Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 48 sonuç

Konu: Turksportal Turkcell Süper Lig Yüz Paketi

Nesil
    2006

Default Turksportal Turkcell Süper Lig Yüz Paketi

Turksportal Grafik Ekibi olarak ilk yüz paketimizi yayınlamaktan gurur duyuyoruz. Bu pakette Turkcell Süper Lig'de mücadele eden 18 kulübün oyuncularına ait resimler bulunmaktadır.

Resimler:

Kurulum:

Dosyayı bilgisayarınıza indirdikten sonra,

C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2009\graphics\pictures

içine atmanız gerekiyor.

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra,

C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2009 içindeki 'Cache' adlı klasörü siliniz.

Lisans:

Bu yama Photograph, nekop, Beetlejuice, Disco ve Turksportal Grafik ekibi olarak hazırlanmıştır. Bu dosyayı Turksportal Interactive'nin izni olmadan başka hiçbir sitede kullanılması kesinlikle yasaktır.

İndirmek için aşağıda alıntıda verilmiş yazıya tıklayınız!

Last edited by Sekopej : 03.Ocak.2009 at 23:27 Reason: Siteye ve sunucuya eklenmiştir.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar. Beklediğim bir yamaydı.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Sonunda bitti. Oh be, hepinize çok teşekkürler kardeşlerim.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Ellerinize sağlık.Güzel bir çalışma olmuş örneklerden anlayabildiğim kadarıyla..
    So what?
    Saike

gerçekten güzel bi çalışma emeği geçen herkesin eline sağlık.

link bozuk yalnız hata veriyor bi el atarsanız arkadaslar

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by digger041 View Post
    link bozuk yalnız hata veriyor bi el atarsanız arkadaslar
    Linkte herheangi bir sorun yok sorunsuz çalışıyor. Sadece ana sayfaya girişte sorun yaşıyorsan kayıt olduğun mail adresini kullanıcı adın olarak yazıp giriş yapabilirsin.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum el birliğiyle güzel bir yama çıkarttık.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Süper bir çalışma emeği geçen herkesin ellerine sağlık..

çok güzel bi çalışma ellerinize sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Çok güzel çalışmaya benziyo. Sağlam iş çıkarmış TSI Grafik Ekibi

teşekkürler elinize sağlık. bide altyazı çıksa tam süper olacak.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by blackdown View Post
    teşekkürler elinize sağlık. bide altyazı çıksa tam süper olacak.
    Altyazıdan kastınız nedir?

Quote Originally Posted by Photograph View Post
    Altyazıdan kastınız nedir?
    kalkar kalkmaz turksportalı açınca böle oluyo oyunun türkçesi çıksa demek istedim. tabiki turk sportal ekibinden.

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Linkte herheangi bir sorun yok sorunsuz çalışıyor. Sadece ana sayfaya girişte sorun yaşıyorsan kayıt olduğun mail adresini kullanıcı adın olarak yazıp giriş yapabilirsin.

bakalım tekrar denicem onda sorun yok rapidshare de error veriyor du bakıcam tekrar

maalesef aynı rapidde error veriyor baska bi yere alma imkanınız varmı çok güzel bi çalısma çunku

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

2. kez indirdm linkte herhangi bir sorun yok arkadaşlar. SS atabilirseniz verdiği hatayı yardımcı olabilirim

berbat fenerbahçe galatasaray ve beşiktaş dışında bütün takımların face leri berbat olmuş hatta galatasaray ve beşiktaş içinde çok iyi diyemeyiz birtek fenerbahçeyi beyendim emeğe saygı ama cidden güzel olmamış

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by digger041 View Post
    bakalım tekrar denicem onda sorun yok rapidshare de error veriyor du bakıcam tekrar

maalesef aynı rapidde error veriyor baska bi yere alma imkanınız varmı çok güzel bi çalısma çunku
    İndirmede bir problem yok, rapid hesabı premium. Nasıl bir hata aldığını söylersen yardımcı olabiliriz.
    "YÜCE ATATÜRK"

elinize sağlık sağolun arkadaşlar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by myeren View Post
    berbat fenerbahçe galatasaray ve beşiktaş dışında bütün takımların face leri berbat olmuş hatta galatasaray ve beşiktaş içinde çok iyi diyemeyiz birtek fenerbahçeyi beyendim emeğe saygı ama cidden güzel olmamış
    Anadolu takımlarının bu stile uygun kaliteli fotoğraflarını bulmak bir hayli zor, bulunan fotoğraflarında kalitesi düşük oluyor. 4 Büyükler dışındaki takımların çoğu resmi sitelerinde bile düşük çözünürlükte fotoğraf paylaştığı için malesef daha iyisi ortaya çıkamıyor.

Eğer elinizde Anadolu takımlar için yüksek kalite direk karşıdan çekilmiş fotoğraf var ise paylaşırsan seviniriz. Elinizdeki diğer yüksek kalite fotoğraflarda olur.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar kötü, berbat olarak nitelendirmeyiniz. Bu tür ithamlar ile ne bizler bir şey öğrenebiliriz, kazanabiliriz, ne de sizler bu tür hizmetlerden doğru düzgün faydalanabilirsiniz.

Ülkemizde bu stilde çalışabilmek için gereken kaynakları bulmada büyük sıkıntı çekmekteyiz. Eğer elinizde bu tip fotoğraflar varsa bize yardımcı olursanız seviniriz.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

tsk indirdim arkadaslar emeğiniz için sagolun ellerinize sağlık cok güzel
    ben heralde cok indirme yaptıgımdan hata verdi neyse indirdim tekrar sağolun

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by myeren View Post
    Bu bizden kaynaklanmayan bir sonuç. Çünkü; dört büyükler içinde oyuncu resimlerini paylaşan kulüp bulamıyoruz. Bulduklarımız ise çok kalitesiz olduğu için ne yazıkki böyle oluyor. Ama gelipde böyle berbat demen hiç olmamış. Kötü bir çalışma olmuş diyebilrisin ama; hakeret seviyesinde berbat diyemessin.

Zaten biz bunu daha önce açtığımız bir konuda belirttik ve elinizde kaliteli resim var ise paylaşmanızı istemiştik. Ne yazıkki orada da kaliteli bir resim gönderimi olmadı.

hak veriyorum ancak yüksek kalitede resimi bulunmayan takımların yamaya eklenmesi bi hatadır bence bunun dışında anadolu klüplerinin bağzılarında oyuncu resimleri köşeli duruyor blur tool kullanılsaydı kurtarırdı hak veriyorum emeğiniz ama bence kaliteli resimler çıkana kadar beklenebilir yada eski resimler kullanılabilir

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Kayserispor'da bazı oyuncularda arkaplan görünmez yapılması unutulmuş görülmez yapılmış..Yeni versiyon çıkarsa düzeltilmeli..

Nesil
    2006
    Yer
    Isvicre / Solothurn

tskler kardes

ya bende bu dosyayı yapıştırmak için granich/picture dosyası yok

Nesil
    2007
    Yer
    .

kendiniz oluşturacaksınız.

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Emeğinize Sağlık.Oyunumdaki hata giderilirse anında indireceğim.
    Twitter

Maalesef bir zamanlar Glader77 idi nickim

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    Arkadaşlar kötü, berbat olarak nitelendirmeyiniz. Bu tür ithamlar ile ne bizler bir şey öğrenebiliriz, kazanabiliriz, ne de sizler bu tür hizmetlerden doğru düzgün faydalanabilirsiniz.

Ülkemizde bu stilde çalışabilmek için gereken kaynakları bulmada büyük sıkıntı çekmekteyiz. Eğer elinizde bu tip fotoğraflar varsa bize yardımcı olursanız seviniriz.
    Bu konuda size hak veriyorum ancak Turkcell Super Lig'in birçok alanda profesyonelleşmesi lazım.Bugün İngiltere Premier Lig'inden bir oyuncunun onlarca resmini bulabilirsiniz.Bizim kulüplerimizinde duyarlı olması gerekir.Hacettepe,Gençlerbirliği,Ankaraspor gibi takımların yüzlerini hazırlamak çok zor.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri