Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 42 arası toplam 42 sonuç

Konu: Destroyer Tactic

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sende sağol abi
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

sakary Ali Misafir

Taktik güzele benziyor Taylan saol paylaşım için..

Bu taktikle sıfırdan İngiltere 2.Lig takımlarından Q.P.R ile karıyer açtım.İlk sezonumda 13. İkinci sezonumda ise 6.olup playof dan Premier Lige çıktım ancak başkanla aramda tatsızlık yaşandı sözleşme yenilemeyip Shalke takımı iLe anlaştım.Anlayacağınz taktik başarılı ancak bazı kusurları var.Örneğin rakip kaleci degaj ile forvetin koşu yoluna atıyor defans topları ilerde karşıladığı için yapacakları hiçbişe olmuyor.Özellikle rakip kalede baskı kurduğum anlarda sürekli oluyor bu yenilirsem böyle goller yiyerek yeniliyorum.Bu taktiğin bir yanıda güçlü takımlara karşı gol sıkıntısı çekmemem.Ancak kontra ile çok vuruluyorum.Bir başka gol yediğim pozisyonlar ise kanat bindirmelerinde oyuncular rakip futbolcuları boş bırakıyolar.Bölge markajlı oynatıyorum yine aynı sorun :S

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

Quote Originally Posted by MortingeN View Post
    Bu taktikle sıfırdan İngiltere 2.Lig takımlarından Q.P.R ile karıyer açtım.İlk sezonumda 13. İkinci sezonumda ise 6.olup playof dan Premier Lige çıktım ancak başkanla aramda tatsızlık yaşandı sözleşme yenilemeyip Shalke takımı iLe anlaştım.Anlayacağınz taktik başarılı ancak bazı kusurları var.Örneğin rakip kaleci degaj ile forvetin koşu yoluna atıyor defans topları ilerde karşıladığı için yapacakları hiçbişe olmuyor.Özellikle rakip kalede baskı kurduğum anlarda sürekli oluyor bu yenilirsem böyle goller yiyerek yeniliyorum.Bu taktiğin bir yanıda güçlü takımlara karşı gol sıkıntısı çekmemem.Ancak kontra ile çok vuruluyorum.Bir başka gol yediğim pozisyonlar ise kanat bindirmelerinde oyuncular rakip futbolcuları boş bırakıyolar.Bölge markajlı oynatıyorum yine aynı sorun :S
    İngiliz oyun stili diğer liglerine göre kanat ağırlıklı oluyor.Bence DL ve DR nin ileri çıkışlarını engelle.Hız,Pozisyon alma,Markaj gibi özelliklerinin 15 den az olmamasına dikkat et.Defans Line burada Öne yakın normal yapılmış defansınız Hızlı ve yerinde müdehale yapamıyorsa ki yapamıyormuş bu çizgi yi aşşağı ya çekiniz.

Arsenalle oynuyorum , yukarıdaki dediklerimi ben uyguluyorum.DMC yi defansif ağırlıklı yapıp Kendi sahamda press uyguluyorum.

Nacizane görüşlerim bunlardır.

Quote Originally Posted by Rais View Post
    İngiliz oyun stili diğer liglerine göre kanat ağırlıklı oluyor.Bence DL ve DR nin ileri çıkışlarını engelle.Hız,Pozisyon alma,Markaj gibi özelliklerinin 15 den az olmamasına dikkat et.Defans Line burada Öne yakın normal yapılmış defansınız Hızlı ve yerinde müdehale yapamıyorsa ki yapamıyormuş bu çizgi yi aşşağı ya çekiniz.

Arsenalle oynuyorum , yukarıdaki dediklerimi ben uyguluyorum.DMC yi defansif ağırlıklı yapıp Kendi sahamda press uyguluyorum.

Nacizane görüşlerim bunlardır.
    Yardımın İçin sağol

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

DR ve DL'nin oklarını kapat eğer öyle çok oluyorsa ve takım konutlarından çizgiyi biraz geri çek arkadaşın dediği gibi ilk mesajımda açıklamıştım
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Dediklerinizi uyguladım büyük takımlara karşı bu hep oluyor acaba bendemi sorun var Werder Bremen ve Bayern Munihe 2-1 yenildim bu maçlarda yediğim goller öne geçtikten sonra geldi.Takımda psikolojik bi sorun var herhalde ?

8. Default

sağolasın arkadaşım ama chelsa gibi takımla yapabilirsin kadro musait olmayan takımlarda bence işe yaramaz

emege saygı diyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

Quote Originally Posted by MortingeN View Post
    Dediklerinizi uyguladım büyük takımlara karşı bu hep oluyor acaba bendemi sorun var Werder Bremen ve Bayern Munihe 2-1 yenildim bu maçlarda yediğim goller öne geçtikten sonra geldi.Takımda psikolojik bi sorun var herhalde ?
    DL ve DR nin okunu kapatıp ileri çıkışları da kapat.Almanyada kanatdan gelen gol genelde azdır.Yediğin goller pander in olduğu kanattan olduğunu düşünüyorum.Dayanıklılık (yalnış çevirmediğsem) 4.
    Bayernin saha boyutları genişse ileri çıkıp gelmekde yorgun düşüp yerinde müdahale yapamamıştır. Bayernin forvetleri Fiziksel ve zihinsel olarak senin defansından iyi.

2.Lig takımları beni eziyor adeta as kadroyla çıkmama rağmen bu ciddiyetsizliği nasıl çözebilirim cezada veremiyorum ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

2.lig takımları genelde rakibe karşı kontra uygularlar sanırım sorun burada total dominasyonun kontra atak adlı taktiği tam size göre
    Futbolcu Bilgileri

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri