Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 126 sonuç

Konu: Bir devin uyanışı (--VALENCİA--)

Nesil
    2008
    Yer
    HATAY

Default Bir devin uyanışı (--VALENCİA--)

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69954
    OKUDUM KABUL EDİYORUM

ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK
    VALENCİADA TEKNİK PARTON Unai Emery İSTİFASI BOMBA GİBİ SARTSI KULÜBÜ....BAŞKAN TEKNİK PATRONUN İSTAFASINDAN SONRA YENİ HOCA ARAYIŞLARINI HIZLANDIRDI....
    VE VALENCİA NIN YENİ TEKNİK PATRONU BAŞKAN TARAFINDAN AÇIKLANIYOR...
    EVET SAYGIDER BASIN MENSUPLARI VE SEVGİLİ VALENCİA TARAFTARLARI YENİ HOCAMIZI AÇIKLIYORUM.DAHA ÖNCE BEŞİKTAŞ'I FİORENTİNA 'YI BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞTURAN YAHYA SATUN YENİ HOCAMIZDIR.GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİZ..
    YAHYA SATUN : YENİ TAKIMIN VALENCİA İLE BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞACAMIZA SÖZ VERİYORUM.BU SEZON HEDEF YILLARDIR ÖZLENEN ŞAMPİYONLUK.TARAFTARLARIMIZA SÖZ VERİYORUM BU SEZON KUTLAMALARA HAZIR OLUN...

YAHYA SATUN UN GEÇMİŞİ

BEŞİKTAŞ : UEFA ŞAMPİYONLUGU,2 KEZ NAMAĞLUP LİG ŞAMPİYONLUGU,2 KEZ TURKİYE KUPASI,ŞAMPİYONLAR LİGİ ÇEYREK FİNAL...

FİORENTİNA : 1 KEZ NAMAGLUP İTALYA LİGİ ŞAMPİYONLUGU,ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONLUGU,AVRUPA SÜPER KUPA ŞAMPİYONLUGU,İTALYA KUPASI ŞAMPİYONLUGU,İTALYA SÜPER KUPA ŞAMPİYONLUGU..

YAHYA SATUN İÇİN FAZLA SÖZE GEREK YOK GALİBA....

Valencia C.F.

Valencia Club de Fútbol İspanya'da kurulan ve hala varlık gösteren futbol kulübüdür.İspanya'nın en yüksek konumlu ligi olan La Liga'da yer almaktadır. Bu ligin en başarılı 5 takımından biridir. Kulübün büyük başarıları vardır. Yakın tarihe bakıldığında 2004 yılında FC Porto karşısında kazandıkları Süper Kupa'ları vardır. Aynı yıl içerisinde UEFA Kupası'nı kaldırmışlardır. Bu başarıları Rafael Benitez'in sayesinde yaşamışlardır. Ayrıca 2 kez üst üste iki kez Şampiyonlar Ligi finali oynamışlarıdır. 2000 yılında Real Madrid ile finalde karşı karşıya gelen Valencia Paris'te ezeli rakibine 3-0 yenilmiştir. 1 sene sonra bir kez daha final oynayan Valencia bu kez Alman ekibi Bayern Munich'e penaltılarda kaybetmiştir. Şu anda Mestalla stadını kullanan Valencia 2009 yılında yeni yapılacak olan Nou Mestalla'yı kullancaktır. Yeni stada geçme nedenleri Mestalla'nın kapasitesinin 53.000 kişilik olmasıdır. Yeni stadın kapasitesi 75.000 kişi kapasiteli olacağı açıklanmıştır. Valencia G-14 üyesidir.

Konu başlıkları

[gizle]
    //
    Valencia CF [değiştir]

Valencia La Liga'nın en büyük takımları arasında yer alır. Kulübün teknik direktörlüğünü Unai Emery yapmaktadır. Kulüp başkanı Agustin Morera'dır. Takma isimleri 'Los Ches'dir.55.000 koltuklu Mestalla stadyumunu kullanan Valencia 2009 yılında yeni yapılacak olan Nou Mestalla stadına geçecektir.

Tarihi [değiştir]

Valencia takımı 18 Mart1919 yılında kurulmuştur. Takımın kurucusu taraftarın saygıyla andığı Octavio Augusto Milego'dur. Kurucu hakkında fazla bilgileri yoktur. Valencia diğer ezeli rakiplerine göre daha geç kurulan ancak doğal olarak diğer rakiplerine oranla başarıyı geç yakalamış bir takımdır. İspanya'nın doğusunda yer alan Valencia'nın ezeli rakipleri arasında FC Barcelona,Real Zaragoza,Villarreal CF,Real Madrid gibi takımlardır. Kuruluşunun ilk 4 yılında küçük tesislerde maçlarını yapan Valencia birazda şehrin zenginlerinin el atması üzerine tam 17.000 kişi kapasiteli ilk büyük stadını açtı. 20 Mayıs1923 yılında Mestalla adı altındaki stadını açmıştır. 1929 yılında açılan ülkenin en büyük ligi olan La Liga'nın kuruluşunun 3. yılında katılmıştır. La Liga'nın ilk takımları FC Barcelona,Real Madrid,Athletic Bilbao,Real Sociedad,RCD Espanyol gibi takımlardır. Valencia ilk kez 1931 - 1932 yılında bu lige yükselmiştir.

La Liga Tarihi [değiştir]

Valencia ilk kez 1931 yılında La Liga'ya katılmıştır. 1931 yılında sistem değişene kadar La Liga'da 10 takım vardı. Valencia ilk yılında 10 takım içerisinde puan tablosunda 7.sırada yer almıştır. 2.yılında 9.sırada yer alan Valencia o zamanın kuralına göre küme düşme olmadığı için önümüzdeki sezon yine La Liga'da mücadele etmektedir. Git gide yükselen ve büyüyen bir takım olan Valencia büyüdüğünün kanıtını 10 yıl sonra göstermiştir ve La Liga'da ilk şampiyonluğunu ilan etmiştir. 1943 - 1944 yılında 2.kez şampiyon olmuştur. 2.şampiyonluğundan sonra 2 sezon boyunca ilk 3'e bile giremeyen Valencia 1946 - 1947 yılında tekrar şampiyon olmuştur. 3.kez şampiyon olan Valencia için kötü günler başlamaktadır. Tam 24 yıl şampiyonluk yüzü göremeyen Valencia 16 takımlık sisteme geçildikten sonra ilk şampiyonluğunu 1971 - 1972 yılında ilan etti. Valencia 4.şampiyonluğunu kazanmıştır. Yine 20 yılı aşkın bir süre şampiyonluk yüzü görememiştir. Gelen şampiyonluklar yeni milenyumda gelmiştir. Valencia 2001 - 2002 yılında 20 takımlı La Liga'da 5.kez şampiyon olmuştur. Valencia şampiyonluktan iki sezon önce Şampiyonlar Ligi'nde üst üste 2 final oynamış ikisinede kaybetmiştir. Ancak 1 yıl sonra La Liga şampiyonluğu ile teselli bulan Valencia son şampiyonluğunu 2003 - 2004 yılında yaşamıştır. Toplamda 6 lig şampiyonluğu vardır. 5 kez ikincilik ve 7 kez üçüncülük yaşamıştır. La Liga tarihinin en başarılı takımları arasında yer almaktadır.

TAKIM KADROM

Team 2008-2009

function JugadorOver(DivImg, over){ var browserName = navigator.appName; if (navigator.appName != "Microsoft Internet Explorer") return; var browserVersion = navigator.appVersion; browserVersion = browserVersion.split(";")[1]; browserVersion = browserVersion.substring(5, 7); if (parseInt(browserVersion) < 7) return; if (over) ClaseCambiar(DivImg, "JugadorImagenTransparencia", "JugadorImagenTransparenciaOver"); else ClaseCambiar(DivImg, "", "JugadorImagenTransparencia");}

Hildebrand
    Goalkeeper

Renan
    Goalkeeper

Guaita
    Goalkeeper

Curro Torres
    Defender

Marchena
    Defender

Albiol
    Defender

Helguera
    Defender

Alexis
    Defender

Moretti
    Defender

Asier del Horno
    Defender

Miguel
    Defender

Edu
    Midfielder

Silva
    Midfielder

[IMG]http://www.valenciacf.com/export/sites/default/contenidos/ElEquipo/Jugadores/FotosValencia/JO**UIN_2R0Q5167_mini.jpg_1692526989.jpg[/IMG]

Jo**uín
    Midfielder

Albelda
    Midfielder

Hugo Viana
    Midfielder

Maduro
    Midfielder

Fernandes
    Midfielder

Baraja
    Midfielder

Vicente
    Midfielder

Pablo H.
    Midfielder

Angulo
    Striker

Morientes
    Striker

Villa
    Striker

Mata
    Striker

Zigic
    Striker

-Michel-
    Midfielder

-Ximo Navarro-
    Defender

-Arturo -
    Defender

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Güzel bir kariyer tanıtımı olmuş.

Başarılar diliyorum. Umarım uzun soluklu olur.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

başarılar dilerim karıyerde bu takım tam benım taktıgımın takımı sevıyorum bu takımı

dr.....dc...dc........dl
    ...........................
    .....mc.......mc........
    amr.......amc.......aml
    .........villa...............

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Joa-quin İle David Silva Çok Kaliteli Orta Sahalar Bunları Satma Başarılar Dilerim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

kardeşim real ve barca yı şamar oğlanı yapacağına eminim... arada sevilla ve atletico'ya da giydir

canı gönülden başarılar diliyorum...

Nesil
    2008
    Yer
    HATAY

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Güzel bir kariyer tanıtımı olmuş.

Başarılar diliyorum. Umarım uzun soluklu olur.
    tşk ederim arkadaşım çok saoll
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by thehell61 View Post
    başarılar dilerim karıyerde bu takım tam benım taktıgımın takımı sevıyorum bu takımı

dr.....dc...dc........dl
    ...........................
    .....mc.......mc........
    amr.......amc.......aml
    .........villa...............
    çok saol arkadaşım çok tşk ederim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by bugra 1905 View Post
    Joa-quin İle David Silva Çok Kaliteli Orta Sahalar Bunları Satma Başarılar Dilerim
    önerilerini göz önunde bulunduracam kardeşim ama satılmayacak oyuncu yoktur benim felsefem budur kardeşim

çok tşk ederim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by S4mp1y0N View Post
    kardeşim real ve barca yı şamar oğlanı yapacağına eminim... arada sevilla ve atletico'ya da giydir

canı gönülden başarılar diliyorum...
    kardeşim benim çok tşk ederim ya real ver barca yı dedin gibi şamar oğlanı yapacam hiç kuskun olmasın kardeşm

kardeşim çok tşk ederim çok saol yaa
    Last edited by yahoo17 : 08.Ocak.2009 at 19:18 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    HATAY

THİAGO SİLVA VALENCİADA

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    EDUARDO COSTA VALENCİADA
    Last edited by yahoo17 : 08.Ocak.2009 at 21:23 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

başarılar dilerim inş. özlenen şampiyonluğu elde edersin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ben denedım bu takımda oynamayı karıyerde actım lıgı 3 gotururken barcelonaya deplasmanda 3-0 yenılınce kovdular david silvaya 5-6 maç sonra barcelona yapısıyor oyuncuyu mutsuz edıyor aynı skılde marchena ya da machester city yapışıyor gene aynı olay dıkkat et derım normalde saglam kadrosu var orta sahası bıraz fazla sadece

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kardeş Eduardo Costa transferini beğenmedim... Valencia'ya daha iyilerini almalısın bence :/

Nesil
    2008
    Yer
    HATAY

Quote Originally Posted by sayinriza View Post
    başarılar dilerim inş. özlenen şampiyonluğu elde edersin
    çok tşk ederim arkadaşım inş özlenen şampiyonluk gelecek kardeşim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by ancar View Post
    ben denedım bu takımda oynamayı karıyerde actım lıgı 3 gotururken barcelonaya deplasmanda 3-0 yenılınce kovdular david silvaya 5-6 maç sonra barcelona yapısıyor oyuncuyu mutsuz edıyor aynı skılde marchena ya da machester city yapışıyor gene aynı olay dıkkat et derım normalde saglam kadrosu var orta sahası bıraz fazla sadece
    valla arkadaşım şimdiden david silva nın peşine barca ve real madrid düştü bile ya david villa nınn peşinede real madrid düştü napacam bilmiyorum arkdaşım çok saol çok tşk ederim ya
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Kardeş Eduardo Costa transferini beğenmedim... Valencia'ya daha iyilerini almalısın bence :/
    kardeşim para yok para en azından bi iki isim alim dedim başkada transfer yapmam herhalde maddi sıkıntı var
    Last edited by yahoo17 : 09.Ocak.2009 at 09:46 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Valencia güzel takımdır kariyer yapmak için.Başarılar dilerim kariyerinde.

Nesil
    2008
    Yer
    HATAY

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    Valencia güzel takımdır kariyer yapmak için.Başarılar dilerim kariyerinde.
    çok tşk ederim arkadaşım çok saol
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    İSPANYA SÜPER KUPASI İLK MAÇI

VALENCİA : 1 REAL MADRİD : 1

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    VE SON TRANSFERİMİZ

KEİRRİSON

KEİRRİSON VAZGEÇEMEDİM OYUNCUYU YİNE ALDIM..BU ADAM BENİM ADAMIM YA...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    İSPANYA SÜPER KUPASI İKİNCİ MAÇI

KUPA VALENCİA NIN...

YAHYA SATUN İLK VALENCİA DA İLK KUPASINI ALDI.

KUPA VALENCİA YA ÇOK YAKIŞTI..

REAL MADRİD : 0 VALENCİA : 1

MAÇIN ADAMI : ASİER DEL HORNO(7.6)

Last edited by yahoo17 : 09.Ocak.2009 at 14:33 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    HATAY

LA LİGA 1.HAFTA

RECRATİVO : 0 VALENCİA : 1

MAÇIN ADAMI : JUAN MANUEL MATA(7.9)

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    LA LİGA 2.HAFTA

VALENCİA : 1 RACİNG : 1

MAÇIN ADAMI : ALEXİS(7.7)

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    UEFA KUPASI 1.TURDA RAKİBİMİZ ÇOK TANIDIK RAKİP SİVASSPOR .....
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    TRANSFER DÖNEMİ GELEN VE GİDEN OYUNCULAR
    Last edited by yahoo17 : 09.Ocak.2009 at 14:41 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Thumbs up

güzel bir başlangıç olmuş...bakalım menejerimiz bu başarısını devam ettirebilecek mi???

Nesil
    2008
    Yer
    HATAY

Quote Originally Posted by cantona35 View Post
    güzel bir başlangıç olmuş...bakalım menejerimiz bu başarısını devam ettirebilecek mi???
    çok tşk ederim arkadaşım inş başarıdan başarıya kosaçaz arkadaşım çok tşkler
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    UEFA KUPASI 1.TUR İLK MAÇ

SİVASSPOR : 0 VALENCİA : 2

MAÇIN ADAMI : KEİRRİSON (8.5)
    Last edited by yahoo17 : 09.Ocak.2009 at 14:45 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    HATAY

LA LİGA 3.HAFTA

MALLORCA : 1 VALENCİA : 4

MAÇIN ADAMI : DAVİD VİLLA(8.6)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

iyi başlamışsın kardeşim.

Nesil
    2008
    Yer
    HATAY

LA LİGA 4.HAFTA

VALENCİA : 1 VALLADOLİD : 0

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    iyi başlamışsın kardeşim.
    ÇOK TŞK EDERİM KARDEŞİM
    Last edited by yahoo17 : 09.Ocak.2009 at 15:20 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

başarılar dilerim öncelikle güzel sonuçlar çıkarmışsın kupa için tebrikler abi bu sezon kupa almadan dönersen küserim

Nesil
    2008
    Yer
    HATAY

Quote Originally Posted by sertanbaba View Post
    başarılar dilerim öncelikle güzel sonuçlar çıkarmışsın kupa için tebrikler abi bu sezon kupa almadan dönersen küserim
    tşkler kardeşm benim çok saol kupayı aldık madridin elinden..

küstürmicem seni kardeşim en az 2 kupa alacam bu sezon kardeşim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    LA LİGA 5.HAFTA

SPORTİNG : 0 VALENCİA : 1

MAÇIN ADAMI : ALEXİS(7.5)
    Last edited by yahoo17 : 09.Ocak.2009 at 15:51 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by yahoo17 View Post
    tşkler kardeşm benim çok saol kupayı aldık madridin elinden..

küstürmicem seni kardeşim en az 2 kupa alacam bu sezon kardeşim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    LA LİGA 5.HAFTA

SPORTİNG : 0 VALENCİA : 1

MAÇIN ADAMI : ALEXİS(7.5)
    sevindim abi güzel galibiyet almışsın abi arka planı nasıl yaptın ya ben deniyom deniyorum olmadı ya. Yardım edermisin?

Nesil
    2008
    Yer
    HATAY

Kardeşim çok Saol Ya Netten Tema Indirecen Tema Yi Belgelerim Içinde Futbol Menager Icindeki Skin Dosyasina Atacan Kardeşim Sonra Oyuna Girecen Ayarlar Kismina Ayarlar Kisminda Görüntü Ses Bölüme Gircen Orda Temalar Var O Temalardan Yukledin Temayi Sececen Bu Kadar Kardeşim Umarim Anlatabilmisimdir Yaa

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by yahoo17 View Post
    Kardeşim çok Saol Ya Netten Tema Indirecen Tema Yi Belgelerim Içinde Futbol Menager Icindeki Skin Dosyasina Atacan Kardeşim Sonra Oyuna Girecen Ayarlar Kismina Ayarlar Kisminda Görüntü Ses Bölüme Gircen Orda Temalar Var O Temalardan Yukledin Temayi Sececen Bu Kadar Kardeşim Umarim Anlatabilmisimdir Yaa

teşekkürler abi

Nesil
    2008
    Yer
    HATAY

umarım yaparsın sertancım kardeşim

Nesil
    2008
    Yer
    HATAY

UEFA KUPASI 1.TUR İKİNCİ MAÇ

VALENCİA : 4 SİVASSPOR : 1