü sorunda bana sorabilirsin(oyuncu,taktik vsvs.)
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

TaYLaN uyarı vericem artık kafayı yicem bu mesajdan .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Basarilar Kardesim

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    Başarılar dilerim. Her türlü sorunda bana sorabilirsin(oyuncu,taktik vsvs.)
    Sol bek gerekli

Hakan Balta'ya teklif gönderdim. Yedek dursun diye. Birde ilk 11'lere çıkaracak bir sol bek arıyorum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by YozGatGFB66 View Post
    Basarilar Kardesim
    Teşekkürler
    Last edited by alPFM : 21.Aralık.2008 at 12:56 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Kariyerinde başarılar bence sol bek e "petar masilela" yı alabilirsin gerçekten iyi işler yapıyor

Yeni transfer Hakan Balta'nın profili. 99 numaralı formayı verdik:

Satsam mı satmasam mı kararsız kaldım:

Edit: Bu teklifi reddettim Chelsea'den 32.000.000 € teklif geldi. Satayım mı?

Hazırlık maçları biraz geç kalacak çünkü çok sık oynayamıyorum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Archilles View Post
    Kariyerinde başarılar bence sol bek e "petar masilela" yı alabilirsin gerçekten iyi işler yapıyor
    Denerim
    Last edited by alPFM : 21.Aralık.2008 at 13:18 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Arkadaşlar atak oynayamıyorum. Rakip takım daha çok yükleniyor. 2 hazırlık maçı oynadım ikisinden de iyi sonuçlar aldığım söylenemez

Teklif nasıl yani aylık ödeme sonraki satıştan maddeler onları yazarsan ve bütçeni ayrıca transfer hedeflerini söylersen daha kolay olur ama şimdilik o mevkiye o fiyata daha iyi birini alabileceğini düşünüyorsan sat ...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Cambiasso'yu eğer şimdi satmazsan bir daha o fiyatı göremezsin.İyi düşün bence.

Quote Originally Posted by CalibreTR View Post
    Teklif nasıl yani aylık ödeme sonraki satıştan maddeler onları yazarsan ve bütçeni ayrıca transfer hedeflerini söylersen daha kolay olur ama şimdilik o mevkiye o fiyata daha iyi birini alabileceğini düşünüyorsan sat ...
    Aklımda Daniel Alves var o fiyatlara. Tamam satıyorum

Aman dikkat et Daniel Alves kolay kolay gelmez... Ben M.United'ta iken onu almak için neler yaptım bi bilsen her türlü bonusu maksimumda maaş maksimumda anca 5 kontrat önerdim sonra 6.da artık sıkıldığını söyledi hepsi maxta tekrar yolladım anca geldi D:

Quote Originally Posted by CalibreTR View Post
    Aman dikkat et Daniel Alves kolay kolay gelmez... Ben M.United'ta iken onu almak için neler yaptım bi bilsen her türlü bonusu maksimumda maaş maksimumda anca 5 kontrat önerdim sonra 6.da artık sıkıldığını söyledi hepsi maxta tekrar yolladım anca geldi D:
    Başka önerdiğin sol bek var mı peki?

Bu arada Cambiasso'yu 38.500.000€ 'ya Real Madrid'e sattım

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

Juventus'dan Paolo De Ceglieyi alabilirsin.Gerçi bek oynuyormu hatırlamıyorum ama sol taraf olduğu kesin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

MSN'imi ekle lütfen
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    MSN'imi ekle lütfen
    Ekledim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ok. konuşuruz kariyerin hakkında
    Futbolcu Bilgileri

Bu arada Marcelo'yu düşündüm. Hangi takımda oynuyor. Bir de interde bir türlü dikişi tutturamadım. Hangi taktikle oynayabilirim?

Hazırlık maçları berbat (!) geçti!

Tek maç kazanabildik. Bu taktiğin oturmamasından kaynaklanan birşey herhalde. Taktiği oturtursam sizlerle paylaşırım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Taktiğini hemen değiştir.

İtalya Süper Kupası:

Kötü oyunumuz devam ediyor (ne yazık ki )

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Taktiğini değiştir.Çok geç olmadan.

4-3-3 denedim her zaman çektiğimizin 10 katı şut çektik. Buda bir gelişme. Ama Inter'le oynayan biri yardım edebilirse sevinirim.

Şampiyonlar Ligi'nde gruplar belli oldu:

Black-in09 skinini yaptım. Çok şık durdu

Sayfa 1 / 8 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri