Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 116 sonuç

Konu: FM'09 Crash Dumps Hatası Alanlar

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Bende cache diye bi dosya yok ya :S

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by cess41 View Post
    Bende cache diye bi dosya yok ya :S

Dediğin dosya gizli dosya gizli dosyaları göster diyerek bulabilirsin
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Teşekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Cahce dosyası hala yok ya.Acaba kesin olması gereken bir dosyamı.Ben gizli dosyaları göstermeme rağmen bulamadım.

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

galiba bu hata 9.3.0 yamasıyla şimdilik tarihe karıştı
    4 günden beri böle bi hata almıyorum

Oyunu bugün aldım hatta 2 saat önce hevesle yükleyip güncellemeleri indiriyorum inş. hata ile karşılaşmam yoksa paramı geri isticem sigagames'ten

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

arkadaşlar kötü bi haberim ne yazık ki 9.3.0'de de bu hata hala devam ediyor ancak diğer patchlere göre bariz olarak bi düşme var

arkadaşlar sayfayı açınca nekadar sorunlu biyer burası dedim ama bende sorunluyum ssanırım oyunu oynarken geçe yanlılıklaayağım poer düğmesine bastı kapandı ve tekrar açtığımda sorun verdi neyse oyunu sildim..sonra 2. patch çıkmış yeni onu yükleim..sorun yokdu türkçe yamayı yüklediğimde oyun türkçeye döndü tam açılıcak derken bi hata verdi comp yada crump ona benzzer bişi eng_eng gibi bişiler tam hatırlamıyorum bu hatayla karşılaşan biri varmı yardımcı olurmusunuz lütfen

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu başlık crash dump hatası için zaten. Kesin bir çözümü yok ama geçiçi çözümleri mevcut. En basiti belgelerin/sports interavtice icinde olusan crash dump klasörünü silmek.

soruma cevap verdiğin için saol.
    yalnız şöle bişi var bende direk crumps dup hatasıvermiyo 4 yada 5 tane dosya eksik( eksik olduğunu tahmin ettiğim ingilizce doğru ise ) hatası veriyo
    ... eng_ eng sonra english first divison gibi bu yeni çıkan 14 mb.lık türkçe yamayı yüklemiştim..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

14Mb lık türkçe yama ney bilmiyorum ama bizim sitemizin yaması değil zannedersem. Başka sitelerde Türkçe Fm çıkarıyor ama oyunda hatalara neden olabiliyor.

haklısın.. sanırım öle turks portalınkini indirmiştim onda sorun vermiyodu osanırım bbay bi geniş kapsamlı
    uzantı dosyası xml.. olabilir
    cache dosysını silmek
    çözüm olabilirmi?? sence oyuna tam giricekken bu hatayı veriyo çünkü.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

cache silmek çözüm olurmu bilmiyorum. Benim aklıma gelen en basit çözüm oyunu tamamen kaldırıp baştan yüklemek. Eksik olan dosyaları tek tek arayıp bulup koymak biraz daha zahmetli. İndirdiğin sitede mutlaka bu hata ile karşılaşanlar çözüm önermişlerdir. Orayada göz atabilirsin.

yani 3 gündür bunla uğraiıyorum
    kafayı yedirtti anlıyacağın
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    peki son bi soru ilgilendiğin için saol tekarar
    sitemizdeki yamayı indirdiğimde oyunu yeniden yüklediğimde türkçesinde herhangi bi sorun olmaz dimi.
    türkçeyi yüklerken silmeem gereken bi klasör varmı?
    Last edited by elantril : 26.Mart.2009 at 16:32 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Masaüstü 2009 programında neler yüklemen, neler yapman gerekli anlatıyor içindeki not defterinde. Ayrıca Sitemizde onunla ilgili ayrı olarak teknik destek bölümü var sorunun olursa orada çözebilirsin.

Crash Drumps Hatasına SON !!! Arkadaşlar test edip onaylanmıştır.. Yapmanız gerekenler çok basit 2 hamle ..Anlatayımda iyice dinleyin beni..Şimdi oyunu açmadan önce ilk yapmanız gereken C:\Documents and Settings\kullanıcı adınız\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2009 içindeki cache klasörünü komple silmek bunu her oyunu açtığınızda tekrarlayın ...2.hamleniz ise crash drumps dosyasını kesip masaüstüne yapıştırın sonra bakın keyfinize..unları yaptıktan sonra oyunu açtığınızda fm 2009 eror in match events hatası diye birşeyle bzen karşılaşabilirsiniz hiç tırsmayın bu sadece oyuna girişte kayıtlı oyun açılırken olabilir onu kapatın pc nizebi restart atın sonra gel keyfim gel...Yardımcı olduysam ne mtlu bana ..Fm ile ilgili her türlü sorununuz için bana ulaşın..İyi ve keyifli oyunlar dilerim hadi kalın sağlıcakla ..
    "Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denilmektedir."

olmuyor yine hata veriyor

Nesil
    2007
    Yer
    21 fm 2007 tr paket

Smile (= Crash Drumps Çözümü =)

Baktım abidik gubidik şeyler yazıyor arkadaşlar en basiti

Başlat > Çalıştır

Ve oraya

"C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009\fm.exe" --reset_preferences

Yazın, ve oyunu tekrar açılacak, kapatın tekrar açın

Bunun çözümü vistA'da olmuyor k.bakmayın

Bu kadar basit uzatmaya gerek yok

tktk

şimdi denicem işallah dediğin gibi tık tık olur

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Ben bu cache dosyasını bulmuş değilim hala.Yardımcı olabilecek biri varmı ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by cess41 View Post
    Ben bu cache dosyasını bulmuş değilim hala.Yardımcı olabilecek biri varmı ?
    C:\Users\sony\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2009

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Teşekkürler sonunda ulaştım dosyaya

9.3.0 kullanıyom yine hata alıyorum yardım edin!

Çözüm yok mu?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Malesef net bir çözümü yok. Başlık içerisinde yer alan geçiçi çözümler ile hata çıkma olasılığını en aza indirmeye çalışabilirsiniz.

Quote Originally Posted by Smasher View Post
    bende bunu yaptım zaten bu hatayı 1 defa almıştım 1 haftadır oynuyorum hiç hata vermedi nazar değmesin inşallah bundan sonrada vermez...

acaba crush dumps klasorune nasil ulasirim ???
    ilginize tesekkurler...

Quote Originally Posted by mhmtmrtkrt View Post
    acaba crush dumps klasorune nasil ulasirim ???
    ilginize tesekkurler...
    belgelerim Sports Interactive Football Manager 2009 crash dumps

eğer crash dumps hatası aldıysan oluşur bu klasör

FM grafik ve paket dosyalarının yolunu sisteminizin kurulu olduğu partitionda saklamamak da bir öneri olarak benden gelsin tabiiki oyunda seçeneklerden o dosyaların bulunduğu doğru yolu göstereceksiniz. Mesela diyelim 3 bölümlü harddiskinizde sistem C:'de bende oyun D:'de ve FM dosyaları göreceli olarak daha boş olan E:'de bulunuyor.

Default crashh dump hatasına çözüm

öncelikle benim sorunum oyunun maça gir komutundan sonra donması ile başladı.. ve bundan sonra her açıp kapadığımda hep aynı yerde oyun donuyordu. sonra oyunun kayıtlı save dosyasını açtıktan sonra cache klasörünü sildim ve oyun artık hiç donmadı. 24 temmuz gibi kilit bi tarihi de geçti hatta ama sonra ts ile 10 maçta 27 puan yapmışken crash dump çıktı karşıma. aynı şekilde cacheyi sildim bilgisayarı aç kapa yaptım nafile. oyun sürekli maç girişinde donuyor. en sonunda bi baktım belgelerdeki fm nin içinde crash dump diye bi klasör. dedim sil gitsin ondan sonra oyuna devam ettim ve donan tarihten daa ileri gittim. muhtemelen geçici çözüm ama işe yarıyor başınıza geldikçe bunu yapın derim...

Yaw Bu Cache Dosyasını Bn Bir Türlü Bulmadım :S Araya Giriyom Yazıyorum Bir Sürü GEliyo Gizli Dosyalırıda Ara diyorum Ama Bir Türlü Bulamadım Acil Yardım...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    hangisi Anlamadım gitti bir sürü cache ile ilgili geliyo :S
    Last edited by Yeah : 25.Mayıs.2009 at 19:27 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

arkadaşlar ben crash dumps klasörünü kesip masa üstüne yapıştırdım sorun çözüldü

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri