Sayfa 1 / 34 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 1006 sonuç

Konu: Daha da İleri Gittik Hedef Şimdi Avrupa(Gaziantepspor-6.Sezon)

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Thumbs up Daha da İleri Gittik Hedef Şimdi Avrupa(Gaziantepspor-6.Sezon)

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69954
    okudum ve kabul ediyorum...

Gaziantepspor
    Lig Türkiye : Turkcell Süper Lig
    Başkan Halil İbrahim Kızıl
    Stadyum Gaziantep Kamil Ocak
    Kapasite 17.000
    Ligde En büyük başarısı 2000-2001 yıllarında lig 3.lüğü

Last edited by sayinriza : 03.Ocak.2009 at 18:15

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Başarılar dilerim kariyerinde. Bir de eklenti şeklinde değil de mesaja yazarak anlatırsan kariyerini daha iyi olur.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

başarılar kardeş inşallah başarılı olursun

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başlık güzel, devamı nasıl ???
    Sentugo.

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Başarılar dilerim kariyerinde. Bir de eklenti şeklinde değil de mesaja yazarak anlatırsan kariyerini daha iyi olur.
    çok başınızı ağrıttım. kusura bakmayın.tşk..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by guarin14 View Post
    başarılar kardeş inşallah başarılı olursun
    tşkler..inş hayırlı bir kariyer olur
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Başlık güzel, devamı nasıl ???
    inş. devamı gelecek...tşkler
    Last edited by sayinriza : 03.Ocak.2009 at 18:20 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

basarilar ...

Nesil
    2008
    Yer
    HATAY

başarılar kariyerimede beklerim arkdaşım

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Sonunda Gaziantepspor kariyeri açıldı.Şehrimizin ünvanını koru Başarılar.

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

[URL=http://g.imageshack.us/img216/nsaglam001lq8.jpg/1/][IMG]

Gaziantepspor Nurullah Sağlamla Yollarını Ayırdı

Gaziantepspor kulübünden yapılan açıklamada Nurullah Sağlamla yollarını ayırdığını sebep olarak uzun vadede anlaşamadıklarını belirtti. Yöneticiler Nurullah Sağlam’ın yerine uzun vadede görevde düşündükleri birini getireceklerini açıkladı.

Gaziantepspor Rıza Sayınla Anlaştı…

Gaziantepspor kulübü dün aniden yollarını ayırdığı Nurullah Sağlam’ın yerine spor kamuoyunun ilk defa duyduğu bir isim olan Rıza Sayınla anlaştığını duyurdu. Kulüp Başkanı H.İbrahim Kızıl yeni teknik direktör Rıza Sayına güvendiklerini uzun vadede başarı getireceğini söyledi.

Rıza Sayın İlk Açıklamasını Yaptı

Öncelikle Gaziantepspor kulübünün bu görevi bana layık görmesine teşekkür ederim. Tabi ki şu anda Gaziantepspor taraftarları endişeli ama taraftarlardan biraz sabır göstermelerini istiyorum. Görecekler ki gaziantepspor kısa zamanda şampiyonluğa oynayan bir ekip haline gelecektir. Sloganımız:“Eski Günlere Dönmek Değil Daha da İleriye Gitmektir”. Bana ve ekibime güvenenlere layık olmaya çalışacağım. Kadromuzu değerlendirecek olursak çok kaliteli oyuncular olduğu gibi çok vasat oyuncularda var. Transfer ve maaş bütçesinin kısıtlı olması transfer sezonunun sönük geçeceğini gösteriyor. Bu sezon hedefimiz ligi güvenli bir yerde bitirmek ve Türkiye kupasında yarı final oynamak. Taraftarlarımız sabırlı olmalıdır ve takımlarını maçlarda yalnız bırakmamaya özen göstermeleri gerekmektedir.

[URL=http://g.imageshack.us/img167/genlikox8yn8.jpg/1/][IMG]

Gençlik 27 den Protesto

Gaziantepspor’un en büyük taraftar grubu Gençlik 27 bugün öğle saatlerinde Celal Doğan Tesislerine gelerek yönetimi istifaya çağırdı. Grup üyelerinde birisi bir açıklama yaparak;
    Nurullah Sağlamın gönderilmesine bir anlam veremediklerini kendilerini daha çok şaşırtan olayın ise kamuoyunun ismini bile duymadığı bir teknik direktörle anlaşmaları olduğunu belirtti.

Taraftarlara Sağduyu Çağrısı

Gaziantepspor Teknikdirektörü Rıza Sayın Yapılan protestolara cevap verdi:
    Sevgili arkadaşlar endişenizi anlıyorum ama siz bu takımı ne kadar seviyorsanız bende en az o kadar bu takımı seviyorum.Ben de bu şehrin çocuğuyum ben de Gaziantepspor aşkıyla büyüdüm ve asla Gaziantepsporun menfaatlerine ters düşen bir davranışta bulunmayacağıma emin olabilirsiniz. Artık birlik olma vakti hep beraber el ele vererek bu takımı layık olduğu yerlere taşımamız lazım...sadece biraz sabır istiyorum.teşekkür ederim

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by tarikko View Post
    basarilar ...
    teşekkürler...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by yahoo17 View Post
    başarılar kariyerimede beklerim arkdaşım
    teşekkürler arada sırada bakıyordum kariyerine
    Last edited by sayinriza : 03.Ocak.2009 at 18:49 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Başarılar...Transferleri bekliyoruz...

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Quote Originally Posted by e7obuck5 View Post
    Sonunda Gaziantepspor kariyeri açıldı.Şehrimizin ünvanını koru Başarılar.
    teşekkürler inş. başarılı oluruzda Gazianteplileri üzmeyiz..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

başarılar transferleri bekliyoruz

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

[URL=http://g.imageshack.us/img222/fiorevg6.jpg/1/][IMG]

Gaziantepspor İlk Transferini Yaptı...Yaşlı Kurt Antep'te

İtalya milli takımında 38 maç oynayıp 2 gol atan stefano fiore ile 2 yıllık sözleşme imzaladı..Bedelsiz alınan oyuncunun Gaziantepspora faydalı olması dileğiyle.

başarılar dilerim umarım hedeflediğin gibi olur her şey fiore transferi güzel bütçen ne kadar?

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Ferdi Elmas Antep'te

Ferdi Elmas Galatasaraydan 170 bin ytl transfer edildi.23 yaşındaki genç oyuncu G.antepspor da kalıcı olmak istediğini söyledi.

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

G.antepspor da 2 imza birden

Bugün Gaziantepsporun 2 transferi basına tanıtıldı ve oyuncularla sözleşme imzalandı.
    ilk transfer Kosta Rikanın 20 yaşındaki genç orta saha oyuncusu Celso Borgesdi.300 bin ytl ye transfer edilen oyuncuyla 4 yıllık mukavele imzalandı.

ikinci transfer Türk spor kamuoyunun yakından tanıdığı Gençlerbirliği kaptanı Erkan Özbeydi.Gaziantepspor Gençlerbirliğine 100 bin ytl ödeyerek oyuncuyla 2yıllık sözleşme imzalandı.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Sedlak ın Bileti Kesildi...

Gaziantepspor teknik direktörü Rıza Sayın ın yönetime verdiği rapor doğrultusunda yönetim 25 yaşındaki slovak oyuncudan en kısa zamanda kulüp bulmasını istenmişti.Tomas Sedlak dün gece Sakaryasporla Anlaştığını duyurdu.Sakaryaspor Gaziantepspora 200 bin ytl bonservis bedeli ödeyecek...
    Last edited by sayinriza : 03.Ocak.2009 at 23:30 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

nasıl yani şimdi ?

Hazırlık kampına girdiniz sezon başında ilk kondisyon mu yaptınız?

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Default transfer özeti

gelenler stefano fiore 0 ytl
    ferdi elmas 170 ytl
    celso borges 300 ytl
    erkan özbey 100 ytl

gidenler
    tomas sedlak 200 ytl

transfere toplam 600 bin ytl civarında para harcadık. toplam bütçemiz 1.5 milyon ytl idi.Ama ne yazık ki maaş bütçemizin az olmasından geriye kalan parayı maaş bütçesine aktarmak zorunda kaldık.Buna rağmen maaş bütçesi sınırların üzerinde inş. yönetim ek kaynak bulabilir..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by World.Hollow View Post
    nasıl yani şimdi ?

Hazırlık kampına girdiniz sezon başında ilk kondisyon mu yaptınız?
    evet neden şaşırdın ki antreman prog. ağır ayarladım böylece kondisyon yüklendiler
    Last edited by sayinriza : 03.Ocak.2009 at 23:49 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

biliyorum, sezon başında her sene banada uygulanıyor bu program

şaşırma gibi bir durum söz konusu değil, sezona hazırlayışın bir anlamıyla hoşuma gitti belirtmek istemiştim ama sen yanlış anladın.

kolay gelsin.

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Quote Originally Posted by World.Hollow View Post
    biliyorum, sezon başında her sene banada uygulanıyor bu program

şaşırma gibi bir durum söz konusu değil, sezona hazırlayışın bir anlamıyla hoşuma gitti belirtmek istemiştim ama sen yanlış anladın.

kolay gelsin.
    teşşekkür ederim. ama şaşırmış gibi yazmıştın ondan dolayı öyle cevap verdim kusura bakma

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Default vee Lig başladı

Kötü Başlangıç

Gaziantepspor ligin ilk haftasında deplasmanda Fenerbahçeyle oynadı ve sahadan 2-1 lik mağlubiyetle ayrıldı.
    Rıza Sayın maçtan sonra açıklamasında:"bence maçın hakkı berabelikti. lige puanla başlamayı çok istiyorduk olmadı ama oyuncularımın göstermiş olduğu mücadeleden son derece memnunum".

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Default Savaşarak Kazandılar

Savaşarak Kazandılar

2 kez geriye düştüğümüz maçta oyuncularım maçtan kopmadılar ve 3 puanı alan taraf biz olduk.Kendi seyircimizin önündeki ilk maçta 3 puan almak güzeldi.Mücadelelerinden dolayı Oyuncularımı kutlarım..

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Default Türkiye Kupası Kura Heyecanı

[URL=http://g.imageshack.us/img392/kuracn6.jpg/1/][IMG]

Türkiye Kupasında Fıstığa Fındık Düştü

Türkiye Kupası Eşleşmesi
    Giresunspor- G.antepspor

Süper Gazete Başlığı Olur haha

Türkiye Kupasında Fıstığa Fındık Düştü

Hangi ligler açık ?

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Quote Originally Posted by stiff1907 View Post
    Hangi ligler açık ?
    italya-ingiltere-ispanya-türkiye

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Uzatmalarda Gelen Bir Puan Sevindirdi

ligin 3. haftasında Gaziantepspor Kocaelispor deplasmanından 1 puanla döndü.Uzatmalarda gelen golle bir puanı alan Şahinler deplasmnada alınan 1 puanla puanını 4 çıkardı...

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Son Dakikalar Antep'i Kurtarıyor

Geçen hafta Kocaelispor dan 1 puanı 90+5 de alan Gaziantepspor bu haftada Gençlerbirliğini 90+6 da Beto'nun attığı golle yendi.Rıza Sayın açıklamasında:
    taraftarlarımıza gönül rahatlığı içinde maç izletemiyoruz ama bu ekibin kaynaşması biraz zaman alacak.Bu zorlu dönemi puanlarla geçmemiz çok güzel inş. takımımız daha iyi olacak.

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Başarılar grafiğin iyi gidiyor Bende G.antepspor ile şu an oynuyorum.Eduardo'ya dikkat et,çok klas goller atabiliyor..

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

[URL=http://g.imageshack.us/img519/74405537ep6.jpg/1/][IMG]

Fındık Antep'e Dokundu

Gaziantepspor Giresunspor deplasmanında az kalsın kupaya veda ediyordu.Gaziantepspor açısından kolay geçeceği düşünülen maç tam bir kabusa döndü.Maçta Beto'nun golüyle öne geçen Kırmızı Şahinler rakibinin golüne engel olamayınca maç uzatmalara kaldı.67. dakikadan beri 10 kişi oynayan G.antepspor uzatmalarda sakatlanan oyuncusunun yerine 3 değişiklik hakkını kullandığı için başka oyuncuya görev veremeyince maça 9 kişi devam etti.9 kişi oynadığı dakikalarda Giresunspor'un golüne engel olamayan Şahinler tam bir şok içerisindeydi.Umutların bittiği bu dakikalarda sahneye tekrar Beto çıktı ve maçı penaltılara götüren golü kaydetti.penaltılarda Gazantepspor rakibini 4-2 yenerek gruplara kalmayı başardı.Maçtan sonra Rıza Sayın oyuncularını çok sert bir dile fırçaladığı ve futbolda rakibi küçümsemenin pahalıya mal olacağını asla unutmamaları gerektiği üzerinde durduğu gelen haberler arasında..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by e7obuck5 View Post
    Başarılar grafiğin iyi gidiyor Bende G.antepspor ile şu an oynuyorum.Eduardo'ya dikkat et,çok klas goller atabiliyor..
    Eduardo iyide adam sakatlandı yaa 1 ay yok
    Last edited by sayinriza : 04.Ocak.2009 at 11:46 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Sayfa 1 / 34 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri