Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 45 arası toplam 45 sonuç

Konu: Fm Serbest Oyuncu Patch !

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Fantastik bir çaLışma oLmuş. TeşekkürLer
    İyi eğlenceler

Nesil
    2007
    Yer
    34

Güzel bir çalışma gerçekten. Yanlış bilmiyorsam diğer takımların fazla trasfer yapmamalarının sebebi klüpte genç oyuncular barındırdıkları için otomatik olarak maaş bütçeleride kısıtlanıyor ve takımların maaş bütçeleri azaldığı içinde fazla transfer yapma gereksinimi duymuyolarlar. Umarım anlatabilimişimdir, 08'de aynen böyle oluyordu.. ( 09'da Denemedim belirteyim. )

Quote Originally Posted by ShevAnil View Post
    Güzel bir çalışma gerçekten. Yanlış bilmiyorsam diğer takımların fazla trasfer yapmamalarının sebebi klüpte genç oyuncular barındırdıkları için otomatik olarak maaş bütçeleride kısıtlanıyor ve takımların maaş bütçeleri azaldığı içinde fazla transfer yapma gereksinimi duymuyolarlar. Umarım anlatabilimişimdir, 08'de aynen böyle oluyordu.. ( 09'da Denemedim belirteyim. )
    Evet olabilir

Hocam şöyle bir hata çıkıyor önüme oyunu kuramıyorum
    Nedense ss koyamıyorum

Nasıl bir hata?Göremiyorum.

Hocam halledim ama bir sorum olcak [türkiye liginde yabancı sınırlaması oluyormu?]

Quote Originally Posted by chastityguard View Post
    Hocam halledim ama bir sorum olcak [türkiye liginde yabancı sınırlaması oluyormu?]
    Evet Turkcell Süper Lig'de hala 8 yabancı sınırlaması bulunmaktadır.

yama yükledikten sonra crash dump hatası verdi ne yapmalıyım şimdi

arkadaşlar bu yama yüklenene kadar crash dumps hatası almıyordum yükleyince aldım.ne yapmalıyım?

bende aldım crash dumps hatasını bu yamada normal save mi oynuyorum ama bu ymayı acınca yenı oyun acılması esnasında hatayı verıyuo ve oyun kapanıyo format attım ama durum hala aynı

arkadaslar ben serbest oyuncu yamasını indirdim bütün takımı sil baştan kurdum şampiyonlar ligi için 4 alt yapı oyuncu secmem gerekiyor ve secemiyorum ne yapmam lazım

Quote Originally Posted by ruhadam View Post
    arkadaslar ben serbest oyuncu yamasını indirdim bütün takımı sil baştan kurdum şampiyonlar ligi için 4 alt yapı oyuncu secmem gerekiyor ve secemiyorum ne yapmam lazım
    heralde cevap veren yok

Hata alıyorum ben de.

hata veriyor tmm takım secmelere gelmedn once crash dumps benki oyun orjinal niye boyle yapıyor anlamadım

ben yapiyorum olmuyor arkadaslar bilgisayarimdan c giriyorum ordan Documents and Settings ondan sonra
    Belgelerim ve Sports Interactive
    son olarak ta db kopyaliyorum ama olmuyor nedendir sizce arkadaslar lütfen yardim

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri