Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 54 arası toplam 54 sonuç

Konu: 80 öncesi Hollanda Sistem Testi : Atlıkarınca

target mene birisini koyuyor muyuz

Nesil
    2007
    Yer
    .

Sağdaki Forvet oyuncusunun Target Man(Hedef Adam) olduğu yazılmış.
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

gol atması gereken adam olarak algıladım ben onu

bende 3 adamı da target e koymuştum başarısız sonuçlandı ondan sorayım dedim

evet target men olayını çözdüm forvette solsa a quino ortada lewandowski(genc olan) sagda oscar cardozo var ama 3 maç oynadım oyunu domine etmem yğzde 60-65 arası fakat ne önemli pozisyon ne de gol görüyorum 3 maçta sadece 1 gol attım(shaktar-ankaraspor-konya) atakalr hep a quinonun ortalarıyla oluyor nadir zaten

ortasahaların arada lewandowskiye(ortadaki fc) derinlemesine top atmasını nasıl sağlarız?

yoksa maçta gol pozisyonu olmayacak

gevurların tweak dediği(tr.si cümle olur) bir yeni taktik bekliyorum(paylaşmak istemiyorsan bari pmle sadece bana at lige fln katılmıyorum : )

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

9.2 için sanırım,deneyeceğim

Taktik hangi versiyon için geçerli acaba ?

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

9.02 için gecerlı Kaan abı 9.02 ile oynuyor

rakibin mr-ml si için herhangi bir özel durum yok mu ? AM RL ler için geçerli olanlar onlar içinde mi geçerli yoksa ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar ben bu taktiği kullanırken rakibin kalecisi dahil bütün oyuncularına sert müdahale ve zayıf ayağına zorla'yı işaretliyorum. Başka hiçbir şey işaretlemiyorum ve kimi maçlarda %80 topla oynuyorum. Taktik takıma oturunca ve cidden top kapma-pas-yaratıcılık özellikleri üst düzeyde beklere ve orta saha oyuncularına sahipseniz taktik inanılmaz sonuçlar aldırıyor.

Çok iyi bi taktik gibi duruyor ama aslında çok kötü bir taktik.Denedikçe anlaşılıyor zaten...Schalke'yle daha Almanya kupası 2nd Rnd da elendim Freiburg gibi kötü bir takıma.Dinamo Kiev'e kendi sahamda yenildim.Yine de bir emek var teşekkürler...

Nesil
    2007
    Yer
    34

Quote Originally Posted by ForeverFener View Post
    Çok iyi bi taktik gibi duruyor ama aslında çok kötü bir taktik.Denedikçe anlaşılıyor zaten...Schalke'yle daha Almanya kupası 2nd Rnd da elendim Freiburg gibi kötü bir takıma.Dinamo Kiev'e kendi sahamda yenildim.Yine de bir emek var teşekkürler...
    Yanlış Anlamayın ama Taktiğe uygun oyuncuları uygun yerlerde oynatmadığınız ve taktiğin sahibinin yazılarını tamamen okumadığınızı düşünüyorum. Diğer arkadaşlar neredeyse imkansız olan deplasmanda barça'ya , manU'ya 4 atarken siz tam tersini söylüyorsunuz.

Quote Originally Posted by ShevAnil View Post
    Yanlış Anlamayın ama Taktiğe uygun oyuncuları uygun yerlerde oynatmadığınız ve taktiğin sahibinin yazılarını tamamen okumadığınızı düşünüyorum. Diğer arkadaşlar neredeyse imkansız olan deplasmanda barça'ya , manU'ya 4 atarken siz tam tersini söylüyorsunuz.
    Farkındaysanız diğer arkadaşlar 2011 yılındalar ve kadrolarını istedikleri gibi kurabilmişler.Yok niye yanlış anlayayım herkesin bi görüşü vardır.Ama ben arkadaşın dediklerini eksiksiz olarak yaptım.İşte bi kaç maçtan görüntüleri göndereyim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ben şu açıdan söylüyorum.İyi yapanlar da uygulayanlar da oldu.Kötü etki edenlerde oldu.Doğaldır her duruma uymayabilir.O yüzden başarılı olduğu zaman olduğu gibi başarısız olduğu zamandaki fikirlerede saygı duymak lazım.Ben birebir taktik olarak koymadım.Sistem testi dedim.Genelde kişilerin kendilerinden bir şeyler katmalarını isterim çünkü. Kadro yapımı ona göre kurmuştum.Bir süre sonra Brezilya sistemi adaptasyonunu koyacağım onunda oyuncuları ona göre şekillenecek.

Kadro yapın Hollanda stili futbol oynamaya yetecek özellikleri taşımıyor.

Gördüğüm kadarıyla iki yol önerebilirim.

Birincisi 3 santraforuda hedef adam yapmak sağdaki ilk ortadaki 2 soldaki 3 olmak koşulu ile.

İkinci olarak;

Kaleci dahil tüm rakip takıma rakip takımın özelliklerinden alan daraltmaları her zaman olarak gerçekleştirmek

DMC'den itibaren rakibin tüm oyuncularına top kapmayı sert yapmak

ML,MR,AML,AMR,AMC,ST oyuncularının zayıf ayağına topu almalarını sağlamak. Bir de bu şekilde dene çünkü senin kadro yapın fazlasıyla yapılı.

Bir süre sonrada bu sistemin güncelleştirilmiş halini ekleyeceğim.

Teşekkürler sevgili kardeşim.Olumlu olumsuz her türlü yorumunu bekliyorum.

Quote Originally Posted by Baba Hamdi View Post
    Ben şu açıdan söylüyorum.İyi yapanlar da uygulayanlar da oldu.Kötü etki edenlerde oldu.Doğaldır her duruma uymayabilir.O yüzden başarılı olduğu zaman olduğu gibi başarısız olduğu zamandaki fikirlerede saygı duymak lazım.Ben birebir taktik olarak koymadım.Sistem testi dedim.Genelde kişilerin kendilerinden bir şeyler katmalarını isterim çünkü. Kadro yapımı ona göre kurmuştum.Bir süre sonra Brezilya sistemi adaptasyonunu koyacağım onunda oyuncuları ona göre şekillenecek.

Kadro yapın Hollanda stili futbol oynamaya yetecek özellikleri taşımıyor.

Gördüğüm kadarıyla iki yol önerebilirim.

Birincisi 3 santraforuda hedef adam yapmak sağdaki ilk ortadaki 2 soldaki 3 olmak koşulu ile.

İkinci olarak;

Kaleci dahil tüm rakip takıma rakip takımın özelliklerinden alan daraltmaları her zaman olarak gerçekleştirmek

DMC'den itibaren rakibin tüm oyuncularına top kapmayı sert yapmak

ML,MR,AML,AMR,AMC,ST oyuncularının zayıf ayağına topu almalarını sağlamak. Bir de bu şekilde dene çünkü senin kadro yapın fazlasıyla yapılı.

Bir süre sonrada bu sistemin güncelleştirilmiş halini ekleyeceğim.

Teşekkürler sevgili kardeşim.Olumlu olumsuz her türlü yorumunu bekliyorum.

Teşekkürler abi bide böyle deniycem.

ya bu ters ayağa falan nasıl yapıoruz açıklarmısınız

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Taktiği tekrar indirmek istiyorum ama sitenin rapid'e yönlendirmesinde sorun var galiba. an itibarıyla bilgisayarında yüklü olan biri upload edip koyarsa süper olur.

yönlendirmede sorun yok. google reklamının altında buraya tıklayın yazıyo. gözünden kaçırmış olabilirsin [sadece bi fikir.]

teşekkürler

taktiği 9.3 te deneyen varmı?

taktikte topla oynama yüzdesinin sizde çok olmasının nedeni temponun ve qenişliğin az olması aynı zmanda birde kısa paslar olmasıdır heralde.

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

ağabey yeni taktikler bekliyoruz 9.0.3 için özellikle, saygılar..

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post

evet abi arkadaşa katılıyorum.

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post

katılmamak elde değil. 9.0.1'de ne güzel %70 topla oynama yüzdemiz oluyordu

Link çalışmıyor. Lütfen başka bir link koyar mısınız ?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri