1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Rus oyuncular hükmediyor

Default Rus oyuncular hükmediyor

Gerçekte de olduğu gibi bu oyunda da transfer sezonunda çok konuşulanlar rus oyuncular oluyor. Ama geçen seneki oyunda bir çoğu başarılı olamamşıtı. Ben sizin 2009daki rus oyuncular hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum

Mesela ben geldiim takıma(man city) arshavin i kattım ve çok iyi oyuncu.
    Ama zhirkov, akinfeev, anyukov, bistrov ve dierleri ne kadar iyi???

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Akinfeev gerçekten iyi bir kaleci , Zhirkov da kanat oyuncusunda olması geren özeliklerin hepsi üst düzey , birde Pogrebnyak denedim çok gol atıyor ama skor senin aleyhineyken akıl almaz goller kaçırabiliyor , composure'den kaynaklanıyor
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Akinfeev'i her oyunumda mümkün olduğu sürece alırım . Oyunda da gerçekte de cidden çok iyi bir kaleci .

Dünya kupasında zhirkov'u sol bek olarak izlemiştim ama galiba burda defans özelliği çok iyi değil

Nesil
    2006
    Yer
    İnegöl

Anyukov'u denemenizi tavsiye ederim.Tamamen gerçekçi yansıtılmış.Sağ çizgiden topla çıkışları,bindirmeleri gerçektekiyle birebir aynı.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Zhirkov normalde sol açık ama kupada bek oynamıştı, çok da iyi oynamıştı.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Atak bek kullanıyorsunuz Zhirkov iyi.Arshavindende memnun kaldım ben.Akinfeev oyunun en iyi kalecilerinden biri.İleride Rusyadan iyi regenlerde çıkıyor.Pobreynyak bende hiç oturmadı kadroya çok gol kaçırıyor.Ayrıca Ukraynadan da iyi topçular çıkıyor oyunda.

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Ankarasporda Anton Kozlov'u denemiştim. Uyum sorunu yaşamadı ve mükemmel bir sol kanat oyuncusuydu, WBL ve ML adına her türlü donanım mevcut kendisinde.

bende arshavini aldım ama hic verim alamadım hemde her mevkii de denedim amrc fc ama tık yok bende sattım tottenhama

merabalar bende bursasporda stavpets ve nikolay adını unuttum yazınca çıkıyo zaten bu iki arkadaşı almıştım gerçekten bursasporu uçurdu ikisi denemenizi öneririm

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Rusya Milli Takımını alarak bu oyuncuların tamamını denedim.
    Akınfeev gününde olduğu zaman kesinlikle geçit vermiyor.Çoğu zamanda gününde oluyor.
    Zhirkov mükemmel bir sol açık.Özellikle asistleriyle coşuyor.
    Pogrebnyak Alican'ın da dediği gibi tek başına takımı sırtlayabiliyor harika bir forvet.
    Bystrov hızıyla harika bir sağ açık.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Rusya Milli Takımını alarak bu oyuncuların tamamını denedim.
    Akınfeev gününde olduğu zaman kesinlikle geçit vermiyor.Çoğu zamanda gününde oluyor.
    Zhirkov mükemmel bir sol açık.Özellikle asistleriyle coşuyor.
    Pogrebnyak Alican'ın da dediği gibi tek başına takımı sırtlayabiliyor harika bir forvet.
    Bystrov hızıyla harika bir sağ açık.
    Zhirkov'un potansiyeli zaten ortada, oyunda ki her kulüpte oynayabilecek bir yapıya sahip.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Zaten sayılı oyuncuları var kaliteli olarak. Akinfeev,Arshavin,Zhirkov ve Pogrebnyak bunu gercekte gösterdikleri performansla hak ediyorlar..
    TariboWest

Mesaj Yetkileri