Sayfa 1 / 23 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 677 sonuç

Konu: F.C. HAKA (Nannar'la macera Finlandiya'da devam ediyor) (3. Sezon)

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Default F.C. HAKA (Nannar'la macera Finlandiya'da devam ediyor) (3. Sezon)

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69954

Yine okudum ve kabul ettim

"Nannar" olarak da bilinen tecrübeli menejer Hasan Hüseyin Coşkun Afyonkarahisarspor'da geçirdiği 7 sezonun ardından enteresan bir şekilde tatil için gittiği Finlandiya'da F.C. Haka takımıyla sözleşme imzalayarak tüm medyayı şaşırttı!

Valkeakoski. şehrinin bir takımı olan Haka Finlandiya'nın en başarılı kulüpleri arasında gösteriliyor. İlk kez 1934 yılında kurulan siyah beyazlı ekip 1949 liginde şu anki adıyla Veikkausliiga ligine çıktı. 1960'lı yıllarda çok parlak zaferler kazanan ekip 1972 yılında ligden düştü.Ancak 1977 yılında geri çıkmayı başardı. 1990 yılında ismi F.C. Haka şeklini aldı. 1995 yılında ligi kazandı ancak bir sonraki sezon yine ligden düştü 1998 yılında geri çıkmayı başaran ekibin tarihindeki en büyük avrupa başarısı 1983-1984 sezonundaki o zamanki adıyla Kupa galipleri kupasında oynadıgı çeyrek finaldi. Juventus'a 2-0 elenerek kupaya veda eden Haka artık Hasan Hüseyin Coşkun'la yeni hedeflere yol almayı planlıyor...

Stadımız

Kulüp Tarihindeki Başarılarımız :

Hasan Hüseyin Coşkun: " Buraya aslında tatil amaçlı gelmiştim ancak eskiden beri sempati duyduğum bu ekibin tesislerini gezerken başkanla kısa bir sohbetimiz oldu. Başkan bana antrenörlük teklifi ettiğinde çok şaşırdım ama ani bir kararla imzaladık... Tüm sporseverlere hayırlı olsun. Hedefimiz Haka'yı eski günlerinden asla yakalayamadıgı,hatta hayal bile edemediği yerlere taşımak.... "

GÖZE BATAN OYUNCULAR :

Last edited by nannar : 12.Ocak.2009 at 15:12
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Başarılar diliyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Basarılar hocam sen bu işi çözmüssün

Nesil
    2006
    Yer
    PANAMA CİTY

rast gele

Nesil
    2006
    Yer
    Umea/İsveç

Başarılar hocam. Sırada Finlandiya var 'Hasan Hüseyin Coşkun' diye inleyecek....
    Bakalım Finlandiya'dan ne yıldızlar çıkacak...

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

hocam başarılar(zaten başarılı olacağından eminiz de adet yerini bulsun)

Nesil
    2006
    Yer
    PANAMA CİTY

Hasan Abi Sana Ortak Kariyer Teklif Ediyorum???

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Başarılar Afyondaki kariyeriniz süperdi.

Mesaj yazacak arkadaşlarada burayı Turksportal - Kafe ( 08.00 - 00.00 Arası açıktır ) yapmamalarını rica ediyorum. Bazen 2-3 sayfa sadece mesaj oluyo.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Hasan Hüseyin Coşkun F.C. Haka takımı ile daha yeni anlaştı ama daha ilk antremanda Türkiye'den konuklar vardı! Bu konuklar antremanı izlemeye değil, adeta kendilerini bırakıp kaçarak Haka ile sözleşme imzalayan Hasan Hoca'yı protestoya gelen Afyonkarahisarspor kulübünün ateşli taraftar grubu AFYOK üyeleriydi!!! Sloganlar atarak stad çevresindeki ev ve işyerlerine zarar veren gençler objektiflere aşağıdaki pozu verdiler. Grup başkanı şu açıklamayı yaptı:

"Hasan hoca bize bunu yapmayacaktı!!! 7 sene önce kulübe imza attıgında bizlerle kulüp kafesinde bir araya gelip sucuk ekmek yerken bizlere Süper lig,UEFA ve hatta Şampiyonlar ligi şampiyonluğuna kadar giden uzun yolda hep eşlik edeceğini vaad etmişti. Bizi yarı yolda bırakıp kaçar gibi gitti... Artık medya aracılığıyla bizler ona tepkimizi dile getirdik. Kilometrelerce uzaktan buraya kadar gelip tepkimizi sert bir şekilde kendisine de yansıttık. Sonraki futbol yaşamında başarılar dilemiyoruz... Artık buralarda sucuk ekmek de yiyemez... Mor-beyaz renkler dururken siyah-beyaz renkelre bizi değişti. Yazıklar olsun hocam, bunu senden beklemezdik... artık antreman ve maç aralarında sucuk ekmek yiyemeyeceksin. "

Konu hakkında bir açıklama yapmayan Hasan Hüseyin Coşkun'un sessizliğini ne zaman bozacağı merak konusu ama şu bir gerçek ki bu imza şimdiden çok tartışılmaya başladı. Haka yönetimi verdiği karardan memnun gibi görünse de eski takımından böyle sorunlu bir şekilde gelen Türk hoca ile ne kadar çalışır kimse kestiremiyor...

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Başarılar Dilerim...
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by alisefer View Post
    Hasan Abi Sana Ortak Kariyer Teklif Ediyorum???
    bu hafta ben yazılı yapacagım hep...zaman sorunum olabilir. ayrıca 9.0.1 versiyonunu kullanıyorum... bir de ortak kariyer işi çok kasıyor ben çok hızlı oynuyorum kariyerlerden farketmişsinizidir... daha 1 hafta demeden 2. sezonu bitiriveriyorum teklif için sağol

herkese teşekkürler...

kariyer yarın başlayacak arkadaşlar... şimdilik bu fotolarla açtık bakalım başlığı herkeseiyi geceler... yarından itibaren 3 gün yogun işlerim var ama FM'i de özledim 2-3 gündür yaww... inşallah yarın biraz devam ederim... cümleten iyi geceler.... zaten öğrenciler yattı sanırım kariyeri görmeden... neyse artık onlara da sürpriz olsun

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

yarın finallerim başlıyor...2 tane sınav var daha bakmadım ama senin yeni kariyere baktım hasan abi afyok grubu haberi çok güzel olmuş

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

haka dansı yaparız artık galibiyetlerde

Stattan çok Bir Fabrikaya Benziyor Ortam...bir Futbol Fabrikasina...afyonda Sessiz Takipçindik...teee Finlandiyaya Kadar Geldik...sizi Yalniz Birakmayacağiz Hocam...haka Dansi Da Dahil Her Türlü Etkinlikte Yanindayiz...
    Saygilarmla..

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Valla taraftar sayısı direk 3'e katlandı Hasan, başarısız olursan topa kor bunlar seni.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben yokken kariyer bitmiş sağplık olsun yeni navarrolar görmek dileğiyle başarılar
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    Ben yokken kariyer bitmiş sağplık olsun yeni navarrolar görmek dileğiyle başarılar
    Taylan senin şu siteye girmeden resim yükleme topicini bulamadım kardeş. Bi yardmcı olurmusun?

basarilar .. yanliz marlon harewood haka'da degilki bir zamanlar oynamis tainio da ayni sekilde

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

en önemli oyuncular bölümü güncellenecek kariyeri açalım bakalım...

Üzerimizdeki baskı baya arttı... İlk sezon fazla oyuncu ya da çalışan transferimiz olmayacak...takımı tanıyacagız... ama hedef şampiyonluk Avrupa kupalarına gitmek lazım

lig başlıyor hemen! dumur oldum yensek bari
    Last edited by nannar : 12.Ocak.2009 at 15:10

Nesil
    2006
    Yer
    Uzaklarda Bir Yerlerde

Yeni kariyerinde basarilar , en az digeri kadar heyecanli olmasini bekliyoruz

Başarılar dilerim, Afyonkarasihar kariyerini takip ediyorumdum, çok üzüldüm. İnşallah bu klüpte de aynı başarıları yaşarsın.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

F.C HAKA İLK MAÇTA MAĞLUP !

Hasan Hüseyin Coşkun yönetiminde ilk maçına çıkan siyah beyazlılar iyi mücadele etmelerine karşın sahadan 2-1 mağlup ayrıldılar... İki takımın da gol atmak için yüklendiği ve karşılıklı ataklarla geçen maç seyircilere çok keyif verdi...

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

başarıLar Hasan abi.. koLay geLsin.. Afyonkarahisarspor gibi bir kariyer kadar zevkLi bir kariyer oLmasını diLiyorum( ne mesajdı ben biLe anLamadım ).

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

nazar boncuğu olur inşallah daha yenilmezsin abi

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Daha durun yaww yeni geldik takıma..ilk sezonun hesabı olmaz

Yeni Transfer...

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

"TEHTAAN KENTTA" STADINDA GOL YAĞMURU

F.C. Haka UEFA kupası 1. ön eleme maçının ilk etabonda evinde ağırladıgı zayıf Lüxemburg temsilcisine adeta gol yağdırdı. Yeni transfer İtalyan genç Ranella ile başlayan gol yağmuru oyuna sonradan giren Mahlakaarto'nun 90+4'de buldugu golle son buldu ve Haka sahadan 6-0 galip ayrılarak turu garantiledi... 38 yaşındaki Popovitch maçta 2 gol atarak yıldızlaştı... Taraftar ve yönetim oynanan futboldan memnun olurken,tecrübeli teknik adam Hasan hoca ise şutların daha iyi olmasının ve kaleyi tutmasının gerektiğini vurguladı fakat herşeye rağmen oyuncularını da kutlamayı unutmadı...

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Haka'da transferler devam ediyor...

Transferler Haka ya göre güzel iyi bir sezon geçireceksin herhalde.

Başarılar. Afyon kariyerinin gitmesi kötü olmuş.

Sayfa 1 / 23 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri