Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 114 sonuç

Konu: NANNAR'dan Türksportal forumlarına Yılbaşı hediyesi !!!

nannar adlı hocamıza teşekkür etmek istiyorum.vermiş olduğu iki forvetli olan taktiği kullanmadan önce trabzonspordan az kalsın kovuluyordum. bu taktikle ligin son 8 haftasında 7 galibiyet 1 beraberlik aldım. bunlar arasında fener ve sivas galibiyetleride var şu an yeni sezona başladım 5 maçta 13 puanla liderim. bu taktik trabzonda işe yaradıysa çoğu takımda işe yarar benim fikrimce. hocam tekrar eline sağlık.

Nesil
    2005

Teşekkürler deneyip yazarım tekrar.

Korner taktiğini detaylı yazabilir misin hocam?
    Dört özellikten bahsetmişsin.Güçlü,sıçrayan,kafa vuran,yer tutan.Bunları nasıl hesaplıyorsun?
    Öncelik vereceğimiz bir özellik var mı?Bi takım hesaplamalar yaptım ama bir sezon boyunce tek bir golüm yok kornerden.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by hafiz View Post
    Korner taktiğini detaylı yazabilir misin hocam?
    Dört özellikten bahsetmişsin.Güçlü,sıçrayan,kafa vuran,yer tutan.Bunları nasıl hesaplıyorsun?
    Öncelik vereceğimiz bir özellik var mı?Bi takım hesaplamalar yaptım ama bir sezon boyunce tek bir golüm yok kornerden.
    taktiği indirdiysen zaten ord varya korner taktiği....o saydıgım tüm özellikler 15'in üzerinde olursa daha iyi olur... kafa vurma 18-19 falan olursa da daha da iyi olur...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Taktiği Atletico Madrid ile 4 hazırlık maçı, 2 ŞL maçı 3 de lig maçında denedim. Hazırlık maçlarında gol yemedim, üstüne üstelik her maç 4-5 tane attım, ŞL ön elemelerinde de 3-0 ve 2-1 ile rakibimi geçtim, lig maçlarında 3ünde de 0-0 berabere kaldım.

Genel olarak yorumum negatif yönde çünkü pozisyona giremiyorum hiç. Kanat oyuncularım Simao ve Maxi. MC'de Witsel'i oynatıyorum, Amc'de Agüero ve ilerde de Forlan oynuyor. Ona rağmen şut isabet oranım çok çok düşük ve lig maçlarımda 0 poziyonla bitirdim 3 maçı...

ABI INDIREMIYORUM DOSYAYI UYELIGIMI KABUL ETMIYOR ANA SAYFA : TURKSPORTAL.net mail adresimi de yazdim kabul etmiyor baska bi linkte koyarsan sevinirim

ABI indirdim Baya bi ugrastiktan sonra .. simdi bunu nere atacam yani hangi klasorun icine bene Fm 09 orjinal var,, ?

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

belgelerim/sportinteractives/fm2009/schedules içine antremanı, belgelerim/sportinteractives/fm2009/tactics içine de taktik paketini atıp,rar'dan çıkar... bu klasörler yoksa sen oluştur...çok şanslısın ki sabahın köründe PC başındayım... ama şimd çıkıyorum

training te hep oyuncularım sakatlanıor anlamadım durumu her gün bir oyuncum gidiyor....yinede emeğine sağlık ama bana uymadı bu traingn

2009 dan bayagi bir sogumustum hic basarı kazanamamaktan.Bu taktik gercekten cok ise yaradi.

abi taktiğini şimdi deniycem yalnız tackling hard yapmışsın normal olsa daha iyi olmaz mıydı acaba bi deniyim taktik için teşekkürler

Wink

Quote Originally Posted by nannar View Post
    belgelerim/sportinteractives/fm2009/schedules içine antremanı, belgelerim/sportinteractives/fm2009/tactics içine de taktik paketini atıp,rar'dan çıkar... bu klasörler yoksa sen oluştur...çok şanslısın ki sabahın köründe PC başındayım... ama şimd çıkıyorum

cok sagol abi bi sordu daha olcak .. yaw bana bu taktik biraz ters geliyor 1 forvet olunca ; 2 ana forvetimwar secemedim aralarindan hangisini oynatsam diye - marquinhos , -gignac ,-sercan yildirm ( 500 kdiye aldim) bi fikrini alsam bole 2 li forvet bi taktik cikarsaydin keske

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

9.0.2 için dimi?

Quote Originally Posted by QaaN-07 View Post
    9.0.2 için dimi?

Evet..

9.0.2 için dimi?
    hayır nannar'ın kariyerlerine bakarsan 9.1 versiyonu oyunu

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

peki bu taktiği 9.0.2 de kullansak 0.1 deki gibi başarılı olamaz mıyız?

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by WolborQ View Post
    training te hep oyuncularım sakatlanıor anlamadım durumu her gün bir oyuncum gidiyor....yinede emeğine sağlık ama bana uymadı bu traingn
    sezon öncesinden yarlarsan sorun çıkmazdı.tabi bir de oyuncuların bu antremana alışma süreci olacaktır...

Quote Originally Posted by blade5220 View Post
    2009 dan bayagi bir sogumustum hic basarı kazanamamaktan.Bu taktik gercekten cok ise yaradi.

buna sevindim...

Quote Originally Posted by Exellence1905 View Post
    abi taktiğini şimdi deniycem yalnız tackling hard yapmışsın normal olsa daha iyi olmaz mıydı acaba bi deniyim taktik için teşekkürler
    tackling hard fakat dikkat edersen genelde rakipler sert top kapmaya reaksyon olarak sinirlenip kartlar görürler... bence "hard" iyidir...

Quote Originally Posted by BNY1905 View Post
    cok sagol abi bi sordu daha olcak .. yaw bana bu taktik biraz ters geliyor 1 forvet olunca ; 2 ana forvetimwar secemedim aralarindan hangisini oynatsam diye - marquinhos , -gignac ,-sercan yildirm ( 500 kdiye aldim) bi fikrini alsam bole 2 li forvet bi taktik cikarsaydin keske
    marquinhos,gignac derim ben eğer tek oynatırsan da marquinhos... gignac strenght,stemina,composur,long shoot,tecnique gibi özellikler olarak iyiyse onu da kullanabilirsin ama sercan'ı tek forvet önermem kesinlikle...

9.0.2 için dimi?
    ben 9.0.1 de denedim ama 9.0.2 de de deneyip sonuçları paylaşorsanız sevinirim...

Quote Originally Posted by ljarr View Post
    peki bu taktiği 9.0.2 de kullansak 0.1 deki gibi başarılı olamaz mıyız?

yukardaki arkadaşa dediğim gibi sizler deneyip sonuçları paylaşırsanız iyi olur...

bu taktiklerle ben pozisyona dahi giremiyorum başka taktik yokmuki hiç?

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

9.0.2de deniyorum ve benim takımda pozisyona girmekte zorlanıyor.Ayrıca karşı takıma çok fazla pozisyon veriyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

çift forvetliyi denediniz mi? onda maçlarda daha açık oynarsınız...ben bir ara turnuvaya girmek için 9.0.2. kurup onda da denedim. yine de tabiki yorum sizlerin aslında ben forumun istediği taktiği biliyorum fakat benim anlayışıma ters oyunun ilk dakikalarında deli gibi saldırıp 2-3 gol atan taktikler istiyorsunuz ancak bu tür taktiklerde oyunun başında 2-3 tane peş peşe gol de eyrsiniz... ama buradan aldıgım yorumlar dahilinde müsait oldugum bir zamanda sizlere istediğiniz türde bir taktik oluşturacağım ben daha çok sağlam hücum ,sağlam savunmadan yanayım... eğer rakip kalece 6 kere gideceksem 3 ü gol olmalı... çünkü büyük takım yönetirken size karşı küçükler 5 atak yaparsa 3 gol atarlar

ben 9.2.0 da oynuyorum trabzonla. 3. sezondayım daha türkiye ligini bırakın. şampiyomnlar liginde çeyrek finale çıktım. 2. turda chelsea yi eledim şimdi man utd yle oynayacağım.ama bu maçtan pek ümidim yok .benimde çift forvetli taktikte bişe dikkatimi çekti.forvetlerin ikisininde iyi olduğu maç sayısı çok az. sadece 1 tanesi aktif oluyo diğeri duruyo. tekli forvetin olduğu taktiği kullandım ondanda verim alamadım. bu da benim görüşüm

Default :::

ben denedim süper ötesi ligi kazandım gs ile ş.liginde intere elendim yarı finalde 1-1 & 1-0 la oyuncu tercihleri doğru olduğu zaman taktik tıkır tıkır işliyor çok tşk'LER

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

evet beyler...özellikle oyuncu seçimleri önemli... DC'ler mutlaka güçlü ve iyi yer tutup iyi kafa vuran adamlar olsun... hızlı olursa çok iyi olur ama sizlerden hızlı gonzales'de istemiyoruz forvetiniz eğer tek forvetli taktiği kullanacaksanız yüksek composure özellikli olsun....

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Hüseyin Abi bunu nereye atıcakdık ?

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

belgelerim/sportsinteractive/fm 2009/tactics (taktik için)
    belgelerim/sportsinteractive/fm 2009/schedules (antreman için)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

abi taktiğini indirdim
    ilk olarak giriş taktiğini kullandım. ofansif olarak pek birşey yapamadım ama defansif anlayış mükemmel diyebilirim.
    diğerlerini denedikten sonra fikrimi yazarım...

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

küçük takımlarda savunmanız iyi değilse tek forvetliyi kullanmayın... çift forvetliyle saldırmayı deneyin ki rakip gelmesin üstünüze...

Hocam kontratağa çıktığımızda çok top kaybediyorum.Bunun nedeni pivot santrafor olmayan umut bulut'u tek forvet oynatmam olabilir mi?Eğer sebep buysa yabancı bitirici bir pivot olarak kimleri önerirsin?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Abi bir sorum var Beylerbeyi gibi bir takıma gidermi isterseniz kadroyu koyarım. 9.0.2 yüklü[orjinal] ama 9.0.1i seçerek açtım kariyeri özellikler ona göre atayım mı ss? bazıları regen ama iyiler

Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Abi cevabını bekliyorum
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri