Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 70 sonuç

Konu: Perfect Attack ( Kupaları kazanmak artık çok kolay.. )

sorun bendeymiş diyerek özür dileyip indiriyorum sonuçları yazacagım. bu arada kullandıgım versiyon 902 acaba 902de maç motoru degişti mi?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ben teşekkür ederim.

Kardeşim Gerçekten Güzel Taktik Deniyorum Barcelona'yla Maçım Vardı Çeyrekte İlk Maç 2-1 di Benim Evimde Deplasmanda Taktiğinle Penaltılara Götürdüm Maçı Kazandım Son Anda Takım Alışırsa Süper Olabilir Bence.

Notfenerbahçe 3. sezon dayım)

Quote Originally Posted by AirJeT View Post
    Gerçekten çok güzel bir taktik Arsenal ve Galatasaray'da deniyorum... Arsenal - Everton maçında 2-0 yenik durumdayken ikinci yarının başında bu taktiğe geçtim 2-1 yendim Bence tam arsenallik bir taktik çünkü arsenalin Glichy ve Sagna Gibi iki süper beki var... Galatasaray'da da deplasmanda 2-1 yenildim ama yediğim goller evlere şenlik bireysel hatalardan gerçekten çok başarılı bir taktik tebrikler
    Afedersiniz anlayamadım 2-0 yenilirken , nasıl 2-1 yendiniz

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by skylife View Post
    Kardeşim Gerçekten Güzel Taktik Deniyorum Barcelona'yla Maçım Vardı Çeyrekte İlk Maç 2-1 di Benim Evimde Deplasmanda Taktiğinle Penaltılara Götürdüm Maçı Kazandım Son Anda Takım Alışırsa Süper Olabilir Bence.

Notfenerbahçe 3. sezon dayım)
    Başarılı sonuçlar almanıza sevindim.. Bir kaç maç yaptıktan sonra resimleri de koyarsanız memnun olurum

ben bu taktiği ankarasporda deniyorum şu an ligde 4.cüyüm gayet güzel bir taktik[IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    Last edited by ahmetbpk : 04.Ocak.2009 at 16:28

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ahmetbpk View Post
    ben bu taktiği ankarasporda deniyorum şu an ligde 4.cüyüm gayet güzel bir taktik
    eksik gördüğün yerler olursa söylersen sevinirim... ayrıca aldığın dikkat çekici sonuçları da paylaşırsan çok makbule geçer

başarılarının devamını dilerim.

Nesil
    2006
    Yer
    Büyükada/İstanbul

Quote Originally Posted by burakaksoy90 View Post
    Koptummm... Taktiği bir deneyeceğim eline sağlık

Quote Originally Posted by S4mp1y0N View Post
    eksik gördüğün yerler olursa söylersen sevinirim... ayrıca aldığın dikkat çekici sonuçları da paylaşırsan çok makbule geçer

başarılarının devamını dilerim.
    geriye düşünce veya öne geçince ne yapmalıyım sence.Birde resimleri nerden ekleyeceğim acaba?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by burakaksoy90 View Post
    Puhaha Yanlış yazmışım 3-2 olcaktı o

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ahmetbpk View Post
    geriye düşünce veya öne geçince ne yapmalıyım sence.Birde resimleri nerden ekleyeceğim acaba?
    İlk sayfa ilk mesajda Taktiği anlatırken skoru korumak için ne yapman gerektiği yazıyor kardeş.

eline sağlık ii bi taktik ama bu taktik okadarda basarılı değil

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by veloso View Post
    eline sağlık ii bi taktik ama bu taktik okadarda basarılı değil
    Teşekkürler olumlu/olumsuz yorumun için.

Nesil
    2007
    Yer
    Sefaköy Merkez

saol kardeş deneyip görelim

kardeşim ilk deneddim maçta deplasmanda 3-1 kazandım saolasın ama daha deneme süresindeim 2-3 maçta bir yazıcam yorumlarımı ellerine sağlık

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kralarthur14 View Post
    saol kardeş deneyip görelim
    Denedikten sonra sonuçları yazarsanız sevinirim. Başarılar
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by ksklee View Post
    kardeşim ilk deneddim maçta deplasmanda 3-1 kazandım saolasın ama daha deneme süresindeim 2-3 maçta bir yazıcam yorumlarımı ellerine sağlık
    Sonuçları bekliyoruz... Rica ederim. Başarılar.
    Last edited by S4mp1y0N : 09.Ocak.2009 at 00:54 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Denedikten sonra sonuçları yazarsanız sevinirim. Başarılar
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Sonuçları bekliyoruz... Rica ederim. Başarılar.
    kardeşim ilk bikaç maç ii gitti ama sonradan çok gol yemeye başladım 3.sezonun başındayım WBL mevkisine adam sölermisiniz hollanda ligi

liverpool a denedim bu taktiği 3-4 maç süper oynuyorlar sonra ki 1-2 maçsa bütün girdikleri pozisyonu kaçırıyorlar iki sezondur böyle bu bunun sebebi hakkında bi yorum yapabilcek var mı ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

kardeşim ilk bikaç maç ii gitti ama sonradan çok gol yemeye başladım 3.sezonun başındayım WBL mevkisine adam sölermisiniz hollanda ligi
    Fabian monzon.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Çok gol yiyen arkadaşlar.

Savunma oyuncularında bir kaç komut değişikliği yapın.

Sağ ve Sol stoperde Oyuncu komutlarından;
    Alan daraltmayı 2-3 kademe düşürün,
    Pas stilini bir kademe artırarak direk ayarlayın,
    Mentaliteyi full defansif yapın.

Ortadaki stoperde Oyuncu komutlarından;
    Adam markajını kaldırın.
    Alan daraltmaya hiç dokunmayın. (takım komutlarında olduğu gibi rakibe önde bassın)
    Pas stilini bir kademe artırarak direk olarak ayarlayın.
    Mentalite'yi 3-4 kademe düşürerek defansif olarak ayarlayın.

Ayrıca orta saha kurgusu çok önemli. Dayanıklı ve oyunun çift yönünü oynayabilen oyuncular tercih etmelisiniz. Eğer sadece hücumcu oyuncu tercih ederseniz orta sahayı rakibe teslim etmiş olursunuz.

Orta saha için önerilerim:

Willians Santana, Gökhan inler, Tissone, Lassana Diarra, Palombo, Ramires, Sunny, Kuzmanovic, Veloso, De Jong, Pablo Ladesma, Nuri Şahin, Marquinhos (Orta saha olarak eğitirseniz çok iyi işler yapar), Gelson Fernandes... Oyunun iki yönünü oynayabilen bu tarz oyuncular seçerseniz orta sahada hakimiyet sizin olur ve sıkıntı yaşamazsınız. ( Sunny,De Jong,Diarra gibi savunma gücü yüksek oyuncuları aynı anda oynatırsanız hücum konusunda sıkıntı yaşarsınız. Bu tarz savunma yönü güçlü oyuncuları orta üçlünün göbeğinde oynatın. )

Umarım açıklayıcı olmuşumdur...

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by isocan4444 View Post
    liverpool a denedim bu taktiği 3-4 maç süper oynuyorlar sonra ki 1-2 maçsa bütün girdikleri pozisyonu kaçırıyorlar iki sezondur böyle bu bunun sebebi hakkında bi yorum yapabilcek var mı ?
    DMC kullanan rakiplerle oynadığınız zaman Takım komutlarından "Ron Onto Ball"ı "Mixed" olarak değiştirin. DMC savunmanın önünde duvar görevi yaptığı için; takım atak oyuncunun koşu yoluna pas atmakta sıkıntı yaşar. Özellikle oyuncu değişikliklerinde orta sahaya taze kan sürmeye çalışın... Bekleriniz yoruluyorsa onları da değiştirin. Sürekli rakibe pres uyguladığımız için erken yorgunluklar olabiliyor.
    Last edited by S4mp1y0N : 09.Ocak.2009 at 04:26 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Taktik gerçekten çok iyi ilk maçımın durumu burda açıkça gösteriyor nedenini.

Sonuç olarak görüşlerim:
    Ortasaha rakibe geçit vermiyor; harika.
    Topu forvetle buluşturmakta hiçbir sorun yok.
    Paslar tamamen kusursuz.
    Tek eksi yön, defansif takımlara karşı biraz sorun olabiliyor ama onu da kendi düzenlemelerim ile hallederim.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by southmaster07 View Post
    Taktik gerçekten çok iyi ilk maçımın durumu burda açıkça gösteriyor nedenini.

Sonuç olarak görüşlerim:
    Ortasaha rakibe geçit vermiyor; harika.
    Topu forvetle buluşturmakta hiçbir sorun yok.
    Paslar tamamen kusursuz.
    Tek eksi yön, defansif takımlara karşı biraz sorun olabiliyor ama onu da kendi düzenlemelerim ile hallederim.
    Chelsea gibi takımda kusursuz işler bu taktik

Başarılarının devamını diliyorum. Olumlu, olumsuz gördüklerini paylaşmaya devam edersen sevinirim.

Şimdi keşfettim ilginç bir sorun. Büyük takımlara resimdeki gibi 4-5 atarken küçüklerle zar zor berabere kalıyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by southmaster07 View Post
    Şimdi keşfettim ilginç bir sorun. Büyük takımlara resimdeki gibi 4-5 atarken küçüklerle zar zor berabere kalıyorum
    kesinlikle haklısın... küçük takımları bende açmakta zorlanıyordum. bazı ufak tefek müdehalelerle kazanıyordum ama illallah dediğim oluyordu bazen.

Zaten dikkat edersen topicin ilk sayfasındaki maç sonuçlarında hep büyük takımları yenmişim

bir de yapay zeka olayı var. 10 maç aynı taktikle oynadığın zaman taktiğini çözüyorlar. o yüzden kendinize göre bazı değişiklikler yapmalısınız.

Fabian monzon.
    ya ben marcelo yu aldım madrid ten hangisi daha iyi tavsiye kardeşim bide wbr please şimdiden saolun kardeşim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

ya ben marcelo yu aldım madrid ten hangisi daha iyi tavsiye kardeşim bide wbr please şimdiden saolun kardeşim
    Marcelo tabi ki daha iyi

WBR için ucuz Marvin Angulo var... Biraz paraya kıyarım diyorsan Chretien'i al. Türk olsun diyorsan Gökhan Gönül ve Hamit Altıntop...

Başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

9,2,0 da deneyen varmı .

Smile

helal kardes güzel taktik. calısmaya devam et =))))

arsenale yenildim deportivoyu yendm listede yanlış görünüyor..aşırı miktarda şut atıyoruz.ama defansif anlamda sıkıntılar yaşıyoruz.çok pozisyon veriyoruz ve maçlar puan alınsada sıkıntılı geçiyor..incelemeye devam edeceğim

ayrıca son 2 maçta neredeyse tüm özellikler 18 üstü olan danilo ramon 6 gol üreterek son skorlara yardımcı oldu

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

9.02 uygun bir taktik değil mi

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri