Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 104 sonuç

Konu: Fm 2009 Hataları ve Bulabildigim Çözümler

Arkadaşlar sanırım sorun çözüldü. Pencere modunda bi yarım saat bekledim Herkese teşekkürler ..

Default The save game could not be loaded!!!!!!!!!

arkadaşlar soruma çözüm bulursanız sevinirim.Şimdi oyunda kaayıtlı oyunu açıyorum daha bir şey bile dolmadan hemen The save game could not be loaded diyor kaç kere oyunum böyle oldu hata verdi ,fm den soğudum ,yardım edin ,hep kariyerlerim bitti kaç kere böyle. Daha önce oyundan atıyordu gene iyi tekrar açabiliyorsun ,fakat sonra hata verdi,dediğim hatayı ,sonra tekrar açtım oyun bunda da 1 gün sonra gene hata verdi yardımmmm!!!!!!!!

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Oyununu kayıtlarken bilgisayar kapanması oluştumu?

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

belgelerim sport interactive fm 2009 crash dumps dizininde dosya varsa içindekini silersen belki yardımcı olabilir
    ___gursugur___

benimde oyun çalışmıyor Match events coul tactic gibi bir hata veriyor
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    mugenordu biliyosan yardım et
    Last edited by berat87 : 17.Ocak.2009 at 21:42 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by berat87 View Post
    benimde oyun çalışmıyor Match events coul tactic gibi bir hata veriyor
    http://forum.turksportal.net/vb/show...t=match+events

Hatan tam olarak ney anlamadım, tahmini bir çözüm match events klasörün bozulmuş. Yukardaki başlıktaki linkten klasörü indir ve eskisiyle deiştir...

hatamıdır bilemiorum ama ben oyuncularıma istediğim zaman disiplin cezası yada uyarı veremiyorum disiplin sekmesine geldiğimde seçenekler çıkmıyo sizlerde de böyle mi ???

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Hocam ilk önce, disiplin cezası durduk yerde verilmez.

eğer ki bu oyuncu, oyun içerisinde kırmızı kart görmüşse o zaman verebilirsiniz birde eğer oyunuz performansında şikayetciyseniz o zaman uyarırsınız.. ( diye biliyorum )

kolay gelsin.

Bende durduk yerde verecek kadar oyunu bilmio değilim 10 senedir oynuyorum sadece askerde iken 2007-2008 i oynayamadım o kadar 2007 den önce böle bişi yoktu bende soruyorum acaba bu oyunun yeni bi özelliği mi ? Oyuncum langır lungur konuşuo ben onu uyaramıyorum nasıl iş anlamadım yöneticilerimiz bi yardımcı olabilir mi ???

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

ben sadece size yardımcı olabileceğimi düşünerekden bilgilendirme yapmayı istemiştim.

Nesil
    2007
    Yer
    .

Quote Originally Posted by maestro_alper View Post
    Bende durduk yerde verecek kadar oyunu bilmio değilim 10 senedir oynuyorum sadece askerde iken 2007-2008 i oynayamadım o kadar 2007 den önce böle bişi yoktu bende soruyorum acaba bu oyunun yeni bi özelliği mi ? Oyuncum langır lungur konuşuo ben onu uyaramıyorum nasıl iş anlamadım yöneticilerimiz bi yardımcı olabilir mi ???
    Önceki Fm serilerinde sizin de bileceğiniz gibi çoğu kişi oyuncusunu satmak isteyince genel olarak disiplin cezalarına başvuruyordu. Bildiğim kadarıyla Sigames geçen sene bu olayı kaldırdı, yani keyfi disiplin cezası verilmiyor artık. Genel olarak Kart görme, Antrenmana katılmama gibi olaylarda oluyor.
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Anlaşıldı teşekkür ettim

beyler ben turkıyenın antrenoruyum avrupa sampıonası ıcn kadroyu
    secemıyorum tam natıonal poola gırdıgımde ' xml parsıng error not well formed ınvalıd
    token at line 245 of panels/nations shortlıst panel ' die bı hata
    verıyo.yanı devam edemıorum bılgısı olan varsa yardm ederse sevınırım

Go on Holiday den tatile çıkmak istediğimde Status ekranına geçiyor tatile çıkmak için ne yapmalıyım ?

Quote Originally Posted by ogzhnsglk View Post
    Go on Holiday den tatile çıkmak istediğimde Status ekranına geçiyor tatile çıkmak için ne yapmalıyım ?
    9.2.0 yamasını yüklemelisiniz.

---
    Bu maça girerken Setting up match yazıyor ve ben yaklaşık 1,5 dakika bekliyorum. Benim bilgisayar mı dandik yoksa çözümü var mı bunun
    Oyunu pencere modunda oynuyorum ve 9.2.0 yamasını da yükledim.

arkadaşlar bi sorunum var oyunla ilgili. Ben buradan logo paketlerinden indirdim.Paketler gayet güsel çalışırken bu seferde oyundaki yazılar siyah iken beyaza dönüştü ve komik bi hal aldı. Yazıları tekrar nasıl siyah yapabilirim _? yardımcı olursanız sevinirim

oyunda tatile cıkamıosn bunun cözümü varmı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kmlcnglu View Post
    oyunda tatile cıkamıosn bunun cözümü varmı
    Oyununuz orjinal ise 9.2.0 yüklemek, aynen 2 mesaj üstte dendiği gibi...

arkadaşlar bi sorunum var oyunla ilgili. Ben buradan logo paketlerinden indirdim.Paketler gayet güsel çalışırken bu seferde oyundaki yazılar siyah iken beyaza dönüştü ve komik bi hal aldı. Yazıları tekrar nasıl siyah yapabilirim _? yardımcı olursanız sevinirim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yok mu bu sorunu çözmemde yardımcı olacak bi arkadaş_?
    Last edited by qanqboy : 21.Ocak.2009 at 23:27 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    antalya

Default takılma ve tatil

devre aralarında ve çoğunlukla maç sonralarında team talklarda takılma yaşıyorum. team talk'ları geçemiyorum. üst üste 3-4 maç oynamaya hasret kaldım.

diğer bir sorunda: tatile çıkamıyorum, tatile çıkmak istediğimde oyun genel bilgi ekranı geliyo önüme..

yardımcı olabilecek birisi varsa çok sevineceğim

arkadaslar lutfenn yardımcı olunn

oyuna gırıyorum hıc bır problem yok

sadece SECENEKLER butonu calısmıyor secılmıyor secenekler butonuna tıklayamıyorum ne
    yapmam gerekıyor lutfenn

ya arkadaşlar lütfen yardım edin fm yi 2 kere sildim graphics hatası vardı bi yönetici arkadaş 440 mb lk bir program dedi ve onuda yükledim ama yine olmadı :S

Nesil
    2003
    Yer
    Kırklareli, Ankara

Hata tam olarak nedir? Oyunu açarken mi veriyor? Yoksa 3D açılırken mi? Daha açık şekilde yazarsan veya öndeki sorduğun yeri gösterirsen belki çözüm bulabiliriz.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Pentagram_15 View Post
    Hata tam olarak nedir? Oyunu açarken mi veriyor? Yoksa 3D açılırken mi? Daha açık şekilde yazarsan veya öndeki sorduğun yeri gösterirsen belki çözüm bulabiliriz.
    Hocam arkadaş, Direxct'i söylüyor, sanırım...

@dogukanakhan;Ekran kartın nedir ?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by qanqboy View Post
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yok mu bu sorunu çözmemde yardımcı olacak bi arkadaş_?
    Eklediğin yamaları silerek hatta oyunu kaldırıp tekrar kurarak dener misin? Muhtemelen eklediğin bir skinde yada diğer bir yamada sorun var.

Quote Originally Posted by nekro View Post
    devre aralarında ve çoğunlukla maç sonralarında team talklarda takılma yaşıyorum. team talk'ları geçemiyorum. üst üste 3-4 maç oynamaya hasret kaldım.

diğer bir sorunda: tatile çıkamıyorum, tatile çıkmak istediğimde oyun genel bilgi ekranı geliyo önüme..

yardımcı olabilecek birisi varsa çok sevineceğim
    Oyun iyi sistemlerde bile biraz kasmalar yapıyor. Neden nedir tam emin değilim ama sistem özelliklerini yazarsan daha fazla yardımcı olabiliriz.

Diğer sorun ise 9.2.0 yaması ile düzeliyor.

Quote Originally Posted by kaanboyacioglu View Post
    arkadaslar lutfenn yardımcı olunn

oyuna gırıyorum hıc bır problem yok

sadece SECENEKLER butonu calısmıyor secılmıyor secenekler butonuna tıklayamıyorum ne
    yapmam gerekıyor lutfenn
    Bu oyununuzun kopya olmasından ve kullandığınız .exe dosyasının bozukluğundan kaynaklanıyor. Piyasada dolaşan bir 9.2.0 k.reki olduğu iddaa edile .exe oyununuzu bu şekilde etkiliyor. Bunun çözümünü forumlarımızda bulamazsınız. Orijinal oyun almadıkça aynı sorunlar devam edecektir.

Quote Originally Posted by dogukanakhan View Post
    ya arkadaşlar lütfen yardım edin fm yi 2 kere sildim graphics hatası vardı bi yönetici arkadaş 440 mb lk bir program dedi ve onuda yükledim ama yine olmadı :S
    Hatayı tam olarak yazarsan yardımcı olabiliriz. Ama directx güncellemesi hallediyor aslında.

Ya oyunu tam açarken diyor 3D ye gelebilsek bii
    directx ide yükledim :S

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

ekran kartının özellikleri nedir?

Nesil
    2006
    Yer
    beyoğlunun arka sokakları

arkadaşlar ben oyunu yükledim ama oyun acılmıyor hiç hata mesajı vermiyor bi yardımcı olsanız

Nesil
    2003
    Yer
    Kırklareli, Ankara

Dün de aynı sorunla karşılaşan bir arkadaş olmuştu özel mesaj ile konuşmuştuk sonunda sistemden oyunu tamamen kaldırıp (application data dahil) sonra tekrar kurmuştu, aktive etmişti ve yamaları yüklemişti. Açıldı onunki. Sen de aynı yolu deneyebilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by aslan_yürek View Post
    arkadaşlar ben oyunu yükledim ama oyun acılmıyor hiç hata mesajı vermiyor bi yardımcı olsanız
    Direcxt 'i yükledin mi bilgisayarına ?

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri