1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: Kulubüyle kontratı olmayan adamlar nasıl alınabiliyor veya alınıyormu???

Nesil
    2006
    Yer
    Philadelphia

Default Kulubüyle kontratı olmayan adamlar nasıl alınabiliyor veya alınıyormu???

http://img129.imageshack.us/my.php?i...dumyaww1eb.jpg

Umarim linki düzgün ekledim forumda aradim ama bulamadim konuyla ilgili birşeyler.varsa yönlendirirsenizde sevinirim.Bu adam 17 yaşında ama betisle herhangi bir kontrati yok peki ben bu adami nasil alıcam ? ya da alabiliyormuyum.resmen aşık oldum yaw..görmedim daha önce böylesini denk gelmedi cillop gibi eleman bilgisi olan varsa yardim ederse sevinirim. Saygılarrr

Nesil
    2005
    Yer
    Stamford Bridge

bu adam bana pek gerçekmiş gibi gelmedi...

Nesil
    2006
    Yer
    şişli

bu nası bi adam ya
    defans adamı ama forvet özellikleri daha gelişmiş
    kafa 12 markaj 17 top kapma 15
    bitiricilik 20 uzun şut 20 pozisyon alma 20 yaratıcılk 20
    enteresan

Nesil
    2006
    Yer
    KastamonuDüzceBolu arası

adam gerçekten güzel oynuyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kulubüyle kontratı olmayan adamlar için zaten direk sözleşme teklif et diye bi seçenek olması lazım

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

bu adamı alamassın çünkü imza attır diye bi seçenek yok muhtemelen bu adamın ismi kadroda sönük renkte yazılmıştır
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Philadelphia

Question

Anlamadim ben bu işi ya.Adami artik bulamiyorumda betis te.yaptigim hazirlik maçindan ulaşip iç geçiriyorum ya.oyuncu arama ekranındanda çıkmıyor yani adam.İşte yani dediginiz gibi transfer teklifi yapamiyorum adami göremiyorum ne yapıcam anlamadim.ya cm 01-02 de vardi sönük yazilan oyuncular sen onu kast ettin dostum galiba ama 2006 oldu ya alalım artik şu elemanlari ben hakkaten anlamadim mantigi.adam gerçekde ulaşılamayan bir gerçek.

Quote Originally Posted by cifaaa
    bu adamı alamassın çünkü imza attır diye bi seçenek yok muhtemelen bu adamın ismi kadroda sönük renkte yazılmıştır
    Bu adamin prefosyonel sözleşme imkanı olabilirmi acabaki oyunun ilerisinde betis veya başka kuluple peki???

Nesil
    2005
    Yer
    34

eger sonuk yazıyo sa gir betis e ordan bu adama gel offer contract de adam kabul eder ozaman normal renkte yazar işte belki ozaman alırsın senin takıma

Quote Originally Posted by BekirCevik
    http://img129.imageshack.us/my.php?i...dumyaww1eb.jpg

Umarim linki düzgün ekledim forumda aradim ama bulamadim konuyla ilgili birşeyler.varsa yönlendirirsenizde sevinirim.Bu adam 17 yaşında ama betisle herhangi bir kontrati yok peki ben bu adami nasil alıcam ? ya da alabiliyormuyum.resmen aşık oldum yaw..görmedim daha önce böylesini denk gelmedi cillop gibi eleman bilgisi olan varsa yardim ederse sevinirim. Saygılarrr
    Arkadaşım o bahsettiğin oyuncunun doğum tarihi 25/3/1990 yani anlayacağın gübümüz tarihine göre daha 16 yaşında altyapı oyuncularına transfer teklifi yapamazsın sadece bağlı olduğu klübü sözleşme imzalarsa işte o zaman bir değeri olur ve bilgilerinde oyuncu değeri görünürse işte o zaman transfer edebilirsin isimlerin sönük olmasının sebebi bu..

Adamın oyunun kendi ürettiği bi adam olma ihtimali yüksek.Bu oyuncuların bazılarını alırsın ama bazılarına teklif götüremezsin.Eğer approach to sign falan yoksa alamazsın

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

Quote Originally Posted by pet shop boys
    Adamın oyunun kendi ürettiği bi adam olma ihtimali yüksek.Bu oyuncuların bazılarını alırsın ama bazılarına teklif götüremezsin.Eğer approach to sign falan yoksa alamazsın
    ne olacak ya...bu adam böyle transfer olmadan emekli mi olacak...
    alierennet'in dediği gibi olması lazım...

Nesil
    2006
    Yer
    Philadelphia

Quote Originally Posted by alierennet
    Arkadaşım o bahsettiğin oyuncunun doğum tarihi 25/3/1990 yani anlayacağın gübümüz tarihine göre daha 16 yaşında altyapı oyuncularına transfer teklifi yapamazsın sadece bağlı olduğu klübü sözleşme imzalarsa işte o zaman bir değeri olur ve bilgilerinde oyuncu değeri görünürse işte o zaman transfer edebilirsin isimlerin sönük olmasının sebebi bu..
    Ya adam artik betis te de gözükmüyor ki.hazirlik maçı yapmiştim adamlarla sezon başında oradan bakiyorum hala ara sira.oyuncu aramadada falan zaten çıkmıyor.ya zaten transfer teklif seçeneklerinin hiçbirisi yok bir kere yapsalar atlicam da bu adam arkadaşın dedigi gibi oynamadan emekli olacak benceedee

Nesil
    2006

sönük yazılı oyuncuları ancak kulüpleri sözleşme önerebilir.

Quote Originally Posted by nart_susruko
    ne olacak ya...bu adam böyle transfer olmadan emekli mi olacak...
    alierennet'in dediği gibi olması lazım...
    Evet o adamı alamazsın.Sana karşı falan oynar ama transfer edemezsin.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

oyunda ispanya ligini açmadığın için zaten gerçekte de olmayan tamamıyle uydurma bir oyuncu o.tıpkı almanya milli takımındaki oyuncular gibi.büyük ihtimalle betis yerine bir oyuncu dahil ettiğinde kendiliğinden oyundan silinecektir.bu tip oyuncuları transfer etme imkanı yok.

Nesil
    2006
    Yer
    Philadelphia

Quote Originally Posted by dinaMYt
    oyunda ispanya ligini açmadığın için zaten gerçekte de olmayan tamamıyle uydurma bir oyuncu o.tıpkı almanya milli takımındaki oyuncular gibi.büyük ihtimalle betis yerine bir oyuncu dahil ettiğinde kendiliğinden oyundan silinecektir.bu tip oyuncuları transfer etme imkanı yok.
    dedigin gibi dostum ya hakkatende adam yok artik betiste sanki hiç varolmamiş gibi..ama öylesinide görmedim hiç ya dehşettii resmen uçurmuşlar yaa

17. Default

bence sen hile yap...git betis e meneger ol sonra o oyuncuyla sözleşme imzala. Sonra kendi takımına sat.Bu kadar basit

Quote Originally Posted by berk@y
    bence sen hile yap...git betis e meneger ol sonra o oyuncuyla sözleşme imzala. Sonra kendi takımına sat.Bu kadar basit
    Eğer böle hileye başvuracaksa bu adamla ne uğraşsın gider Barçaya manager olur messiyi falan alır.
    Ama o zaman oyunun ne tadı kalır??

Nesil
    2006
    Yer
    Philadelphia

Quote Originally Posted by berk@y
    ya sanmiyorum yaa öyle birşey olacagini o imkanim yok zaten ispanya ligini seçmedigim içinde seçmiş olsam bile o adamla sözleşme imzalayamazdim herhalde.çünkü adam yok yani artik zaten yok bir arkadaşin dedigi gibi oyun uydurdu herhalde benim agzimin suyu akti heh bu şimdi birkaç sezon daha bu adam için oynar bu oyunu dedi bende safim yedim iştee..o adam için oynamiyom artik kendim yetiştircem birde avrupada kupa için

Nesil
    2006
    Yer
    KastamonuDüzceBolu arası

sen o adamı almak istiyosan illa oyuna en baştan betis le başla yine çıkmıyorsa biliyorsan data editörle aynısını yap zaten resmini koymuşsun özelliklerini biliyorsun

Nesil
    2006
    Yer
    Philadelphia

hileye karşıyım abiii

demekki adamların 11 için oyuncusu kalmamış 1 maçlık oyuncu

Mesaj Yetkileri