Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 70 arası toplam 70 sonuç

Konu: Futbolcular 5 Milyar (Milyon Değil) Doları Kabul Etmiyor

Sen olayı yanlış anlamışsın heralde arkadaşım. Takımın orda sen parasını yükseltiyosun ama oyunda o paranın nasıl geldiği belli olmuyor. Yani O takımı dünyanın en ünlü ve zengin isimlerinden birinin aldığını senden başka kimse bilmiyor o yüzden takımın aynı gözükebilir senin verdiğin parada yüksek olabilir ama sen oyunda değişiklik yaptığın için normaldede Ronaldo o takıma gelmiyceği için normaldir gelememsi bu 1. İkincisi Ronaldonun şu vakitten sonra paraya sence ihtiyacı varmı diye bi düşün kazanacağı parayı zaten kazandı adam 7 sülalesine yetecek kadar. Şu vakitten sonra sadece adamın gözü sportif başarıda yani küçük bir takıma gitmemesi normaldir. Senin olaya zaten en güzel cevapta Kaka örneğinde verilir. Zaten Kaka'nın ailesi Brezilya'nın en zenginlerinden. Futbolu sadece zevk için oynuyor ve mutlu olduğu yerde oynuyor. Yani sen o parayı gerçekte de alamamızsın. Bu oyunun saçmalığı değil biraz gerçeğe yakınlığı oluyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyunu savunan arkadaşlara bir sorum olacak...

Bu sene Manchester City'e bakın. Adamlarda ne kupe ne bişey, dank diye zengin kulüp oldular ve Robinho'yu aldılar. Robinho Real'de mutsuz olduğu için gitti demeyin bana, eğer gerçekten ayrılmak istediyse başka takımlardan da teklif almıştır muhakkak, onlara niye gitmedi ? Çünkü Man. City astronomik bir teklif yaptı. Halbuki City'nin geçmişinde önemli bir başarısı bile yok. Ta ki bu sene Robinho'yu almalarına kadar onların İngiltere'deki sıradan orta seviye altı takımlarından biri olduğunu düşünüyordum. Yani anlatmak istediğim gerçekte para, şöhretten önemli olabiliyorsa oyunda da böyle birşey olabilir. Olmalı demiyorum, olabilir diyorum.

Son olarak beni yanlış anlamayın, hileyi savunmuyorum sadece gerçekteki bir olay ile oyunda hile ile yapılmış bir olayı karışılaştırdım hepsi bu...

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Peki aynı takım Kaka'yı niye alamadı sence? hemde çok daha fazla para teklif etmiş olmalarına rağmen...
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Quote Originally Posted by welet1905 View Post
    Oyunu savunan arkadaşlara bir sorum olacak...

Bu sene Manchester City'e bakın. Adamlarda ne kupe ne bişey, dank diye zengin kulüp oldular ve Robinho'yu aldılar. Robinho Real'de mutsuz olduğu için gitti demeyin bana, eğer gerçekten ayrılmak istediyse başka takımlardan da teklif almıştır muhakkak, onlara niye gitmedi ? Çünkü Man. City astronomik bir teklif yaptı. Halbuki City'nin geçmişinde önemli bir başarısı bile yok. Ta ki bu sene Robinho'yu almalarına kadar onların İngiltere'deki sıradan orta seviye altı takımlarından biri olduğunu düşünüyordum. Yani anlatmak istediğim gerçekte para, şöhretten önemli olabiliyorsa oyunda da böyle birşey olabilir. Olmalı demiyorum, olabilir diyorum.

Son olarak beni yanlış anlamayın, hileyi savunmuyorum sadece gerçekteki bir olay ile oyunda hile ile yapılmış bir olayı karışılaştırdım hepsi bu...
    tam olarak aynı şey değil.birincisi robinho real madrid de yıllık toplam 2 milyon euro(ispanya vergiler bize kıyasla çok daha yüksek) gibi komik bir rakam alıyordu. ayrıca onun istediği bonservisi ve maaşı verebilecek zaten iki tane kulüp vardı, man city ve chelsea. ayrıca daha da önemlisi eğer robinho satılık listesinde olmasaydı real madrid'den ayrılmazdı.robinho satılma amacı cristiano ronaldo yu alabilmekti.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Nerzhull View Post
    Peki aynı takım Kaka'yı niye alamadı sence? hemde çok daha fazla para teklif etmiş olmalarına rağmen...
    Beni yanlış anladığın sorduğun sorudan belli zaten. Ben orda gerçek hayatta para şöhretten önemli olabiliyorsa, oyunda neden olmasın dedim. Para her zaman şöhretten üstündür demedim. O yüzden soruna cevap vermiyorum bile...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by mgokalparslan View Post
    ayrıca daha da önemlisi eğer robinho satılık listesinde olmasaydı real madrid'den ayrılmazdı.robinho satılma amacı cristiano ronaldo yu alabilmekti.
    Robinho kendi söyledi ben burada mutsuzum diye, onu duymadın sanırım...
    Last edited by Clayman : 24.Ocak.2009 at 18:40 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Kaka'nın aklını parayla çelmek gerçekten çok güç olurdu zaten kendisi bildiğim kadarıyla Brezilya'nın en zengin ailelerinden birinden geliyor. Yani daha fazla para için Milan'da oynamak vazgeçecek bir durumu yok.

Alabilirsin aslında ama biraz başarı gerek.Ben M.City ile 3.sezonumdayım.İlk sezonumda ligi 4. , ikinci sezonumda ligi 2. bitirdim ve Adriano ile Gerrard'ı kadroma kattım , bunun yanında Maxi Rodriguez , Huntelaar , Marcelo gibi isimleride aldım.Aynı şekilde UEFA Kupasında Yarı Final oynadım , Şamp.Liginde ise şuanda 2.Turdayım , bu gibi başarılar şart yani.

Arkadaşlar fm 2006da 2040a kadar hilesiz ve 'tatilsiz' bir şekilde gelmiş biri olarak diyebilirim ki senin dediğin hiçbir yazılımın mantığına uymaz. Yapay zeka ve bu söylediğinin gerçekçilik tutarının seviyesini oyunu yapanlar kesin hesaplamıştır lütfen saçma sapan konularla uğraşmayın zaten canı sıkılan bir insanın oyuna çamur atması normal geliyor bana başka eksiklikler olabilir fakat bu sistemin kuralı da bu fmde.

m.city deyim 4 kere uefa kupası 1 kere ş.ligi 2 süper kupa aldım çoğu oyuncu takımıma geliyor messi c.ronaldo dışında

kaka konusunda olay parayı reddetti diye lanse ediliyor ama herkes şunu unutuyor Kaka modellikten milanoda,cityden kazanabileceginin 4 5 katını zaten kazanıyor.Manchester şehrinde moda falan öyle bir sektör yok.Milano dunyada bası cekiyor.Armani mankeni zaten Kaka.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri