Sayfa 3 / 8 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 229 sonuç

Konu: Football Manager 9.3.0 Yaması Yayında [İlk mesaja bakın]

Nesil
    2008
    Yer
    Aydin

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Hayır tabi ki düştü bazı özellikleri, 8.0.3 resmi yama olduğundan emin misiniz?
    8.0.3 bir sene önce falan çıktı 9.0.3 olmasın o

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Kesin sen şimdi haberin yokmuş numarası da yaparsın Aboo..

Herkes hakLı vaLLa. Guiza tam abartı oLmuş.

Data yı yükLer yükLemez iLk işim Guiza yı değiştirmek oLacak. GeLicek yine saçma sapan işLer yapacak kariyerimde, zevkimi kaçıracak.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Hayır tabi ki düştü bazı özellikleri, 8.0.3 resmi yama olduğundan emin misiniz?
    Sitedeki linkten indirdim eminim kısaca

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Guiza'da hiç bir değişikLik yok, istediğimiz özeLLikLeri de yükseLmiş anLamadım yahu..

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Olmusken 20 Finishing 20 Heading olsaydı ...
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by utku_hagi View Post
    8.0.3 bir sene önce falan çıktı 9.0.3 olmasın o
    Tabi ki 9.0.3 hızlı yazarken farkına varmamışım

15 CA'lik bir düşüş var, lütfen editörden değerleri karşılaştıralım.
    Sadece finishinge bakmamalısınız, Güiza'nın finishingi değil esasen sorun, araştırma forumunda tartışmalısınız bu tür konuları.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

torrentten indirmeye başladım. Hafta sonu cumartesi akşamı denerim herhalde..
    görüşlerimi yazacağım.

turkiyede adam gol atamiyor guclere bakın.biraz gercekci olalım.abartı gene guiza.baros bile daha cok gol atti bitiricilik 12 aradaki farka bakın.pes yani

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Quote Originally Posted by puskas View Post
    turkiyede adam gol atamiyor guclere bakın.biraz gercekci olalım.abartı gene guiza.baros bile daha cok gol atti bitiricilik 12 aradaki farka bakın.pes yani
    Türkiye'de değiL sadece, Avrupa'da da atamadı.Hadi 9.01, 9.02 atar dedik tamam dedik, atamadı.9.03'ede bu yansıtıLmış, Baros o kadar atıyor arada ki farka bak..

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    ABOOOO de Jesus, yılın araştırmacılar ilan edilmeliler bence
    Bence sen yılın üyesi ilan edilmelisin (!)

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

İş CA düşürmek iLe bitmiyor. CA nedir ki. Hemde 15 CA. Ben bir sezonda geri kazandırırım ona o kadar CA cık.

yamanın boyutu ne kadar arkadaşlar ?

Sonra gelin bizi eleştirin öyle mi? Buna ne gerek var sizin önyargılarınız datayı siz düşünürken hazırlayıp bitirmiş oluyor zaten.CA düşmüşmüş..Gerçekten mi ?!

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Quote Originally Posted by maslow View Post
    yamanın boyutu ne kadar arkadaşlar ?
    233 Mb boyutu..

Nesil
    2008
    Yer
    Aydin

helal ya milletin derdi guiza olmus, seneye fb td deyisikligine gidipde bu adam gollere basladimi ozaman nediceksiniz cok merak ediyorum.
    de santisinde özellikleri abartili bana göre bi onuda baksaniza

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    İş CA düşürmek iLe bitmiyor. CA nedir ki. Hemde 15 CA. Ben bir sezonda geri kazandırırım ona o kadar CA cık.
    Güiza 28 yaşında şu an, bu yaşta yükselmesi oyun formüllerinde 1-2 CA'den fazla olmaz.

Finishing sadece bir değer, finishing arkasında mental değerler olmadığında ya da teknik olarak eksik kaldığında birşeyleri eksik gösterir.Araştırmada önemli olan eksik olan değerleri bulmaktır, aslında birbirine bağlantılı bir çok değer bulunuyor.Bu kombinasyonda bir çok değeri düşürmeyi düşünebilirsiniz ama belli değerlerin düşmesi gerekli olabilir, bunu ayırt etmek çok önemlidir.
    Güiza belli mental olgunluğa sahip olsa idi ve sol ayağı yüzünden topu hakimiyetini koruyabilse idi belki de büyük bir kariyeri de olabilirdi, oyundaki performansını henüz konuşmadık, test ettikten sonra değerleri karşılaştırabiliriz, Baros'un oyunda çoğu zaman daha etkili olacağını, buna Galatasaray'ın oyun mantalitesinin de yardımcı olacağını düşünüyorum.

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by makalele81 View Post
    Sonra gelin bizi eleştirin öyle mi? Buna ne gerek var sizin önyargılarınız datayı siz düşünürken hazırlayıp bitirmiş oluyor zaten.CA düşmüşmüş..Gerçekten mi ?!
    Evet gerçekten düşmüşmüş.
    Hangi oyuncuyla sıkıntınız varsa gelin bunu araştırma bölümünde tartışalım. Gereksiz mesajlara gerek yok.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Lütfen Türkiye Liglerindeki oyuncu değerleri ile ilgili eleştirilerinizi Türkiye Araştırması altında dile getiririniz.

Teşekkürler..
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

O kadar gereksiz mesajdan benimkini cımbızla çekmeniz takdir edilesi bir olay.Ben neyi nerde tartışacağımı gayet iyi biliyorum.Bu konunun başlığı 9.3.0 yaması hakkındaysa buradada yazabilirim gayet açık bir şekilde düşüncelerimi.Resmi araştımada sayfalar dolusu yazanlar vardı,yazdılarda ne oldu? Türk futbocular resmen fiziksiz ve mental oalrak yerlerde,yabancılar yerlerde,bu oyunun temel taşlarından biri oyuncu profilleriyse ilk eleştirilecek olanlar bunlardır,birkerede evet yanlış yaptık,bizim hatamız gerçekten çok kötü yapmışız diyebilin.Bunda utanılacak birşey yok.Yine kafasını çıkarmaya çalışanları susturmaya çalışır vaziyette görmeyelim sayın inceleme şefi,sayın datada emeği geçenler.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

O kadar gereksiz mesajdan benimkini cımbızla çekmeniz takdir edilesi bir olay.Ben neyi nerde tartışacağımı gayet iyi biliyorum.Bu konunun başlığı 9.3.0 yaması hakkındaysa buradada yazabilirim gayet açık bir şekilde düşüncelerimi.Resmi araştımada sayfalar dolusu yazanlar vardı,yazdılarda ne oldu? Türk futbocular resmen fiziksiz ve mental oalrak yerlerde,yabancılar yerlerde,bu oyunun temel taşlarından biri oyuncu profilleriyse ilk eleştirilecek olanlar bunlardır,birkerede evet yanlış yaptık,bizim hatamız gerçekten çok kötü yapmışız diyebilin.Bunda utanılacak birşey yok.Yine kafasını çıkarmaya çalışanları susturmaya çalışır vaziyette görmeyelim sayın inceleme şefi,sayın datada emeği geçenler.
    Kimseyi susturmaya çalışmıyoruz, böyle bir niyetimiz olmaz.
    Yalnız eleştirinin kanıtlara dayanması, bilgiye dayalı olması gereklidir.

Tabi ki bunun için bir forum açmıştık, orada dile getirilmeli, ki araştırmacısı istediği zaman dikkate alabilsin, tekrar gözden geçirebilsin.Tek konu altında yüzlerce mesajı kimse takip edemez.

Kötü oldu demek eleştiri değildir, amacımız teknik açıdan doğru olanı bulmak için bilimsel tartışmak.Aksi taktirde anlamı kalmaz, rabarbadan farklı olmaz.

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Sheriff Misafir

Yanlış yaptığımızı düşündüğümüz bir durum olsaydı bunu düzeltmek için vaktimiz vardı. Güiza'nın finishing düşmeyeceğini aylar önce Cengiz söyledi. Böyle olacağını herkes biliyordu, data çıkınca niye bunu kıyamet alameti gibi gösterip insanların kışkırtmaya çalışıyorsunuz.
    Cımbızla çekmedim, nedense sizin üslubunuz dikkat çekiyor. Kimseyi susturmaya çalışmıyoruz. Seviyeli bir üslupla yazılması gereken yerde yazarsanız oturur tartışırız.

Kimseyi susturmaya çalışmıyoruz, böyle bir niyetimiz olmaz.
    Yalnız eleştirinin kanıtlara dayanması, bilgiye dayalı olması gereklidir.

Tabi ki bunun için bir forum açmıştık, orada dile getirilmeli, ki araştırmacısı istediği zaman dikkate alabilsin, tekrar gözden geçirebilsin.Tek konu altında yüzlerce mesajı kimse takip edemez.

Kötü oldu demek eleştiri değildir, amacımız teknik açıdan doğru olanı bulmak için bilimsel tartışmak.Aksi taktirde anlamı kalmaz, rabarbadan farklı olmaz.
    Neden takip edilemiyor? Ben sıradan bir üyeyken özel hayatım o kadar yoğunken takip ediyorumda siz araştırmacıyken bu oyunla bu kadar içli dışlıyken milyonların eğlendiği birşeyin bir parçasıyken neden her mesajı takip edemiyorsunuz? Bu bahane değildir,yaptığınız iş profesyonel bir iş ama ben amatör ruhla profesyonel çalışan bir araştırma ekibi göremiyorum.Orada yanlışlıkla yazılmış mesajların bile bir değeri avrdır.Kişisel profil yapmışsınız siz ve araştırma ekibindeki arkadaşlarınızieleştirilen % 10 u belki dikkate alınmış,bunlar aleni gözükenler olmayan birşeyden bahsetmiyorum ben.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Yanlış yaptığımızı düşündüğümüz bir durum olsaydı bunu düzeltmek için vaktimiz vardı. Güiza'nın finishing düşmeyeceğini aylar önce Cengiz söyledi. Böyle olacağını herkes biliyordu, data çıkınca niye bunu kıyamet alameti gibi gösterip insanların kışkırtmaya çalışıyorsunuz.
    Cımbızla çekmedim, nedense sizin üslubunuz dikkat çekiyor. Kimseyi susturmaya çalışmıyoruz. Seviyeli bir üslupla yazılması gereken yerde yazarsanız oturur tartışırız.
    Derdim Guiza değil benim genelden konuşuyorum.Bana insanları kışkırtmaya çalışıyor derken,kışkırtmaya iten sizsiniz.Yazılacak mesajları ilerleyen günlerde görürsünüz.
    Last edited by makalele81 : 27.Şubat.2009 at 01:27 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Neden takip edilemiyor? Ben sıradan bir üyeyken özel hayatım o kadar yoğunken takip ediyorumda siz araştırmacıyken bu oyunla bu kadar içli dışlıyken milyonların eğlendiği birşeyin bir parçasıyken neden her mesajı takip edemiyorsunuz? Bu bahane değildir,yaptığınız iş profesyonel bir iş ama ben amatör ruhla profesyonel çalışan bir araştırma ekibi göremiyorum.Orada yanlışlıkla yazılmış mesajların bile bir değeri avrdır.Kişisel profil yapmışsınız siz ve araştırma ekibindeki arkadaşlarınızieleştirilen % 10 u belki dikkate alınmış,bunlar aleni gözükenler olmayan birşeyden bahsetmiyorum ben.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Derdim Guiza değil benim genelden konuşuyorum.Bana insanları kışkırtmaya çalışıyor derken,kışkırtmaya iten sizsiniz.Yazılacak mesajları ilerleyen günlerde görürsünüz.
    3 ayrı Lig konularını-bilgilerini tek forum altınca binlerce sayfa altında taramak hem zamana, hem de iş gücüne zarardır.

İş planı yapmak şarttır, bu yüzden her takım için ayrı ayrı forum oluşturduk.
    Aksine herkesin memnun olması gerekliydi, şaşırdım doğrusu.

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Yazılan her mesaj dikkate alınıyor, her yazılanı uygulayacağız diye bir kural olmadığı için taktir hakkı her zaman şeflerdedir. Sen yazdında uygulanmadı mı tekrar tekrar yazarsın oturur tartışılır, başkalarıda eşlik eder.

Bir hata yaptığımızı düşünmüyoruz üstüne üstlük Türker Tozar'dan araştırma işini devr aldığımızdan bu yana neler değiştini az buçuk herkes görüyor, hiç yoktan karşınızda derdinizi anlatabileceğiniz bir muhattabınız bile var.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Benim 903 den diLeğim sadece iki tane.

1- KaLeciLer coşmasın

2- Rakip takım oyuncusuda sakatLandığı zaman cidden bir sakat gibi oynasın. Bizim oyuncumuz azıcık darbe aLıp, tedavi görüp geri geLdiğinde kendini oynatamıyor, ama rakip takıma oLunca adam hiçbirşey oLmamış gibi oynuyordu. Umarım düzeLir. (Gerçi 3 yıLdır düzeLtmediLer ama )

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Benim 903 den diLeğim sadece iki tane.

1- KaLeciLer coşmasın

2- Rakip takım oyuncusuda sakatLandığı zaman cidden bir sakat gibi oynasın. Bizim oyuncumuz azıcık darbe aLıp, tedavi görüp geri geLdiğinde kendini oynatamıyor, ama rakip takıma oLunca adam hiçbirşey oLmamış gibi oynuyordu. Umarım düzeLir. (Gerçi 3 yıLdır düzeLtmediLer ama )
    İyi kaleciler coşsun, niye coşmasın

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yalnız portekiz araştırmacıları yime coşmuş hulka 180 pa vermiş adamlar

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

İyi kaLeciLer tabi coşsun.

Sorunda orda ya zaten. Buffon a, CasiLLas a 3-4 goL atabiLiyorsun ama adı duyuLmamış bir sıradan kaLeci yemiyor. O denge sağLansın

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Mandanda , Handanovic gibi...
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Sayfa 3 / 8 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri