Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 70 arası toplam 70 sonuç

Konu: Perfect Attack ( Kupaları kazanmak artık çok kolay.. )

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

çok gol yiyen arkadaşlar yukarda ne yapmanız gerektiği hakkında açıklama yaptım. onları uyguladıktan sonra deneyin lütfen... teşekkürler ilginiz için.

arkadaşlar kesinlikle süper bir taktik 2007 den beri bu taktikle oynuyorum gerçekten harika..açıkladığın için sağol kardeş

ben man city ile oynuorm bna bu taktikte iş yapacak 2 forvet oynuncusu söyler msnz???? please ayrıcaa robinho ve jo var elimde bunları forvette oynatsam hangi tarafa hangisini koysam faydalı olur?? bi yardımcı olrsanız sevinirm

bende tam tersi oldu 10 maçta 9 malubiyet kayserispor tarihine geçtim

atalantayla fiorentinayı yendim bu taktikle güzelmiş eyw denemediiim taktık kalmamıştı walla süpersin kardeşim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

ne çok başarılı ne çok başarısız bir taktik. oyuncu profilleriniz uyarsa başarılı sonuçlar alırsınız fakat uygun olmayan oyuncularla oynarsanız sadece bu taktik değil, hiç bir taktik tutmaz. ben müthiş sonuçlar almıştım ilk sayfada var zaten maç sonuçları... şu sıralar bende pek kullanmıyorum, arada belki değişiklik olsun diye kullanıyorum.

teşekkürler yorumlarınız için.

Beşiktaş'la ilk yılımdayım hatta ligde dördüncü hafta. En büyük sorunum hatta tek sorunum forvetlerimin en yüksek 6.0 rating alması. Dolayısıyla gol atamıyorum. Önerilerin neler olabilir?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Urias View Post
    Beşiktaş'la ilk yılımdayım hatta ligde dördüncü hafta. En büyük sorunum hatta tek sorunum forvetlerimin en yüksek 6.0 rating alması. Dolayısıyla gol atamıyorum. Önerilerin neler olabilir?
    Bu taktiklemi oynuyorsun?

evet taktiğim budur. ss koydum anlayabilmen için. kötününde kötüsü anlayacağın taktik için söylemiyorum görüntülerden anlayacağın gibi takım fena değil şut olsun rakibe karşı direnci olsun. ama forvetler yaktı beni

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

anladım dostum.. aslında çok üstün oynamışsın fakat forvetlerin düşük ortalama ile oynuyor. ben gignaca 30 un altında gol attırmadım bu taktikle. semih 20 nin altına hiç düşmedi.

Holoskoya dribling komutu ver top sürsün sağ fc'de. Nobre'de direk top oynasın biraz.. Bir de takım komutlarından ron onto ball'ı kaldır, forvetlere karışık pas atsınlar.

böyle deneyip sonuçları yazarsan memnun olurum kardeş.
    keşke daha fazla yardım edebilsem sana

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri