Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 63 sonuç

Konu: Aktivasyon Kodu hakkında bilgi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by The Dark Lord View Post
    ya arkadaşım yeni yama çıktıkdan 1 gün sona ilac piyasaya düştü oynuyamama gibi bir şey yok... burdaki mantık şu...

SI öle bi oyun yapıyoki hatalar la eksikler le dolu ve bu oyunu küfür edermiş gibi 80 ytl ye satıyo... hemde netten indirme fiyatı yani eline aknlı canlı dvd kitapçık kapak falan vermiyo masraf nerdeyse 0. sen 80 ytl bayılıyosun o oyuna ama oyun hatalar eksikler dolu yamaya ihtiyacı var... her fm serisinde oldu gibi yeni yıl öncesi bi yama ile oyun satın alınabilcek değere ulaşıyo zaten fiyatı da gerçek fiyatına iniyo. zaten yabancı forumlar da da oyunun sonradan alınması mantıklı görünür. bu sitede de oyunu sonradan alan çok kişi var... zaten oyunun bu yamadan sonra ve fiyat inidirminden sonra satışlarının biraz daha hareketlenmesi yapımcıya giden bi tepki mesajıdır... ama kesinlikle yama çıktı oynuyamama gibi bişy yok benim arkadaşlar 81 kb bi dosya ile tek tık oynuyolar... benim verdiğim parayı yapımcı şimdi haketti şimdi aldım. diğer türlü onların bizi yolunacak kek gibi görmesinden farklı bişy değildir...
    hiç te öyle söylendiği gibi tek tık ile oynanmıyor..
    Confirm ve hedef belirleme olayı gerçekleşmiyor..Biz de takip ediyoruz sizlerin takip ettiği siteleri , yorumları da okuyorum dostum
    forumlarda fellik fellik arıyorlar..

noescape85 ;

crac Kli şekilde ( hatasız ) 9.02 oynar videoya çekersem, bu kadar zahmete karşılık, ne yapabilirsin bu forumda ?

Amuda kalkıp oynamamı beklemezsin bunun için öyle değil mi ?
    %100 hatasız İMKANSIZ diyorum.. Bi çok kişi bu yüzden orjinale yöneldi , çok da iyi oldu !

Direk link verirdimde üyeliğimi seviyorum Bide arkadaşım korsanın önüne geçilemiceğini SI kabul etti sen edemiyosun tamam anladık çok para verdin bizde verdik ama kabul et korsan her zaman çıkar ve aynı şekilde oynar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tamam kardeşim sen haklısın olayı büyütmeyelim , yetkililer kızmasın sonra..

Benim oynadığım topu topu bir oyun var ve senede bir 100-150 ytl'nin hesabını yapmam
    İnsan kendi zevki için de bişiler yapmalı

Quote Originally Posted by heavy86 View Post
    Tamam kardeşim sen haklısın olayı büyütmeyelim , yetkililer kızmasın sonra..

Benim oynadığım topu topu bir oyun var ve senede bir 100-150 ytl'nin hesabını yapmam
    İnsan kendi zevki için de bişiler yapmalı
    tabiki arkadaşım. ama işde herkesin durumu öle deyil oyun makul olunca alabiliyolar hatta inmiş fiyatını bile 2 3 arkadaşla türkiye şartları işde

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Quote Originally Posted by heavy86 View Post
    noescape85 ;
    Amuda kalkıp oynamamı beklemezsin bunun için öyle değil mi ?
    %100 hatasız İMKANSIZ diyorum.. Bi çok kişi bu yüzden orjinale yöneldi , çok da iyi oldu !
    Pm' ne cevap verdim.

Amuda kalkmanı istemem ama, bir konuda lütfen kesin birşeyler bilmeden, ortaya kesin yargılar atmayalım..

arkadaşlar yeri burasımı bilmiyorum.oyunun orjinalini aldım acaba oyunu yüklerken ekstra bi program istiyormu birde oyunu nasıl yükleyeceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim...

arkadaşlar oyunu ilk aldığımda steam i kurup oyunu yükleyebilmiştim ancak bilgisayarım format yedi şimdi steam i kuruyorum ama oyunu açamıyorum setup bile olmuyor ne yapabilirim bilgilemdirirseniz sevinirm..

arkadaşlar oyunu sorunsuz yükledim.gerek kalmadı.şimdi oyun zamanı
    herkese bol fm li günler...

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Arkadaşlar oyunu bir kere indirmeden aktivasyonu göremiyoruz sanırım. Şimdi diğer başlıkta da sormuştum ama yeri burası sanırım. Benim internet kotalı olduğundan oyunu internet kafeden indiricem. Şimdi bazı arkadaşlar backup falan var demişlerdi, benim nasıl indirmem gerekiyor steam kullanarak internet kafede?

Nesil
    2006
    Yer
    İSTANBUL

Default Acil Yardim - Aktivasyon Kodu

aktivasyon sorunumu cozemiyorum. 2. bilgisayara kurmaya çalışıyorum ama keycode u girince kabul etmiyor. sorun neyden kaynaklanabilir? yuklerken farklı bir yol mu izlemem lazim. yardim ederseniz sevinirim.

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by tirona View Post
    aktivasyon sorunumu cozemiyorum. 2. bilgisayara kurmaya çalışıyorum ama keycode u girince kabul etmiyor. sorun neyden kaynaklanabilir? yuklerken farklı bir yol mu izlemem lazim. yardim ederseniz sevinirim.
    Aynen yardım bekliyorum. Keycode girince bulunamadı diye hata veriyor ama keyllokup sayfasından baktığımda doğru diye gösteriyor

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

- keylerinizin 5 kez kullanım hakkı dolup dolmadığını kontrol edin.

- steam üzerinden zaten bir hesaba sahipseniz, ikinci bir hesapta kullanıcı açarak oyunu yükleyemezsiniz.

- http://deactivation.fm2009.softanchorinsight.com/ bu adrese girerek bir aktivasyonunuzu boşa çıkartıp öyle deneyin.

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by Aydın View Post
    - keylerinizin 5 kez kullanım hakkı dolup dolmadığını kontrol edin.

- steam üzerinden zaten bir hesaba sahipseniz, ikinci bir hesapta kullanıcı açarak oyunu yükleyemezsiniz.

- http://deactivation.fm2009.softanchorinsight.com/ bu adrese girerek bir aktivasyonunuzu boşa çıkartıp öyle deneyin.
    Ben bu başlığa girip kodu yazıyorum ama Unable to... hata veriyor nedense???

Gerçi hallettik arkadaşa ve benim bilgisayara yükledik ama neden burada hata verdi anlayamadım.

arkadaşlar,
    steam üzerinden oyunu oynuyorum fakat çoğu zaman internet olmasına rağmen steam'i tıkladığımda "program is already runing" yazıyor ,yada tıkladığımda hiç açmıyor. .oyunu açmakta zorlanıyorum.
    Problem nedir anlamadım.Tavsiye ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Steam PC'nin alt yapısında çalışıyordur. O yüzden Görev Yönetici'sinden steam'i kapatıp tekrar çalıştırmayı deneyebilirsiniz.
    I'm back...

beyler bı sorum olcak sımdı bende fm setup var onu yukleyıp dırek aktıvasyon koduyla calıstırsam oyunda bı hata verır mı? ve su guncelleme oldugunda fm exe sı nasıl olcak? her seferınde yenıden mı kod yazıcaz?

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

orjinal aktivasyon koduyla girdiğinizde bir hata almazsınız.

her seferinde bir kod girdiğinizde bir hakkınız azalacaktır. konuyu tamamen okursanız seriali deaktif etme linkini bulacaksınız.

Bu De Aktivasyon ne işe yarar biraz bilgi verirmisiniz...........

arkadaşlar oyunu yükledim keyifle oynuyordum 9.2 yamasını yüklledikten sonra oyuna girmeye çalıştığımda aktivasyon işlemi çıkıor bi türlü oyuna giremiorum yardımcı olursanız sewnirim

Quote Originally Posted by Cano93 View Post
    Bu De Aktivasyon ne işe yarar biraz bilgi verirmisiniz...........
    Tam olarak ne işe yarar acaba?

merhaba , benim bir sorum olacaktı; arkadaşta fm 09'un orjinali var kendisi kurmuş yamaları falan ve oynuyor , aynı dvd yi kullanarak bende sorunsuz yamaları yükleyip oynayabilir miyim ?

Nesil
    2006
    Yer
    eskisehir

aktivasyon sorunu ceken arkadaslar, SI Games'in yayinladigi Fix diye bir dosya var. Onu indirip kodunuzu oraya yazarsaniz steam'e falan baglanmaya gerek kalmadan aktivasyonu gerceklestiriyor. Ben steam'den satin aldim oyunu fakat I ve O karakteri sorunu nedeniyle steam aktivasyonu yapamadim. fix dosyasi sayesinde hallettim, gayet guzel calisiyor simdi sorun olmadan.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Orjinal DvDlerde İstiyormu aktivisyon kodu ?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Aydın View Post
    Sadece steamden alanlar için değil. Dvd'deki kod'da 5 farklı makinede kullanılabilir.
    Abi boLe demissin mesela 5 kisi aldık hepimiz yukledık ben format attım tekrar yukleme olanagım varmı ?
    Last edited by HooijDonk07 : 14.Ocak.2009 at 21:41 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Şükrü Saraçoğlundan

Merhaba,

Bugün ben ve bir arkadaşımla orjinal FM 2009 aldık. Dvd onda kaldı. Key'i 5 kişinin kullanabildiğini bildiğimiz için öyle yaptık.

Key'i başarıyla aktive ettim, ancak DVD elimde olmadığı için korsan DVD üzerinden oyunu kurmam gerekti. Oyunu kurduktan sonra sırasıyla 9.1 ve 9.2 yamalarını yükledim. Oyunu açmak için çift tıkladığımda ise hiçbirşey olmuyor. Kum saati çıkıyor, biraz bekliyor ve kayboluyor. Ancak görev yöneticisinden işlemlere baktığımda FM çalışıyor gözüküyor.

Oyunu kurmadan önce;Fm ile ilgili herşeyi silmiştim,(Application Data'da ki lisans dosyası dahil)

Şimdi aktive edilmiş bir key'le birlikte sap gibi ortada kalmış durumdayım. Arkadaşımdan 9.2 'nin exe'sini de istedim, yapıştırdım ancak işe yaramadı. Ne yapabilirim? Önerilerinizi bekliyorum.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

korsan oyundan kaynaklı bir durum olabilir. daha önce karşılaşılmadığı için böyle bir durumla çözüm sunamayacağım.

orjinal dvd yi arkadaşınızdan alma durumunuz varsa iyi olur. bir de öyle deneyin.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

YA arkdaşlar aktive kodu bende var anca oyunu oynayamıyorum. De active olmuyor oyun. Unable to lookup devices diye bi şey çıkıyor. Ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz? ACİLLLL
    turksportal...

ya ben bu cd keyi nasıl alıcam dvd sini aldım steama üyelik aldım daha ne yapmam lazım

Oyunu mac os x 10.5.6 kurdum activasyon kodu falan istemedi 9.3.0 update yaptım babalar gibi oynuyorum.

birşey sorucam ben fm 2009u 1 kere yükledim ve kardeşimde oynamak istedi onun bilgisayarına kurup yüklicektim ama aktivasyon kodunu girdiğimde kodu kabul etmiyor neden olabilir sizce?
    kendi bilgisayarımda yüklü olan steamdeki kullancı adıyla deilde başka kullanıcı adıyla kayıt oldum ondan olmuş olabilirmi?

Nesil
    2005
    Yer
    Karşıyaka

Quote Originally Posted by slxxx View Post
    birşey sorucam ben fm 2009u 1 kere yükledim ve kardeşimde oynamak istedi onun bilgisayarına kurup yüklicektim ama aktivasyon kodunu girdiğimde kodu kabul etmiyor neden olabilir sizce?
    kendi bilgisayarımda yüklü olan steamdeki kullancı adıyla deilde başka kullanıcı adıyla kayıt oldum ondan olmuş olabilirmi?
    Kesinlikle farklı kullanıcı adı ile steam kurmandan kaynaklandığını düşünüyorum.. Yanlış hatırlamıyorsam aynı kullanıcı adıyla bir aktivasyon kodunu 5 kez kullanabiliyoruz.
    Kurunun Yanında Yaş Telaş Yapmaz

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri