Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 114 arası toplam 114 sonuç

Konu: NANNAR'dan Türksportal forumlarına Yılbaşı hediyesi !!!

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

arkadaşlar şu anda yeni bir taktik üzerinde daha çalışmalarım sürüyor..Eğer tam olarak iyi sonuçlar alırsam ve randıman sağlarsam sizlerle paylaşacağım....
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

hocam ben daha yeni indirdim antreman programını ama bir sorunum var genç programları kullanamıyorum genç oyuncularımda as takımla antremana çıkıyormuş onlara şeçemiyorum genç programları

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by cengavs View Post
    hocam ben daha yeni indirdim antreman programını ama bir sorunum var genç programları kullanamıyorum genç oyuncularımda as takımla antremana çıkıyormuş onlara şeçemiyorum genç programları

genç antremanı "genç kontratı" bulunan oyuncular için. yaşları 17'nin altında olanlar için yani... zaten oyuncu 17'den sonra full time kontrat imzaladığı için As kadronun antreman sistemine dahil olur....

Quote Originally Posted by nannar View Post

genç antremanı "genç kontratı" bulunan oyuncular için. yaşları 17'nin altında olanlar için yani... zaten oyuncu 17'den sonra full time kontrat imzaladığı için As kadronun antreman sistemine dahil olur....
    teşekkürler hocam

kardeş çok sağol bu taktikle man city yi başarıdan başarıya koşturuyorum valencia ya deplasmanda 4 attım grubu hiç gol yemeden lider bitirdim ligdede sadece 1 kez berabere kaldım

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

hayırlı olsun ne diyeyim işe yaramasına sevindim... uzun süreli olarak deneyen herkesten olumlu dönütler aldım.Demekki bu taktik olmuş... bir de 4-1-4-1 dizilişi üzerinde çalışıyorum...yakında yayınlarım ....

gerçekten çok kaliteli bir taktik... Bende Fenerbahçede başarıdan başarıya koşuyorum...

Yalnız bir sorum olacak nannar çift forvet giriş taktiğini kullanıyorum . Fenerbahçe ye cardozo yu aldım Guiza yla ikisini oynatıyorum ileride fakat soldaki forvetim çok gol atarken (cardozo) sağ taraftaki forvet(guiza) çok başarısız oluyor Bu sadece guiza için değil tüm forvetler için geçerli acaba sağ taraftaki forvette ne gibi özellikler gerekiyor .Bu konuya bi türlü çare bulamadım ????

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

sağ ve sol forvetin oyuncu komutlarında bir farkı yok ancak kornerlerde soldaki forvet ön direğe koşu yaptıgı için daha çok gol atıyor olabilir...çünkü kornerleri 6 pas alanına atıyoruz... Genelde bir forvet iyi işler yaparken diğeri vasat seviyesinde kalıyor

bursasporla 9.3.0 da deniyorum gayet güzel sonuçlar alıyorum teşekkürler.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yanlız tek forvetli taktikle oynuyorum ve transfer yapmadım. mustafa sarpı, romashenko yu ve koreli forveti sattım. elimde forvet olarak gökhan ve sercan var. tek forvetli taktikte bir arkadaşın mesajına sercanı kullanma yazmışsınız ancak elimde düzgün alternatif yok. çift forvetli taktik bana daha uygun olur mu?
    Last edited by stewie972 : 04.Mart.2009 at 17:12 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by stewie972 View Post
    bursasporla 9.3.0 da deniyorum gayet güzel sonuçlar alıyorum teşekkürler.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yanlız tek forvetli taktikle oynuyorum ve transfer yapmadım. mustafa sarpı, romashenko yu ve koreli forveti sattım. elimde forvet olarak gökhan ve sercan var. tek forvetli taktikte bir arkadaşın mesajına sercanı kullanma yazmışsınız ancak elimde düzgün alternatif yok. çift forvetli taktik bana daha uygun olur mu?
    eğer alternativin yoksa mecbursun zaten ayrıca yakında 9.0.3 için bir taktik yayınlayacagız... onu de bekleyebilirsin...

Quote Originally Posted by nannar View Post
    eğer alternativin yoksa mecbursun zaten ayrıca yakında 9.0.3 için bir taktik yayınlayacagız... onu de bekleyebilirsin...
    9.3.0 taktigini bekliyorum

hocam forvete pogre nasıl olur acaba dmcde topal ı aml amr de de jankovic ve arda var bu arada marquinhos var amcde buonanotte defansa servet emre nasıl

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Hayatımda gördüğüm en dandik taktik sadece bunu söylemek isterim Lazio ile evimde genoa cagliari ve palermoya yenildim.Default 4-4-2 ile cıkmak bile daha iyi sanırım .ön liberomda Dabo ortada Ledesma amc de Buanonette forvette quagliarella var.Bu adamlara rağmen bir gol bile atamadım 3 maçtada.Size başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by almlyf69ali55 View Post
    hocam forvete pogre nasıl olur acaba dmcde topal ı aml amr de de jankovic ve arda var bu arada marquinhos var amcde buonanotte defansa servet emre nasıl

forvet için pogre harika olur... defansa serverin yanına hızlı bir adam al bence... marquinhos'u sağ kanatta kullnabilirsin...

Quote Originally Posted by green View Post
    Hayatımda gördüğüm en dandik taktik sadece bunu söylemek isterim Lazio ile evimde genoa cagliari ve palermoya yenildim.Default 4-4-2 ile cıkmak bile daha iyi sanırım .ön liberomda Dabo ortada Ledesma amc de Buanonette forvette quagliarella var.Bu adamlara rağmen bir gol bile atamadım 3 maçtada.Size başarılar.

teşekkür eder mağaranda sana ömür boyu mutluluklar dileriz... tabi kış uykusundan uyanabilirsen...

***Bu taktik 9.0.1 için yapılmış ve bir sürü farklı takımda denenmiştir... başarı 3 maçta değil uzun sürede yakalanır anlayana

Question

"...mutlaka çok iyi antrenörleriniz olsun... " Antrenör seçimlermizde hangi özellikleri ön planda tutmamız gerekir ? Öncelikli olara dünya klasında bir takım için soruyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

antrenör özelliklerinde her çalışma için ayrı antrenör almaya çalışın... atıyorum 7 tane koçunuz varsa bunların 3 ü savunma 4 ü atak iyi çalıştırıyorsa bu çok yönlülük olmaz... Mutlaka tüm çalışmalar için iyi antrenörler olsun... özellikler için de forumda antrenör rehberleri var oradan bakabilirsiniz....

teşekkür ederim

2.5 senedir mükemmel bir kadro kurmama rağmen tam anlamıyla randıman alamadım büyük takımlara karşı hiçbirşey yapamıyor o rezil Everton ile 4 kez karşılaştım 1 kere bile yenemedim ki bide Manchester Utd. gibi takımlarla yaptığım maçları düşünün kadrom : Defansta Sakho Richards Dunne L.Diarra Orta saha Zhirkov Miguel Veloso Srna Forvet Cardozo Robinho

Quote Originally Posted by MortingeN View Post
    2.5 senedir mükemmel bir kadro kurmama rağmen tam anlamıyla randıman alamadım büyük takımlara karşı hiçbirşey yapamıyor o rezil Everton ile 4 kez karşılaştım 1 kere bile yenemedim ki bide Manchester Utd. gibi takımlarla yaptığım maçları düşünün kadrom : Defansta Sakho Richards Dunne L.Diarra Orta saha Zhirkov Miguel Veloso Srna Forvet Cardozo Robinho
    ' bence diarrayı kesinlikle ortasahaya çekmelisin faydasını ilk maçtan görmeye başlarsın diye düşünüyorum. bu sene ligi; 4-1-2-2-1 (4-3-3 barça) taktiğiyle ortanın solunda oynatıyorum 24 asist 7 gol ile bitirdi. Robinhoyu satıp daha istikrarlı birini alabilirsin bence. önerim marquinhos.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

yalnız bu taktik 9.0.1 içindi... versiyon 9.0.1 mi acaba oynadıgın oyunun eğer öyleyse de kadro seçimlerinde belki bir yanlış olabilir ama inanın komutlarını bile unuttum bu taktiğin... eğer randıman alamıyorsanız komutlarına göz atarak bazı değişiklikler yapabilirsiniz... ya da dizilişle oynayın... mutlaka etkisi olur

valla bu taktikle bnm takım pek gol atamıo abi biraz daa mı atak oynasam ne bu arada bnm kırşehirspora 1-2 öneri yaparmısın abi

bunlar inmiyor ya siteye yönlerdiyor öyle bekliyor

deneyelim bakalım

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri