1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Ayın Üyesi Adayları Neye Göre Belirlenir ?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Ayın Üyesi Adayları Neye Göre Belirlenir ?

Merhaba Sayın Yöneticiler ,

Her Ay ayın üyesi belirleniyor biliyorsunuz. Fakat ben bu ayki seçimlerden oldukça rahatsız olmaktayım. Sanırım bu sitede 4-5 yıl kariyer yayınlamak Ayın üyesi olmak için yeterli bir sebepken.

Basın Toplantısı gibi bir ağır İngilizce gerektiren konuyu çevirip Onlada kalmayıp her an arkadaşlara Yardım Etmek için Çeviri Konusu Açmak pek yeterli görülmüyor. Bunların Yanında sitenin değişik bölümlerine açtığım konular ve attığım mesajlarda cabası. Gerekli yöneticilerle konuştuğumda gözden kaçmıştır gibi cevaplarda almadım değil.Ben o paylaşımları ayın üyesi olmak için yapmadım hizmet olması için ve yardımcı olmak için yaptım.Fakat yaptıklarımın ufak bir hediyesi olarak kendimi o listede görmek isterdim.

Saygılarımla Eralp Ergin

Not: Yandaş Arıyorsun Reklam Yapıyorsun dememeniz için destek merkezine açtım fakat hiçbir cevap verilmediği için buraya açmak zorunda kalıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Ayın Üyesi Adaylığı Nasıl Belirleniyor:
    Belirlenen adayların aday gösterildikleri ay forumda aktif olması gerekiyor. Bu aktiflikleri de seviyeli olmalı tabiki.
    Bu kişilerin adaylığa girmesi içinde eleme yapılıyor. bu elemeler sırasıyla; bir önceki oylamada 1. olmamış olmak, bir önceki oylamada ilk üçe girmemiş olmak, bir önceki oylamaya girmemiş olmak, yakın zamanda oylamaya girmemiş olmak, daha önce oylamaya girmemiş olmak şeklinde yapılıyor.
    Yöneticilerimiz her ayın sonuna doğru yukarıdaki kriterlere uygun gördükleri üyelerimizi yönetici odamızda öneriyorlar. Her yönetici adaylarını yazıyor ve bu adayların içinden yine yukarıdaki kriterlere uygun olarak adaylar belirleniyor. Ayrica üyelere her ay adaylarını yazabilmeleri için fırsat veriliyor ve duyurular bölümünde üyelerimiz de adaylarını yazabiliyorlar.

Burada
    esas aldığımız şey geriye dönük performansı değil aday gösterileceği ayki performansı. Tabi geriye dönük performansı forumdaki üslubu ile bağlantılı olabiliyor.
    Oylama sonucunda ilk 3 sırayı alan üyelerimize kupaları törenle takdim edilecektir..

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

BeLkide uzun süredir sitede kayıtLı oLan kişi içindir EraLp.Takma bu kadar kafaya dostum

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Destek merkezinde gereken cevap verilecektir Eralp müsterih ol.

Mesaj Yetkileri