1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: Yakko taktik

Nesil
    2005
    Yer
    Balıkesir

Default Yakko taktik

Herkese merhabalar;

Sanırım bir çok FM oyuncusun da FM 2009 serisinde taktik konusunda sıkıntılar yaşandı. Tek bir taktik ile uzun süre başarı sağlanamaması gibi.

Aynı sorunları bende yaşadım fakat geliştirdiğim "yakko" taktik ile rakibin büyük ya da küçük olmasına bakmadan her maça bu taktikle çıkarak güzel başarılar elde ettim.

alt, orta ve üst düzey bir çok takımda denediğim bu taktiği sizlerle paylaşmak istiyorum. deneyen arkadaşların da saygı çerçevesi içerisindeki tüm görüş ve eleştirilerini bekliyorum

Taktik ismi : yakko
    Diziliş : 4-2-3-1
    Genel Mantalite : Atak
    Tempo : Normal
    Paslar : Kısa
    Defansif Çizgi : Normal

Taktiğin Etkili Olması İçin Gerekli Oyuncu Profilleri:

Genelde herkes hangi mevki için ne tür özellikler taşıyan oyuncular olduğunu bildiğini düşündüğüm için oyuncuların özellikleri ile ilgili tavsiyede bulunmayacağım. Fakat şunu önemle belirtmek isterim ki ben tüm mevkilerimde hızlı oyuncuların olmasına özen gösterdim. Sadece bu taktik değil, ben tüm oyuncu transferlerdimde hıza önem veririm.

Taktiği bu adresten bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
    http://www.turksportal.net/dosya/fm/28982/bilgi/

Forumda ilk defa taktik paylaştığım için resim eklemeyi beceremedim. Öğrendiğim anda resimleride ekleyeceğim.

Saygılarımla...
    Last edited by GReeN BeReT : 19.Ocak.2009 at 19:44 Reason: Siteye ve sunucuya eklendi.

Nesil
    2007
    Yer
    .

Paylaşım için teşekkür eder gecikme için özür dileriz.
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

indirdim, deneyeceğim, ve yorumlarımı yazarım arkadaşım. inşallah olumlu gelişmeler olurda, taktik konusunda sorun yaşayan arkadaşlar için güzel bir hediye olur senden...

Mesaj Yetkileri