1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: yanlış isimler

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

Angry yanlış isimler

ben 6.03 yamasını ve güncellemesini indirdim yükledim.Oyunu actıktan sonra bütün oyuncuların isimlerinin farklı oldugunu gördüm bu neden böle oldu (örneğin fener deki volkanın adı frank oldu )hee bide tekrar 6.02 yi yükleyemiorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

oyunu açarken gerçek oyuncular ile oyna diye bir bölüm var.sanırım play real players diye yazıyor ordaki tick işaretini yanlışlıkla kaldırmış olabilirsin.
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

Quote Originally Posted by koray_capello
    oyunu açarken gerçek oyuncular ile oyna diye bir bölüm var.sanırım play real players diye yazıyor ordaki tick işaretini yanlışlıkla kaldırmış olabilirsin.
    hayır öle bişe yapmadım bütün futbolcuların adı değişmiş ronaldinho mesases die bişe olmuş yani bütün liglerdeki futbolcuların ismi değişmiş

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

abi biri biliyosa cevap yazsın oyunu oynayamıyorum yaa

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

kardeşlerim aranızdan kimse bilmiyomu neden böle bi hata olduğunu??????????????????????????????

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

yöneticelere felan öm ile msj at belki onlar biliyodurda bu başlığa rastlamamışlardır yada başka bişi olmuştur
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Arkadaşım; Koray Capello arkadaşımız açıklamış nedenini..Sen şimdi yeni oyun kurmaya başla. Takım seçme ekranında aşağıdaki resimde işaretlediğim yeri aynen oradaki gibi yap.Yani o satırdaki kutucuk işaretli olsun.Muhtemelen sen onu yanlışlıkla kaldırdın o yüzden böyle bir sorunla karşı karşıyasın.

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

Angry

Quote Originally Posted by demirhan1984
    Arkadaşım; Koray Capello arkadaşımız açıklamış nedenini..Sen şimdi yeni oyun kurmaya başla. Takım seçme ekranında aşağıdaki resimde işaretlediğim yeri aynen oradaki gibi yap.Yani o satırdaki kutucuk işaretli olsun.Muhtemelen sen onu yanlışlıkla kaldırdın o yüzden böyle bir sorunla karşı karşıyasın.
    koray capello arkadasımızın dediini yaptım zaten ama bişe değişmedi nolduysa yamayı indirip yükledikten sonra oldu

Quote Originally Posted by zargı
    koray capello arkadasımızın dediini yaptım zaten ama bişe değişmedi nolduysa yamayı indirip yükledikten sonra oldu
    Öncelikle, Oyunu yeniden kur. Daha sonra 6.0.1 ve 6.0.2 (kuramıyorum diyosan internetten yeniden indir.) sonra 6.0.3 yükle ve oyuna gir bak. Eğer bir hata yoksa, yama yüklemelerine başla her yamadan önce yedek almayı dene. Normalde senin dediğin sorun Koray Capello arkadaşımızın anlattığı sorun ama olmamışsa tek yapacağın şey kurup yeniden yüklemek olacaktır..

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

Quote Originally Posted by ermoon34
    Öncelikle, Oyunu yeniden kur. Daha sonra 6.0.1 ve 6.0.2 (kuramıyorum diyosan internetten yeniden indir.) sonra 6.0.3 yükle ve oyuna gir bak. Eğer bir hata yoksa, yama yüklemelerine başla her yamadan önce yedek almayı dene. Normalde senin dediğin sorun Koray Capello arkadaşımızın anlattığı sorun ama olmamışsa tek yapacağın şey kurup yeniden yüklemek olacaktır..
    bilmiyorum valla kardeş 3 kere silip yükledim ama yok olmuyo bişe değişmiyo

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

şimdi de isimler düzeldi ama 6.02 yüklenmiyo

Default isim yanlış değil dostum

LİNK KALDIRILMIŞTIR. LÜTFEN BİR DAHA AYNI ŞEYİ TEKRARLAMAYIN. TEKRARLADIĞINIZ TAKTİRDE CEZA ALACAĞINIZI UNUTMAYINIZ.
    demirhan1984

Nesil
    2006
    Yer
    FOOTBALL MANAGER BAĞIMLIS

Harbidende Bu Trexes Site reklamı Yapılıyor.Verdiği linktede Bişey Olsa.Bomboş Bi Site

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

Unhappy

Quote Originally Posted by ermoon34
    kardeş senin dediini aynen yaptım ama şimdide 6.02 yüklenmiyo neden acaba bi fikriniz varmı

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

abi yine aynı şey oldu güncellemeyi yükledikten sonra isimler değişiyo yaa

Mesaj Yetkileri