1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Fm.exe Tıklıyorum Ama Oyun Açılmıyor

Default Fm.exe Tıklıyorum Ama Oyun Açılmıyor

Fm.exe Tılıyorum Ama Oyun Açılmıyor Hata Falanda Vermiyor Hiç bişey Yok muş gibidevam ediyor çözümünü bilen warsa yardım edebilir mi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Daha önce oyununuz çalışıyormuydu yoksa yeni mi kurdunuz?
    Eğer yeni kurduysanız oyununuz düzgün yüklenmemiş olabilir. Oyunu tamamen silip tekrar yükleyiniz.

daha önceden çalışıyordu

Nesil
    2008
    Yer
    Anadolu Yakası

o halde oyunun ana dosyalarından birini silmiş olabilirsiniz.. Görev yöneticisinden bakarak oyunun kesinlikle açılmadığına emin olun çünkü ekranada gelmiyor olabilir ya da Fm.exe kısayol iste hedefi değişmiş olabilir.. Fakat hepsi yerinde ise Beetlejuice arkadaşımızında dediği gibi yeniden kurmalısın..
    çirkin öldü de, güzel ölmedi mi ..?

Nesil
    2006
    Yer
    eskişehir

bende de aynı sorun var,ben görev yöneticisine baktım orda açık gözüküyor...

Nesil
    2006

Oyunu bilgisayarından kökten kaldır ve tekrar yükle. Bundan başka bir çözüm aklımagelmedi.

Nesil
    2005
    Yer
    Karşıyaka

görev yöneticisinden fm.exe işlemini sonlandırıp tekrar açmayı denerseniz düzelebilir. aynı uygulama iki kere açılıyor ara sıra sanrım. o yüzden görev yöneticisini kontrol edin..
    Kurunun Yanında Yaş Telaş Yapmaz

8. Default

bende oyunu malum ortamlardan indirdim önce crash dumo hatası alıyordum onu çözdm bu kez de oyun açıldı gözküyo ama açılmıyor ne yapabilrim

Mesaj Yetkileri