1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: application data klasörüne ulaşamıyorum

Default application data klasörüne ulaşamıyorum

Bugün dil klasörü hakkında da konu açmıştım, hatalar bir türlü beni bırakmıyor. Bu seferde app. data klasörüne ulaşamıyorum her application datayı tıkladığımda all users ekranı geliyor. Ps'ini de aldım :

bu sorunu nasıl çözebilirim

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

SAnırım aradığın Vista'da cache klasörü.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69975

Onu da denedim olmadı ama eğer orada ki cache, application data' da ki ile aynıysa sorun olmaz, farklıysa bir şey değişmedi.

Nesil
    2003
    Yer
    Kırklareli, Ankara

Senin denediğin şey biraz komik olmuş, düşün ki A diye bir klasörün var ve içerisinde A klasörünün kısayolu var. Sürekli A klasörüne girip sonra içerisindeki A klasörünün kısayoluna tıklarsan sürekli aynı klasöre girmiş olursun Senin yaşadığın da buna benzer bir problem gibi geldi bana. İlk defa girdiğin Application Data klasörü yeterli o kısayollara defalarca girmeyi deneme Yani sen zaten App. Data klasöründesin

Değilim işte application data klasörüne tıklıyorum, giriyorum ve all users klasörü içinde ki belgeler çıkıyo, bu da kısır döngüyü oluşturuyo çünkü her app. data içinde all users her all users içinde de app. data var. Umarım anlatabilmişimdir.
    Last edited by mert416 : 24.Ocak.2009 at 23:28 Reason: imla

Nesil
    2003
    Yer
    Kırklareli, Ankara

Vista kullanmıyorum ve kullanmayı da düşünmüyorum. Kendilerinin kutsal saçmalıklarından biri olabilir bu da. Windows 7 ile beraber umarım daha mutlu, mantıklı ve sistem performansı makul işletim sistemleri geri dönecektir. Vista kullanan bir arkadaş yardım edebilir umarım sana.

all users içinde ki application data ile ilgili olan hiç bir yamayı kullanamıyorum sadece başka bir engeli olmuyo, yardım etmeye çalıştığın için sağ ol. Vista ile ilgili görüşlerinde haklısın fakat tek yapabileceğim kopya xp kurdurtmak, bunu da istemiyorum mecburen katlanıyorum.

Nesil
    2003
    Yer
    Kırklareli, Ankara

All Users'a ulaşamıyorsan senin kullandığın hesap limitli ayarlanmış olabilir. Güvenli mod gibi birşey varsa Vista'da o şekilde açıp administor olarak login olup kendi yetkilerini arttırabilirsin.

XP'de bu güvenli modda açıp administor olarak login olduktan sonra izinlerini değiştirmek istediğin klasöre sağ tıklayıp özelliklere girdiğinde gelen izin kısmından oluyordu. Aşağı yukarı aynı sistem vardır diye tahmin ediyorum.

Mesaj Yetkileri