1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Herkes tatile gitti :S

Nesil
    2006
    Yer
    KastamonuDüzceBolu arası

Exclamation Herkes tatile gitti :S

Galatasaray ile oynuyorum ilk sezon bitti bütün oyuncular tatile gitti hazırlık maçı ayarlamıştım Neftçi-Galatasaray paftakiler bile gitti bazı adamlar geldi ismi sönük olan kötü oynuyorlar 3-0 yenildim taktikte değil problem Fatih Terim'i de almıştım yardımcı olarak onun taktiğini oynattım benimki ile aynı çıktı sinirlendim 3-0 olunca çıktım bir çözümü var mı bunun hazırlık maçını iptal etcem artık

Nesil
    2006
    Yer
    FOOTBALL MANAGER BAĞIMLIS

Hazırlık maçının ne önemi varki dostum.Sende Söylemişsin Oyuncular Tatilde Adamların güçleri Komple Düşüşe Geçmiştir.Sen Bu Hazırlık Maçlarını Yapacaksın ki Adamlar Yeni Sezon Başlayana Kadar Eski Formuna Kavuşsun.Hazırlık Maçlarında Yenilmeleri Normal.Takma Kafana

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

iyi de oyuncular tatilden lig başlamadan 1 ay önceden hatta daha erken dönüyorlar...bu tarihten önce de hazırlık maçı erken olurdu bence...

Nesil
    2006
    Yer
    FOOTBALL MANAGER BAĞIMLIS

Arrow

Arkadaşım Hazırlık Maçı dediğin Temmuz Ayında Yapılır.Yani Transfer Döneminde.Zaten Haziran Ayında Hazırlık Maçı Teklif Etsen Bile Çoğu Takım Kabul Etmez.

Nesil
    2006
    Yer
    KastamonuDüzceBolu arası

bende cahillik yaptım haziran da lig bitesiye başladım ama neyse artık kalan maçlar temmuzda İnşallah gelirler

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Adamların tatillerini ellemeyin, dinlensinler tüm bi sezon boyunca koş da koş...

Cidden tatil önemli yoksa iyice dökülürler, o yüzden tatilden dönmelerini bekleyin...

Quote Originally Posted by emirduman
    Adamların tatillerini ellemeyin, dinlensinler tüm bi sezon boyunca koş da koş...

Cidden tatil önemli yoksa iyice dökülürler, o yüzden tatilden dönmelerini bekleyin...
    Evet haklısın, Hazirandan Temmuza kadar bırakın 1 ay tatil yapsınlar. Ondan sonra ki 1 ay bir güzel hazırlık maçı sonra zaten lig başlıyor

katılıyorum bırakın tatillerini yapsınlar Antalya civarlarını tavsiye ederiz: ) Tatilden geldikten sonra bas maçları

Nesil
    2006
    Yer
    KastamonuDüzceBolu arası

öyle yaptım geldiler hazırlık maçlarını yaptık aha var da büyük takımlarla oynayacağım uefa şampiyonu olduk Arsenal-Galatasaray Süper Cup finaline hazırlanıyoruz herkes maç teklif ediyor
    Türkiye oyunda da Dünya Kupası na katılamamıştı. Ya katılsaydı onun için Türkler tatil yaptı ronaldo, r.carlos, mondragon, ronaldhinio filen de 2006 dünya kupasında

Mesaj Yetkileri