1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: alt yapıdaki oyuncular neden hızlı koşmuyorlar..?

Question alt yapıdaki oyuncular neden hızlı koşmuyorlar..?

Antremanım muhtemeş.. alt yapıdaki bütün oyuncularımın özellikleri sürekli artıyor ama hızları bir türlü artmıyor.. sürekli aynı hızdalar... bazıları 5,6,7 en çok 10-11 gibi bişey oluyo.. 3. sezondayım hızlanmalarının daha hiç 15-16-17 olduğunu göremedim... yardımcı olursanız sewinirim.....

şu oyuncu özelliklerindeki sağ taraftaki özellikler onlardan bahsediyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    Philadelphia

bende çıkıyor ya birazda altyapı oyuncuların yetersiz oldugundanda kaynaklanabilir bence veya antrenör eksikligi. hoş çok fazlada yetiştirmek için ugraşmıyorum ama bende oluyorlar yani en azından öyle söyliim

ya bende antrenörlerin hepsi itibarları ya dünya klası ya kıtasal en düşüğü ulusal yani antrenörle süper.. zaten alt yapın GS U20 maçlarının çoğunu kazanıyor onun için de özellikleri yükseliyor ama hızları yani sağ taraftaki özellikleri hiç artmıyo... A takıma alıyorum bazılarını yine olmuyo...

Nesil
    2005
    Yer
    34

bence tam tersi benimkilerin hepsinin pace i 20-19-18 ama bu da yetmiyo bazen

Nesil
    2006

bende tam tersi oluyo en sağdaki özellikler hep yüksek oluyo ama fiziksel özellikler zayıf

Nesil
    2006
    Yer
    şişli

antreman programına göre değişiyo olabilir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kaanburak
    bende tam tersi oluyo en sağdaki özellikler hep yüksek oluyo ama fiziksel özellikler zayıf
    en sağdakiler zaten fiziksel özellikler..
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

ya bende zaten onu istiyorum... ama en çok hız-hızlanma .. bunlar bende en çok 15 oluyor... ya da 14 daha hızlısı çıkmıyor bir türlü...

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

altyapıdan çıkan oyuncular büyük ihtimalle zaten bir taraf bakımından iyi oluyorlar. yani ya tekniği, ya mantalitesi ya da fiziği. bunu engellemenin bir yolu yok ama illa fiziği kuvvetli adam istiyorum diyorsan strength ve aerobic idmanlarını intensive tutarsın olur biter ama tabii diğerlerinin gölgede kalacağı kesin o zaman da.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

daha 16 17 yasındaki alt yapıdan cıkan futbulculara örnegin bi lig macında forma verirsen belki topa bile dokunamazlar . bunun nedeniyle oyuncunun kendini gelistirip ilkonbire alismasi icin 2.ligden bi takima falan kiralarsın oda orda mac tecrubesi kazaniR.. bunu dene genc futbolcular daha iyi performans gösterirLer..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

beyler bunların hiçbiri cevap değil. Cevap ne diyosanız çok basit. ALLAH VERGİSİ

Evet bence de bende Simon Hill diye bi oyuncu katılmıştı alt yapıma yaşı 15 hız ve hızlanması 20 idi.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

oyuncu antreman yaparak hızlanabilirmiki?hızlanmanın artması için özel bir antreman olacağını zannetmiyorum.hız ve hızlanmanın diğer fiziksel özelliklere göre daha az gelişmesi oldukça normal bence.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

benimkilerinde hızları iyi oluyo diğerleri biraz düşük oluyo

16. Default

benim gs de aydının hızı çok yüksek ama ağır kalıyo bazen. heralde çevikliği düşük

Nesil
    2006
    Yer
    antalya

bende de alt yapıdakiler genelde çabuk yoruluyorlar.bazen ilk yarıda bitiyo gücü

walla benim gs deki genclerin hepsi baya hizli iyi bi antreman dan gecrin

özgürcan we tevfik kösenin hız we hızlanmaları ii. özelliklede tevfikin özellikleri yüksek
    daha 16 17 yasındaki alt yapıdan cıkan futbulculara örnegin bi lig macında forma verirsen belki topa bile dokunamazlar . bunun nedeniyle oyuncunun kendini gelistirip ilkonbire alismasi icin 2.ligden bi takima falan kiralarsın oda orda mac tecrubesi kazaniR.. bunu dene genc futbolcular daha iyi performans gösterirLer..
    bilal özdemir die 16 yaşında bi adam daha ligin ilk yarısı bitmeden3 maça çıktı. ilk 2sinde 7 ile 3. maçta 9ile oynayarak maçın adamı oldu ayrıca özellikleri sezonun başından beri 4er arttı artmaya dewam edio.

Nesil
    2006

çok karmaşık bir durum oyun oyuncuyu yarattığı zaman sadece yardımcı antrenörün önerdiği oyuncuyu tutun gerisini şutlayın beyler gerisi bir işe yaramaz seçilen oyuncuyada güzel bir antreman programıyla yetiştirin

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

benim oyunda turkide altyapıda cıkan oyuncular genellikle MC oluyo.sizdede mi boyle.Bide sol ayaklı futbolcu nadir cıkıyo

Mesaj Yetkileri