1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: 3G İnternet Hakkında Bilgi

Default 3G İnternet Hakkında Bilgi

Bugünlerde 3G internet paketi alıp telefonumu da modem olarak kullanarak laptoptan bağlanmak istiyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Mesela avea sitesinde 4 gb 39 TL diyor. Bunun üzerine vergi vs. binecek mi? binecekse ne kadar binecek
    Vodafone ve Turkcell için de bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Galiba kimse bilmiyor tamam o zaman

Vodafone 3G Kullanmaya Başladım 3 Haftadır Gerçekten Çok Memnunum. Hızı Sürekli Değişsede Telekomdan Hiçbir Farkı Yok Avantajı Taşınabilir Olması Her Yerde İhtiyacını Karşılaması. 3 Ay Boyuncada Aylık 1Gb Hediye Olması Çok İyi.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006

Bir yerde okudum Turkcell'de üç ay fatura ödemediği için 650 TL küsür fatura gönderdiler.

Kaliteli bir hizmet şu aşamada yok. O nedenle daha bekle. Kotayı geçtiğin zaman ödeyeceğin para TTnet'in 5 katı.

Eniştemde var Turkcell'in İstanbul-Silivri'de bu hizmeti kullanamıyor. İstanbul dışında kaliteli hizmet alamıyabilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Turkcell de iki sistem var sanırım hatta pc modemleri bile değişik birisi yanlış bilmiyorsam en fazla 4-5 mbit çekiyor diğeri 7.kusur 8 çekiyor..
    Turkcell de hizmet açısından pek bir problem göremedim ama kafasına göre hızını 2Gye düşürebiliyor, arkadaşların da belirttiği gibi kotayı aşmak çok ciddi sorunlar doğuruyor

Mesaj Yetkileri