Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon
91 ile 120 arası toplam 161 sonuç

Konu: Kadrolarımız ve Yorumlarımız

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Sinan Bolat

G.Gonul Eren Güngor Thiago Heleno Mathieu

Tahsin Erdem[regen] Bery Lambaba[garip ismi var ama deli regen] Özer Hurmacı Marquinhos

Tekin Ozmen[regen]

Keirrison

Yıl 2015 Yedek full regen dolu Takım FenerBahçe

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Yıl 2011

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by S4mp1y0N View Post

Maşallah maşallah, nazar deymez inşallah...

Ya editör var ya da abi oyunu kurduğundan beri yıldızlara yağ çekiyor...
    Screw you guys, I'm goin' home

Bu da benim kadrom

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Hocam dehşet kadro kurmuşsun bu kadar kısa sürede.Helal olsun eğer hile hurda yoksa.

Smile

Quote Originally Posted by Chinatown View Post
    benzema, messi, gerrard, ribery, balotelli, ramos, chellini..
    newcastle normal db ile 2011 de bu oyunculardan 1 tanesini bile alamaz

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

vukcevic'in en iyi alanı sahanın ortası, bence sanchez daha ideal
    sağol kardeşim ilgilendiğin için

Default Takım:Kayserispor

2009/2010 Sezonu.

Ligi geçen yıl 3.sırada bitirdim,UEFA Kupasında gruplara kalıp 4.oldum.

İşte bu yıl yeni transferlerimle şekillenen kadrom ;

İdeal ilk 11'imi de belirledim;

Volkan Babacan

Timothee Atouba
    Dorin Goian
    Karim Haggui
    Koray Çölgeçen

Bilal Aziz
    Özer Hurmacı
    Per Clijan Skjelbred
    Turgay Bahadır

Frederic Nimani
    Nikola Kalinic

Bakalım takımımla 09/10 sezonunda neler yapacağım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by uLtimatoM View Post
    Yıl 2011

Gerçekten güzel bir kadro.Türkiye liginde kupa bırakmazsın.Yalnız bence marquinhos'u forvete, Buanonote'yi de Amc de deneyip daha verim alabilirsin.Amc'de Buanonotte süper bir oyuncu asist kralı rahat olur.10 golden de aşağı atmaz.Yalnız çok iyi teklifler geliyor.İlerde mutsuz olabilir
    Quote Originally Posted by hailsatan View Post
    Bu da benim kadrom

Senin kadroda süper.Yalnız Guardado'yu Santos'un yerine çekip,amlye Mesut'u koyup,defansa da Serdar'ın yerine Mirandayı koyarak daha verim alabilirsin.Ayrıca Guardado'yu ve Gökhan'ı wbr ve wbl ye çekebilirsin.
    Quote Originally Posted by cekochan View Post
    2009/2010 Sezonu.

Ligi geçen yıl 3.sırada bitirdim,UEFA Kupasında gruplara kalıp 4.oldum.

İşte bu yıl yeni transferlerimle şekillenen kadrom ;

İdeal ilk 11'imi de belirledim;

Volkan Babacan

Timothee Atouba
    Dorin Goian
    Karim Haggui
    Koray Çölgeçen

Bilal Aziz
    Özer Hurmacı
    Per Clijan Skjelbred
    Turgay Bahadır

Frederic Nimani
    Nikola Kalinic

Bakalım takımımla 09/10 sezonunda neler yapacağım.
    Bence senin kadro Türkiye için ilk 3'e girer.Şampiyon bile yapabilirsin.Ancak avrupa için daha erken gibi.Gelecek yılda bence kaleye ve orta sahaya iyi birini almaya çalış.Bide forvete yıldız biri şart.

Quote Originally Posted by Mr. Cool View Post
    Gerçekten güzel bir kadro.Türkiye liginde kupa bırakmazsın.Yalnız bence marquinhos'u forvete, Buanonote'yi de Amc de deneyip daha verim alabilirsin.Amc'de Buanonotte süper bir oyuncu asist kralı rahat olur.10 golden de aşağı atmaz.Yalnız çok iyi teklifler geliyor.İlerde mutsuz olabilir

Senin kadroda süper.Yalnız Guardado'yu Santos'un yerine çekip,amlye Mesut'u koyup,defansa da Serdar'ın yerine Mirandayı koyarak daha verim alabilirsin.Ayrıca Guardado'yu ve Gökhan'ı wbr ve wbl ye çekebilirsin.
    Bence senin kadro Türkiye için ilk 3'e girer.Şampiyon bile yapabilirsin.Ancak avrupa için daha erken gibi.Gelecek yılda bence kaleye ve orta sahaya iyi birini almaya çalış.Bide forvete yıldız biri şart.
    Santos sol bekte insan gibi oynamıyor ki. Özellikleri de müthiş.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Yorumların için sağol.Dikkate alacağım.Ben de değişik kombinasyonlar deniyorum.Mesela ;

ST:Eren
    AMC:Buononatte
    AML:Aquino
    AMR:Marquinhos
    MC:Hamit
    MC:Motta
    veya

ST:Marquinhos
    ML:Aquino
    MR:Hamit
    DMC:Motta

Sence hangisi en iyisi bu kadro için?

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Yorumların için sağol.Dikkate alacağım.Ben de değişik kombinasyonlar deniyorum.Mesela ;

veya

transfer yapabiliosan bir sağ kanat otuncusu al bence, ileri ikilin eren marquinhos olsun kesinlikle, normal atacking 4-4-2 oynat, buonoatte'yi oynatmam ben kadromda, 5 yıldır fm oynuyorum daha AMC olan bir taktik kullanmadım hamitle motta da göbeği tutabilecek oyuncular, tam 4-4-2 atacking takımı

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

şimdi bir daha tüm kadrona baktım, gercekten iki hucüm kanadın da zayıf kardeşim, oralara adam al, kadronun değerine göre 'renato augusto' (leverkusen) sana tam iyi gider valla iki kanatta da verimli oynar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

veya

Bence ikinci seçenek daha verimli olur.Şöylede yapabilirsin;
    Ml:Aquino
    Mr:Hamit
    MC:Buononatte
    Dmc:Motta
    Arkadaşında dediği gibi bir mr oyuncu alabilrsin.Hamit sakatlandınmı zorda kalırsın.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Peki sağolun. Ocak ayında bir MR alacağım. Takımımda çok iyi hücum kanat oyuncusu olmamasının sebebi önceki seneler kanatlarda sadece WBR:Gökhan Gönül,WBL:Carlos'u kullanmam. Bu yıl oyun sistemimi değiştirdim, AML için Buononatte'yi almıştım. MR için transfere gerek duymamıştım nedense.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Aklıma bir diziliş daha geldi.Emre yerine Buononatte'yi koyarım

flood için özür dilerim.Mesaj birleştirme çalışır diye düşünmüştüm.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu da güzel taktik olmuş. Buononatte'yi dediğin gibi koyarsan verim alabilirsin.Dene bence bu taktiği tutarsa iyi işler çıkarırsın.

Hocam dehşet kadro kurmuşsun bu kadar kısa sürede.Helal olsun eğer hile hurda yoksa.
    Hile hurda yok, sadece yaz ortasındaki patch ile oynuyorum ve Fenerbahçe'nin bütçesini süper yapmışlar. Benimle alakalı değil yani anlayacağın.

Nesil
    2008
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by hailsatan View Post
    Bu da benim kadrom

Kadron Çok Sağlam...Şampiyonlar Ligini Alabilirsin...Yalnız sağda M.Topuz avrupa maçlarında bekleneni vermeyebilir...Oraya bi takviyeyle bütün kupaları götürürsün ...

Smile

2010 yılı Fenerbahçe

GK)Volkan DEMİREL
    DC)Diego Lugano
    DC)Emre GÜNGÖR
    DR)GÖKHAN GÖNÜL
    DL)Wederson
    DM)Gojko Kacar
    AMC)Kaka
    AMR)Guilherme(Mehmet TOPUZ)
    AML)Alex Raphael
    FC)Oscar Cardozo
    FC)Federico Laurito

Yedekler=Volkan Babacan,Önder Turacı,Robert Lewandowski,Emre Belözoğlu,Mehmet Ekici,Sezer Öztürk,Elano Blumer(sakat 2 ay)

Kadrom nasıl arkadaşlar şampiyonlar liginde iş yapar mı?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Çokta mükemmel bir kadrom yok ama Türkiye'de kupalara ambargo koymaya çalışacagım

Arkadaşlar ben Manchester City i yönetiyorum Robinho(100m) ve Kolo Toure(20m) yi toplam 120m e sattım. Şimdi onların mevkiler boş kaldı ve 20 gün sonra ara transfer dönemi açılacak yani onlarda yeni takımlarına gidecekler bundan istifada transfer bütçemde yaklaşık olarak tahminimce 160-170m civarı olur. Bu transfer deöneminde hem takımdaki eksikleri kapatmak istiyorum hemde dhaa iyi bir kadro istiyorum.Gol atamama ve yeme sorunum var Ligde birince sırada olmama rağmen averajım +11 :S bu sorunu hangi takviyelerle halledebilirim kadrom aşağıdaki gibidir şimdiden herkese teşekkür ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by okan444555 View Post
    2010 yılı Fenerbahçe

GK)Volkan DEMİREL
    DC)Diego Lugano
    DC)Emre GÜNGÖR
    DR)GÖKHAN GÖNÜL
    DL)Wederson
    DM)Gojko Kacar
    AMC)Kaka
    AMR)Guilherme(Mehmet TOPUZ)
    AML)Alex Raphael
    FC)Oscar Cardozo
    FC)Federico Laurito

Yedekler=Volkan Babacan,Önder Turacı,Robert Lewandowski,Emre Belözoğlu,Mehmet Ekici,Sezer Öztürk,Elano Blumer(sakat 2 ay)

Kadrom nasıl arkadaşlar şampiyonlar liginde iş yapar mı?
    Bu Kaka hangi kaka?Hücum hattın çok iş yapar.Laurito süper gelişiyor ilerde.Cardozo'da zaten mükemmel.Frikikleri,penaltıları her bir şeyi ona verYalnız Emre'nin yerine iyi bir dc lazım gibi.Gojko Kacar orta sahayı toparlar zaten..Yalnız şampiyonlar liginde takımın iş yapması sana bağlı.Taktiğin tutarsa, hücum hattında iyi işlerse başarılı olabilirsin.

Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post

Çokta mükemmel bir kadrom yok ama Türkiye'de kupalara ambargo koymaya çalışacagım
    Keirrison ile Marquinhos Türkiye liginde gol ve asist kralları olurlar.Defans hattını güzel oluşturmuşsun.Yalnız ilerde bi kaleci gerekir sana.Bence dm de Mustafa'yı denemelisin.Hücum hattın zaten Türkiye ligi için güzel.Rahat olursun şampiyon.Birde bence seneye Delgado ve Tello ikilisinden birini kesip oraya daha mücadeleci bir orta saha alabilirsin.Motta iyi giderdi bu takıma

Bu Kaka hangi kaka?Hücum hattın çok iş yapar.Laurito süper gelişiyor ilerde.Cardozo'da zaten mükemmel.Frikikleri,penaltıları her bir şeyi ona verYalnız Emre'nin yerine iyi bir dc lazım gibi.Gojko Kacar orta sahayı toparlar zaten..Yalnız şampiyonlar liginde takımın iş yapması sana bağlı.Taktiğin tutarsa, hücum hattında iyi işlerse başarılı olabilirsin.

Kardeşim ilgin için sağol bu Kaka Real Madrid'teki Kaka ne hikmetse satılık listesindeydi 24 ay taksitle 20m$ a aldım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Kutupp View Post
    Arkadaşlar ben Manchester City i yönetiyorum Robinho(100m) ve Kolo Toure(20m) yi toplam 120m e sattım. Şimdi onların mevkiler boş kaldı ve 20 gün sonra ara transfer dönemi açılacak yani onlarda yeni takımlarına gidecekler bundan istifada transfer bütçemde yaklaşık olarak tahminimce 160-170m civarı olur. Bu transfer deöneminde hem takımdaki eksikleri kapatmak istiyorum hemde dhaa iyi bir kadro istiyorum.Gol atamama ve yeme sorunum var Ligde birince sırada olmama rağmen averajım +11 :S bu sorunu hangi takviyelerle halledebilirim kadrom aşağıdaki gibidir şimdiden herkese teşekkür ederim.

Kesinlikle Richars'ı oynat.Toure'nin yerine koy daha çok iş yapar.Yok oynatmam diyorsan Srna'yı almaya çalış veya azpilicueta vardı Osasuna'da ileride mükemmel gelişiyor.Wayne Bridge'yi mutlaka oynat kardeş adam tam bir dl.Harika oyuncu.3 yıl sorun yaşamazsın o bölgede.Olivier'in 3 katı performans verir.Ayrıca Robinho'nun yerine Tevez'i koy.Wright philips'i satmadıysan Balotelli'nin yerine koy.Ya da Arteta ve Bentley'i almaya çalış.Ayrıca gol atamıyorsan ve çok gol yiyorsan taktiğini değiştirmeyi deneyebilirsin.Ayrıca Felipe mutsuz onuda ya sat ya da mutsuzluğunu giderÇok gol yemenin bir sebebide o olabilir. Ayrıca kardeş sana önerim kadronu daralt.Bende M.city'i güncelleme ile yönettim.Tevez 2 sezon gol kralı oldu.De jong'u Chelsea'ye 40 Mn ytl sattım.Kompany,Bellamy,İreland,Zabaleta'yıda çok iyi fiyatlara satmıştım.Bunlar kadronda gereksiz sende satmaya çalış.Bence şu kadro süper işler yapar..Arteta'yı almaya çalış sadece.

Kameni
    Dl:Brigde
    Dc:Lescott
    Dc:Zapata
    Dr:Richard ya da alabilsen Srna
    Dm:Veloso
    ml:Vukcevic
    Mr:Arteta
    St:Tevez
    St:Cardozo

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Kutupp View Post

valla kardeşim balotelli ile vukcevici cok verimsiz yerde oynatıyorsun. 4.4.2 oynat, orta sahanın ortası vukcevic-veloso olsun, balotelliyi forvet oynat kesinlikle, ben olsam robinhoyu bile keserdim balotelli için para sorunun yoksa iki hucün kanadı için birer oyuncu almanı tavsiye ederim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Eğer ilk sezondaysan Riquelmeyi al 3 sene AMCyi götürür.ama o oku kaldır uzaktan şut vurmasını aktif et amc nin birde serbest rol ver.Duran topların hepsini ona kullandır.

Arkadaşlar kadrom bu tamamen hilesizdir.Ayrıca bu taktik ve kadroyla şampiyonlar liginde iş yapabilir miyim?
    [url]

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Bence kesinlikle defansa takviye şart.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

AC Milan'da ki Kaka mi bu ?

Quote Originally Posted by Jay CutLer View Post
    AC Milan'da ki Kaka mi bu ?
    evet real madrid te bi baktım transfer listesinde satılık 25 m$ a satın aldım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by cess41 View Post
    Bence kesinlikle defansa takviye şart.
    İlgin için sağol kardeşim peki bir önerin var mı defans için
    Last edited by okan444555 : 11.Eylül.2009 at 18:03 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon

Mesaj Yetkileri