Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 91 sonuç

Konu: Timsah'la Yola Devam!!!

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Talking Timsah'la Yola Devam!!!

Arkadaşlar takip eden bilir, 2008'de Bursaspor ile bir kariyer açmıştım.. Şimdi de 2009'da devam ediyorum. Geçen sene hedefimiz Şampiyonlar Ligini kaldırmaktı, kaldıramadık, zamanımız yetmedi.. Ama bu sene ilk hedef 2. senemizde şampiyon olup Uefa'da belli bir düzeye gelip sırası ile bütün kupaları kaldırmak.

NOT: Bursaspor için, Oyunu biraz daha zorlamak için kadromda 3'ten fazla Regen oyuncu bulundurmayacağım.. Bilindiği gibi regenler çok kaliteli oluyor. Bu da belli bir süre sonra can sıkmaya başlıyor.. Dediğim gibi 3'ten fazla regen oyuncu olmayacak...

Bursaspor'u tanıyalım..

Taraftarımız Texas tabiki..

Yıldızlarımız

Bundan sonra bir kaç yorumdan sonra, Takım bilgileri, yaptığım transferler ve aklıma gelen birşeyi paylaşıcam...

Okudum ve kabul ediyorum
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69954
    Last edited by sentugo : 22.Aralık.2008 at 02:18
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Geçen serideki kariyerinizde baya iyiydiniz.Umarım buda aynı şekilde iyi geçer..
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Kariyerinde başarılar dilerim. Keşke gerçek logomuzu kullansaydın.

Regen konusuna katılıyorum hatta regensiz oyna bence,
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim takipçinim
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Geçen sene kaybedince küfür yazıyordun başarılar dilerim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Kariyerinizde başarılar dilerim.Geçen serideki kariyerinizde baya iyiydiniz.Umarım buda aynı şekilde iyi geçer..
    İnşallah bizde öyle umuyoruz.

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    Kariyerinde başarılar dilerim. Keşke gerçek logomuzu kullansaydın.

Regen konusuna katılıyorum hatta regensiz oyna bence,
    Abi az önce kontrol ettim. Bursa'nın resmi sitesinde de bu logo kullanılıyor.. Hiç regensiz oyun olmaz İlla ilk 11 olnucak demek değil, toplam kadromda regen sayısı 3'ü geçmeyecek.

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    Başarılar dilerim takipçinim
    Kardeşimsin

Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post
    Geçen sene kaybedince küfür yazıyordun başarılar dilerim
    Küfür değildir o Yanlışın vardır Öyle ortada falan söyleme bi duyan falan olur :P İnsani bir eylemdir o Küfür yoook

Dış transferden önce kendi bünyemizdeki transferleri tamamladım.. Mustafa Sarp ve Sercan ile 5'er yıllık yeni sözleşmeler imzaladım.

TRANSFERLER

Genel Bakış

NOT: Burada kimseyi satamadım ama kiralık olarak verdiğim oyuncular var.. Resmi erken tarihte kaydettiğim için kiralık yolladığım oyuncular gözükmüyor.. Yolladıklarım zaten kötü oyunculardı..

KARDEŞ TAKIM

Kadrom ve Taktik Anlayışım.

Burada Kullandığım taktik şu linkte paylaşılan taktiktir..
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69977 (Şu Yabancı forumlarda bulunan inanılmaz taktik )

Bu taktiği kendime göre biraz düzenledim tabii. Kadrom çok kaliteli olmadığından istenilen özellikle oyuncu bulmakta zorluk çektik.. Frikikleri, kornerleri kendimize göre ayarladık

Kullandığım Antrenman programı ise tabiki çoğunun kullandığı Tugs.
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69958 (burdan ulaşabilirsiniz)

HAZIRLIK MAÇLARIMIZ

Hazırlık maçlarımızda gol yollarında çok da büyük bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Defansımızda eksiklikler var, ama yapacak bir şey yok Ligi en iyi şekilde bitircez.

Bir dahaki mesajımda ligin ilk 6 maçını yayınlıcam...
    Sentugo.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Doğru logo o değil, kulübün asıl kullandığı logo budur.

http://www.bursaspor.org.tr/logo.png

Kulübün sitesinde nerede gördün yahu

Neyse o kısmı geçelim, Ibarra transferi gerçekten iyi olmuş, bir de eğer şansın olursa Daniel Andersson var, sanırım Malmö'deydi. Yaşlı kurtlardan.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Resimleri şu anda göremiyorum eve dönünce o konu ile ilgili yorum yazarım Ayrıca geçen sene baya sövüyodun kaybedince falan Eralp doğru söylüyor
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Başarılar

basarılar dilerim

Uzun soluklu olması dileğiyle. Orjinal amblemin kullanılması önemli....

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Tüm yorumlar için teşekkür ederim.. BÜyük bir destek oluyor bu yorumlar.. Bende yorumları uzun soluklu olmasını diliyorum

Şu orjinal logo kullanımı ile ilgili olarak sağolsun Bursaspor orjinal logonun linkini verdi bende değiştirdim eskisini...

Sövmekle ilgili olarak Maçlardan hemen sonra yorumları yazdığım için sinirlendiğim anlarda kendimi tutamıyor olabilirim.. Bu da heycanımı gösteriyor zaten

Gelelim Kuru'nun Faydalarına

Lig Maçları

Türkiye Kupası Eleme Maçı

Manisa'yı eleyip Kupada gruplara Katıldık.. Gruplarsa şöyle gelişti.. Kolay bir gruba benziyor.. Çıkarız diye düşünüyorum

Türkiye Kupası Grup

6 Maç Sonunda Lig Durumu (5. yiz)

veee Geçen oyunda da ladığım Herrera'yı bu oyunumda da aldım.. Ancak 2009 yılında takıma katılacak..

Bir dahaki mesajımda gene 6 maç, 12. hafta lig durumunu yayınlıcam..
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kupa grubundan 2.çıkarsın kolay sayılır grup
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Son aldığın adam resminde yaşlı adam gibi çıkmış fena gitmiyorsun ligtede

gecekondu'dan selamlar, hadi kardeşim shov bekliyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

başarılar...

Bu kadroyla 5.lik çok güzel bence iyi maçlar çıkarmışsın. Yalnız 2 gol yemişsin. Bu defansla çok iyi...

hadi bakalım delikanlı sampıyon yap bursayı dicem saka yaptıgım cokbelli olur.uefaya gotur sen sımdılık...

basarılar.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Teşekkürler arkadaşlar. Hemen devam ediyorum kariyerime..

Bu arada bu sene şampiyonluk yolu bize biraz uzak duruyor

Lig Maçları

Türkiye Kupası Maçı

Lig

12. Hafta Lig durumu. Şaşkınlık geçirticek bir şekilde 3. lük.
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

iyi sayılırsın....
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar ben şu anda kariyerime devam ediyorum.. Ancak gelin görün ki yoğun ilginin azlığı sebebiyle eklemeiliyim, eklememeliyim, ekliyorsam kim için eklemeliyim gibi şeyler düşünmeye başladım.. Eğer devam etmemi istiyorsanız buraya mesaj atarsınız. Atmazsanız zaten boş yere buraya konu açmışım demektir

Not: 26. haftadayım... 5 miyim 6. mıyım neyim.. Fena değilim..

ve gelecek sezon için bir Dünya Yıldızı ile Anlaşıldı.. Ve bir çok kaliteli ve ucuz transfer yapıldı şimdiden...
    Sentugo.

bakalı transfere ligte iyi gidiyosun uefayı zorlarsın

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Devam et arkadaşım.. Bir iki başarı yakaladığın zaman ilgi çoğalır... Başarılar...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bence takibi önemseme Sen yayınlarsan zaten ilgi görür
    Futbolcu Bilgileri

,Yilmak Yol Yola Devam takimdasim :Pp

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sağolun arkadaşlar

Maçları tek tek açıp resimleri upload edip yorumlamak istedim ama maçlar açılmadı.. Bende yapacak bir şey deyip oynadığım maçların özetlerini yayınlıyorum...

TRANSFERLER
    .Gelenler
    Devre arasında Tugay Kerimoğlu'nu bedelsiz olarak takıma kattık.Daha önceden yapılan bir anlaşma idi ve tarih sebebyiyle devre arasına denk geldi..

Bir de Ortasahada yaşadığım sıkıntı sebebiyle Fenerbahçe'den İsmail bilmem ne diye 17 yaşında bir genç oyuncu aldım.. Bu opyuncu pek verimli olamadı ama sakatlık dönemimde 5 maçta forma şansı yakaladı..

.Gidenler
    Gelecek sezon için takımıma katkı sağlayacak transferler yapabilmek için elimdeki vazgeçilmez orta saha oyuncusu Mustafa Sarp'ı 1,5 M Pound'a sattım. İyi oyuncuydu ama Tugay Kerimoğlu yerini fazlasıyla doldurur.

GELECEK SENEKİ TRANSFERLER
    Arkadaşlar daha bu sezondan gelecek sene için bir çok transfer yaptım. Şimdi açıklamak istemiyorum ama bunlardan bir tanesi Dünya Çağında bir oyuncu.. Tabiki yaşlı. Ama o kadar da değil Hücum hattına bir kaç transfer yaptım.. Bakalım gelecek sezonda bu oyuncular kimlermiş hep birlikte göreceğiz..

Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

dostum Hemşerin Olarak Seni Destekliyorum...okuduğum Tüm Kariyerlerde Ve Kendi Oyunumda Bursaspor Hep Küme Düşüyor Veya Zar Zor Ligde Kaliyor....bursaspor özlediği Yerlere Seninle Kavuşacak

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

başarılar 08 deki kariyerin çok iyiydi eminim bu da öyle olacak

basarilar transfer sezonu daha ii olabilirdi ama transferler yine de guzel

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

ertuğrul Sağlam Hepimize Hayirli Uğurlu Olsun...

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri