Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 83 arası toplam 83 sonuç

Konu: Fm World League Patch !

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bu yama süper..

Yamada Gs'yi aldım ve bir kaç takviye ile, ligi 3. bitirip en üst lige çıkabildim. Tabi orda yeni yeni oynuyorum ama işler dumur 6-7 yamçta 4 puan mı ve var.. O lig çok zorlu olduğu için, bu sene bir şekilde ligten düşmemeyi ve gelecek senelerde alacağım yıldız oyuncular ile ligte yavaş yavaş, 5-6 sene içinde avrupa kupalarında oynayabilecek seviyeye geçmeyi umuyorum..

Yama'nın artı yanları çok fazla.. Bir kere İngiltere Liginde olduğumuz için, tüm oyuncuların bonservis bedelleri yüksek oluyor. Ve yine çok iyi bir ligte başladığımız için trasnfer edemeyeceğimiz oyuncu yok.(World Lig'teki oyuncular gelmek istemeyebilirler bir alt lige Gs için..)

Oyuncu alım ve satım o kadar da zorluk yok. Sadece work premetion(yanlış yazdım kesin) Kulüpten Feeder Clup isticeksiniz ve oyuncu listesinde bulunan Kırmızı Wp yi gördüğünüz oyuncuyu o feeder clup'e göndereceksiniz.. Böylece Seneye o oyuncu ile sözleşme yenileyeilirsiniz.. Yorumlardaki arkadaşların sorunu bu olsa gerek...

Ayrıca yine Rezerve bir lig olduğu için kadrodaki fazlalık oyuncuları burada oynatıp, pas tutmamalarını ve gelecekte satmak için bir bir yol olacağını belirteyim..

Şu anda ligte sonlara oynuyorum ancak büyük bir zevk alıyorum... Gerçi her ne kadar Avrupa Liginde oynayamasamda zaten ligteki takımların hepsi Avrupa'daki en iyi klüpler.. Bu durumda Hiç bir egom tatmin olmamazlık etmiyor

Oyunda sürekli gelişmek zorundasınız... Yoksa ciddi anlamda düşebilirsiniz.. Finans olarak da güçlükler çekebilirsiniz...

Hadi kolay gelsin..
    Sentugo.

Nesil
    2007
    Yer
    Boğazın en güzel semti Be

sağol arkadas

Ya arkadaşlar, bu yamayla oyunu kuramadım, çıldırıcam. Daha önce kendim yapıordum bu dream lig olayını hem de İngiltere Ligi'ne... Ne kadar zahmetli olduğunu çok iyi biliyorum. Emeği geçenlerin binlerce kez ellerine sağlık. Yalnız bir sorunum var. Vista kullanıyorum. Oyunu tam olarak nasıl ve nereye kuracağımı bulamadım. Başlayamadım oyuna, kafayı yicem. Yardımcı olursanız sevinirim. Klasörün içinden çıkan dosyaları C:/Documents Settings/KullanıcıAdınız/Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2009/db klasörüne kur denmiş ama ben Documents & Settings'i bulamıyorum. Vista'da yok mu bu yahu? Yardım ederseniz çok sevinirim, görüşmek üzere, teşekkürler...

4. Default

güzel paket bende düşünüyodum böyle bişey yapmayı ama yeni bir ülke yeni bir lig kurmak daha mantıklı olacağndan bunda zor oldğndan el atmadım bide dışarıda kalan takımlar ne oldu mesela ispanya ligi ne alemde

paket cok guzel gorunuyor, yalniz dosyayi bir turle indiremedim. ''indirme islemi, rapidshare uzerinden dosyayi bilgisayariniza indirin'' diyor. nedense rapidshare'a yonlendirilmiyor. bu dosyayi baska bi yerden indirmek mumkun mu? acilen bunu oynamak istiorm. yardimci olursaniz sevinirim....

paket cok guzel gorunuyor, yalniz dosyayi bir turle indiremedim. ''indirme islemi, rapidshare uzerinden dosyayi bilgisayariniza indirin'' diyor. nedense rapidshare'a yonlendirilmiyor. bu dosyayi baska bi yerden indirmek mumkun mu? acilen bunu oynamak istiorm. yardimci olursaniz sevinirim....

Data editorunuz varsa remove free artık neyse free all people yapın (tam hatırlamıyorum)

oyun coşar :P

arkadaşlar link ölmüş herhalde dosyayı indire baastığım halde bi şey açılmıyo ortada dosya falan gözükmüyo

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by saidsener24 View Post
    arkadaşlar link ölmüş herhalde dosyayı indire baastığım halde bi şey açılmıyo ortada dosya falan gözükmüyo
    Dosyayı indirmek için tıklayınıza tıklayınca siteye yönledirir ordan email adresinle giriş yapıp dosyayı indirebilirsin.

resimleri ekledim. siteye dediğn gibi giriş yaptığım halde dosyayı indirmek için yönlendirmiyor

arkadaşlar linkle ilgilenen yok mu yaa

saidsener24 2. ss de maviyle indir yazan yere tıkla indircek direk...

Quote Originally Posted by Dinozzo21 View Post
    saidsener24 2. ss de maviyle indir yazan yere tıkla indircek direk...
    teşekkürler

Rica ederim .

oyunun bu hali çok keyifli.ama son transferlerin yapıldığı bir hali olsa süper olur.arkadaşların inş böyle bi niyeti vardır..merakla bekliyecem

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

güzelmiş bir ara denenerim inş.

son transferlrerin yapılmıiş hali ile çok süper olur

Arkadasım crash dumps diye bir hata veriyor :S çözüm yolu nedir ?

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Ellerine sağlık güzel bir çalışma...
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

tşk.ler......

9.3 paketine uygun mu bu yama beyler ?uygunsa hemen indirecegim

Quote Originally Posted by tojourus View Post
    Data editorunuz varsa remove free artık neyse free all people yapın (tam hatırlamıyorum)

oyun coşar :P
    Ben önceden denemiştim free all people olayını. Bir saçmalık var. Şu ki; hangi ligi seçersen o ligdeki takılar oyuncu transferi yapıyorlar. İngiltereyi seçtim ben ama barcelona ,r.madrid falan bomboş takımlardı, hiç oyuncuları yoktu. O gri renkte oyunculardan vardı

Tek güzel yanı her istediğin oyuncuyu alıyorsun, %90 her istediğin gelir.

Şöyle birşey daha dikkatimi çekti. fm09 da denedim ben bunu. man city iyi transferler yaptı. Arsenalda falan 10-15 tane oyuncu vardı ligin ilk maçları oynanırken. Arsenal yenildi. Man city 9-0 yendi , neden karşı takımda adam yok çünkü. Böyle dengesiz skorlar oluyor. Daha dengesizi tam hatırlamıoyorum ben(man utd) yada man city bir takımı 17-0 yenmişti.

Pek tavsiye etmem yani, size kalmış ama. Ligi 200 golle bitirmek istiyorsanız deneyebilirsiniz

Birde, genel olara birkaç arkadaş lig zor olduğundan batmanın eşiğinden döndüm diyorlardı. Hangi takım ile oynayacaksanız başta editörden takımın stad kapasitesini 200.000 e getirip ortalama bilet parasını da 30lara yada daha yükseğe getirebilrisiniz. Ben genelde stadımı 200.bin olarak ayarlıyorum. Çünkü sıkılmaya başladım oyundan, tatile giderek oynuyorum o arada da dizi izlemekle geçiyor vakit. Finansal olarak iyi durumda olursunuz.

Bu arada beşiktaş ile yaptım bunu stad 200bin oluyor ama ortalama bilet parası yükselmiyor genelde 100 falan yaptım ama 18 lerde kaldı, 30 - 40 civarında yaptım eski değere göre yüksek bilet parası oldu.

Ama stad kapasitesi denenebilir

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri