Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 114 sonuç

Konu: NANNAR'dan Türksportal forumlarına Yılbaşı hediyesi !!!

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by blackwhiter View Post
    Hocam kontratağa çıktığımızda çok top kaybediyorum.Bunun nedeni pivot santrafor olmayan umut bulut'u tek forvet oynatmam olabilir mi?Eğer sebep buysa yabancı bitirici bir pivot olarak kimleri önerirsin?
    olabilir... Forvetin tek başına oynamadı için hem topa sahip olma,top saklama için gereken özelliklerin hem de biraz zihinsel özelliklerin iyi olması lazım... bir de eğer oyunda takım komutlarından taktikte oynama yaparak hızı falan değiştirdiysen hızlı oyunda top kaybı artabilir... sen en iyisi iyi bir yabancı ,uzun boylu,güçlü ve teknik bir adam al... isim olarak hangi takıma istediğine baglı çok forvet var oyunda kaliteli olan... en iyisi istediğin özelliklere sahip olan elemanları player searchten bulup gözlemcileri yolamak...

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    Abi bir sorum var Beylerbeyi gibi bir takıma gidermi isterseniz kadroyu koyarım. 9.0.2 yüklü[orjinal] ama 9.0.1i seçerek açtım kariyeri özellikler ona göre atayım mı ss? bazıları regen ama iyiler
    valla taylan ben herkese söylüyorum,sana da söyleyeyim, bu taktiğin ya da herhangi bi taktiğin başarısını ölçmek için en az yarım sezon denemek lazım... yarım sezon ısrarla kullandıktan sonra oturur taktik... zaten inan her maç bunu denediğinde taktiğe uymayan adamların her maç 5,5 ile 6.0 arasında puan alacaklardır o kısımları değiştirirsin...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

çok teşekkürler hocam beşiktaşta oynuyorum.taktik paketindeki tek forvetli sistemle bende mehmet yıldız var ama bitiriciliği 14 pozisyon kaçırmasından bıktım onun için forvet arıyorum.verdiğin kriterlere uygun oyuncular arayacağım TAYLAN bu arada sorun banamı ne demek istediğini tam anlamadımda

oscar cardozo, aguero,boca altyapısından bulduğum neredeyse tüm özellikleri 20ye yakın danilo ramon,cazorla,veloso.diarra ve matias fernandezli orta ve ileri hattım,heitinga godin gonzalo rodrigez rafinha wayne bridge li geri hattım ve kalede akinfeev olan bi kadrom var.sanırım güçlü bir kadro.ama CLde yarı final dışında pek bir başarı görmedim 2 lig 3.lüğü çeyrek ve yarı finallerde elenilen spanish cup ve 2 yarı bi çeyrek final var.yani bu kadroya rağmen henüz "tam randımanlı" bir taktik oturtamadım. sağlam bir defansım,hızlı teknik ve yüksek özellikli hüücumcularla taktiği deneyip sezon sonunda geribildirimi yazacağım

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

kadro sağlammmoş...uzun soluklu denersen bence taktik olur sana... geri bildirimin olursa ben de memnun olurum

Denizli Belediyespor ile kariyerimin 3.sezonu.Son sezonda senin taktiği denedim hocam.
    *Deplasmanda üstünlük kurmama rağmen bunu skora kesinlikle yansıtamıyorum.
    *Kornerden önceki taktiklerime nazaran daha çok gol buluyorum.
    *Direkten çok topum dönüyor.Forvetimde Engin Memişler ya da Erhan Şentürk oynuyor.
    *AMC'de Cafercan var.Deplasmanlarda dökülürken sahamızda müthiş oynuyor.
    *Bu sezon da A kategorisine çıkamadım ya.4.sezona başlayacağım.Oyuncu transferi yapmayacağım artık.Alışamıyorlar mı ne?Takım fena değil aslında.

Yukarıda 'defans zayıfsa' demişsin hocam.Evet,çift forvete mi döneyim?Yeni sezona başlamadan önce neler tavsiye edersin.
    Ayrıca MC mevkiindeki oyuncumdan da pek randıman alamadım.Mehmet Ayaz'ı orada oynatıyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin/Tarsus

hasan hocam ben rapidshare'den indiremiyorum diğer likte kırık başka bi link verebilir misiniz acaba?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    rapid'de başka bir dosya indiriliyor diyor ama hiç bir dosyayı indirmiyorum bilgisayarı kapatıp açtım hala aynı bi çözüm var mı acaba
    Last edited by erimda : 15.Ocak.2009 at 20:34 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Hocam bi yardımcı olur musun?
    Mesajım bir üstte.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by hafiz View Post
    Denizli Belediyespor ile kariyerimin 3.sezonu.Son sezonda senin taktiği denedim hocam.
    Quote Originally Posted by hafiz View Post
    *Deplasmanda üstünlük kurmama rağmen bunu skora kesinlikle yansıtamıyorum.
    *Kornerden önceki taktiklerime nazaran daha çok gol buluyorum.
    *Direkten çok topum dönüyor.Forvetimde Engin Memişler ya da Erhan Şentürk oynuyor.
    *AMC'de Cafercan var.Deplasmanlarda dökülürken sahamızda müthiş oynuyor.
    *Bu sezon da A kategorisine çıkamadım ya.4.sezona başlayacağım.Oyuncu transferi yapmayacağım artık.Alışamıyorlar mı ne?Takım fena değil aslında.

Yukarıda 'defans zayıfsa' demişsin hocam.Evet,çift forvete mi döneyim?Yeni sezona başlamadan önce neler tavsiye edersin.
    Ayrıca MC mevkiindeki oyuncumdan da pek randıman alamadım.Mehmet Ayaz'ı orada oynatıyorum.

kusura bakma ancak gördük tek forvetli sistemde MC,AMC ve FC hepsi de önemli... zayıf halka seni oyundan düşürür bir de rakiplerin formasyonuna göre anında müdahale et oyuna.... mesela rakip 4 lü orta saha çıkarsa ve AMC kullanmazsa (4-4-2) , hemen sen de DMC'ni orta alana çek... eğer rakip kanatları kullanıyor ama MC'de adam tutmadan 2 dmc ile oynuyorsa (bazı takımlar kullanıyor), sen de hemen AMC'leri 2 le... çift forveti oynatmak için sağlam bir DMC olması lazım... eğer var diyorsan çift forvette daha çok gol atabilirsin....

Quote Originally Posted by erimda View Post
    hasan hocam ben rapidshare'den indiremiyorum diğer likte kırık başka bi link verebilir misiniz acaba?
    Quote Originally Posted by erimda View Post
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    rapid'de başka bir dosya indiriliyor diyor ama hiç bir dosyayı indirmiyorum bilgisayarı kapatıp açtım hala aynı bi çözüm var mı acaba

şimdi geç oldu da , cumartesi ya da yarın gece özelden ulaş da tekrar upload edeyim siteye...

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Last edited by nannar : 16.Ocak.2009 at 10:12

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin/Tarsus

saol hocam

Teşekkürler hocam.

tşk. ederim taktik için, bişey sormak istiyorum.

neden maç içinde oyun değiştirme ekranına girince 11 oyuncu yerine 1 oyuncu görünüyor, mesela forvet çift, forvet arkası 2 tane oluyor, her ikisinde de aynı isim yazıyor, dizilişte 2 tane alex 2 tane guiza görünüyor ?

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

aynı durum bende de var...sebebini bilemiyorum bilen varsa yazsın yaww... ben de merak ettim onu

Quote Originally Posted by nannar View Post
    aynı durum bende de var...sebebini bilemiyorum bilen varsa yazsın yaww... ben de merak ettim onu
    yoksa o oyuncular oyunda 2 kişilik mi oynuyorlar, mesela alex o kadar koşuyormuş ki ))

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

olabilir... ya da acaba o yana dogru mu koşuyorlar topu alınca

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Taktik ekranındaki aynı oyuncunun 2 tane gözükmesi oyunun bugu. Ama sadece ekranda öyle oyuna yansımıyor yani.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by DaveJones View Post
    Taktik ekranındaki aynı oyuncunun 2 tane gözükmesi oyunun bugu. Ama sadece ekranda öyle oyuna yansımıyor yani.

şaka yapmıştım ben yaww tabiki de oyuna yansıyan bir özellik değildir...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

9.1.0 yamasındaki bir bug o maalesef. 9.2.0 yaması ile düzeliyor ama yükleyemiyorsanız malum sebeplerden yamayı detaylarına girmeyelim.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    9.1.0 yamasındaki bir bug o maalesef. 9.2.0 yaması ile düzeliyor ama yükleyemiyorsanız malum sebeplerden yamayı detaylarına girmeyelim.

anlaşıldı tamam..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

antremanı indirdim

belgelerim fm09 içine schedules klasörü açtım ve içine attım dosyaları fakat oyunda göremiyorum ?
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    antremanı indirdim

belgelerim fm09 içine schedules klasörü açtım ve içine attım dosyaları fakat oyunda göremiyorum ?
    tatik ekranında "edit" diyip oradan da "import" seçeceksin..orada görürsün antremanları...

yaa aslında taktik süper ama dc olan oyuncuların ikiside ileriye çıkarsa kontra ataklarda inanılmaz derecede bol gol yersin aslında senin ortalaman oldukca iyi ama türkiye için geçerli bu avrupada oynadığın maç ve yediğin golleri yazarsan sevinirim.

saol birader

hocam öne geçince hemen gol yiyorum gol attıktan sonra taktikte ne gibi değişiklikler yapmalıyım

ya bu dosyaalrı nereye yukluyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    .

Biraz yukarıyı okursanız cevabınızı bulabilirsiniz.
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

bırazcık sezon ortasına denk geldı bu antrenmanı uygulamam o nedenle her hafta 4-5 oyuncu pert sezon basında uygulamak lazım kesınlıkle

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by achillesgg View Post
    bırazcık sezon ortasına denk geldı bu antrenmanı uygulamam o nedenle her hafta 4-5 oyuncu pert sezon basında uygulamak lazım kesınlıkle

sezon ortasında antreman programı değiştirmek sana pahalıya patlar sezonun bitimiyle beraber uygulasaydın keşke
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by ultracimbo_m View Post
    yaa aslında taktik süper ama dc olan oyuncuların ikiside ileriye çıkarsa kontra ataklarda inanılmaz derecede bol gol yersin aslında senin ortalaman oldukca iyi ama türkiye için geçerli bu avrupada oynadığın maç ve yediğin golleri yazarsan sevinirim.
    avrupada GS ile 5 senede 2 avrupa şampiyonlugu kazandım ama tabi defanslar kaliteydi... Önemli olan taktikleri maç içinde kullanabilmek.Hangi maça hangi taktikle başlayıp skora göre hangi taktiğe döneceğimizi iyi ayarlamamız lazım.FM bu seride cidden menejerin uğraşmasını istemiş.Öyle tek taktikle 30 maç üst üste gitmiyor
    Quote Originally Posted by Nightmare39 View Post
    saol birader
    rica ederim...
    Quote Originally Posted by blackwhiter View Post
    hocam öne geçince hemen gol yiyorum gol attıktan sonra taktikte ne gibi değişiklikler yapmalıyım
    gol attıgında ayarlardan kontratağı açıp sağ ve sol bek'teki elemanların forvet koşularını geriye çekebilirsin, son olarak da ön liberoya bir geri ok ver ileri çıkmasın... takım biraz daha defansif oynamış olur.... Ama orta alan ve forvete dokunma... zaten tek forvetli taktikde garantili hücumla oynamış oluyorsun.hücum zenginliğin çok azalmasın....
    Last edited by nannar : 06.Şubat.2009 at 00:15 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Süper olmuş hocam sonunda indirdim

aynen bende indirebildim sonunda biraz gecte olsa.sezon ortasindayim simdi sezon bitmek uzere bitince hemen deneyecegim.okuduklarimdan cok etkilendim bi an once hazirlik maclarinda denemek istiyorum..

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri