Sayfa 4 / 8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 229 sonuç

Konu: Football Manager 9.3.0 Yaması Yayında [İlk mesaja bakın]

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

S.TayLar, Foster, Green, gibi sıradan ama show yapan isimLeride unutmamak gerek. Cech e karşı oynarken çok rahat goL atıyorum ama bu adamLara atamıyorum.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

VoLkan gibi

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Deniz View Post
    VoLkan gibi
    Volkan iyi kaleci de bazen saçma sapan çıkışlar yapıyor.89 dk sabrediyor, 1 dk bekleyemiyor, Eccentricity'yi yükselttim bu sefer.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Volkan iyi kaleci de bazen saçma sapan çıkışlar yapıyor.89 dk sabrediyor, 1 dk bekleyemiyor, Eccentricity'yi yükselttim bu sefer.
    HakLısın, yükseLtmen iyi oLmuş.

kazım'ın ismi neden böyle görnüyor?

genel olarak ne farklılıklar ve düzeltmeler var?

Quote Originally Posted by oguzkahn View Post

kazım'ın ismi neden böyle görnüyor?
    onun ismini degil fm yapımcıları tüm türkiye anlayamadı ki kazım kazım diye isimmi olur hangımızın ısmı ali ali veli veli

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by achillesgg View Post
    onun ismini degil fm yapımcıları tüm türkiye anlayamadı ki kazım kazım diye isimmi olur hangımızın ısmı ali ali veli veli
    http://www.tff.org/Default.aspx?page...kisiID=1063502

Linke bir tıklayın bakayım tavşan çıkacak.

Kazım Kazım sözleşmelerindeki ve muhtemelen nüfustaki adı ama Colin Kazım Richards diyede bilindiğinden böyle yazılmış olabilir. Nasıl ki Kaka'nın Ronaldinho'nun Ronaldo'nun adları çok farklı aynı mantık.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

haydi bakalım hayırlısı inşallah hatalar azalmıştır...

çok saol .............

Bunca yazı yazılmış ama bu yamanın hangi hataları giderdiğine dair bir satır yazı yok!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sardokar View Post
    Bunca yazı yazılmış ama bu yamanın hangi hataları giderdiğine dair bir satır yazı yok!
    Bu benim de dikkatimi çekti.Acaba maç motorunda ne gibi değişiklikler var ?

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Arkadaşlar dosya boyutu ger.ekten fazlaymış, indirenlerden biri acaba rarlayıp koyabilir mi rapide?

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Arkadaşlar Eskişehirspor ile ilgili olumlu-olumsuz herhangi bir yorumunuz varsa;

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=68617

adresine yazabilirsiniz...
    I'm back...

Benden foruma dev hizmet yamanın düzelttiği hataların listesi.

http://translate.google.com/translat...istory_state0=

Ayıp ya bu kadar olmaz.Baros Guizadan kat kat iyi oynuyor.Gel görki Fmde tam tersi.Fenerbahçe araştırmacılırınının yanlı davrandıklarını düşünüyorum.Yine editorden datayı ayarlamak bize kaldı...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by P0RT View Post
    Ayıp ya bu kadar olmaz.Baros Guizadan kat kat iyi oynuyor.Gel görki Fmde tam tersi.Fenerbahçe araştırmacılırınının yanlı davrandıklarını düşünüyorum.Yine editorden datayı ayarlamak bize kaldı...
    http://forum.turksportal.net/vb/show...&postcount=283

http://forum.turksportal.net/vb/show...&postcount=270

Sadece profillere bakarak değil oyunda deneyerek yorumda bulunalım. Yukardaki iki linkte İsmail arkadaşımızın deneme olarak açtığı oyundan ss'ler var.

Milan Baros ikisindede 20 gol atarken, Güiza birinde 6 diğerinde 5 gol atıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    http://forum.turksportal.net/vb/show...&postcount=283

http://forum.turksportal.net/vb/show...&postcount=270

Sadece profillere bakarak değil oyunda deneyerek yorumda bulunalım. Yukardaki iki linkte İsmail arkadaşımızın deneme olarak açtığı oyundan ss'ler var.

Milan Baros ikisindede 20 gol atarken, Güiza birinde 6 diğerinde 5 gol atıyor.
    Ben bir Gs Taraftarı olarak Baros un herkes tarafından abartılmasına bir anlam veremiyorum...Baros un son haftalardaki form grafiği ortada Guiza kötü bir futbolcu değil fakat fenere uyum sağlayamadığından gol bulmakta sıkıntı çekiyor...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama Game Status'de, İşlemci Kullanımını gösteren kısım iyi olmuş.

Diğer eklenen şey ise takım konuşmalarındaki Clear All Seçeneği.

Arkadaşlar nolur nolmaz diye foruma girdim, 9.3.0 topicinn 100 küsür mesaj olduğnu görünce hemen steam de online oldum. Bu iş baya avantajlymış şu anda 1024 bağlantıda 105 kb ile update ediyo steamde...

Umarım gayet sorunsuz ve düzgün bir yamadır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama Game Status'de, İşlemci Kullanımını gösteren kısım iyi olmuş.

Ne işe yarayacak ben onu anlayamadım
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    Ne işe yarayacak ben onu anlayamadım
    İşlemciyi çok kullandığına dair şikayetler vardı. Bunu canlı olarak takip edebiliyorsun.

Ayrıca Gündüz Maçı'nı ilk defa görüyorum sanırım buda 9.3.0 ile gelen birşey.

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Yamayı yükledim, tek maç yapıp oyunu kapattım. Ligde GS ile 40 küsür maçtır yenilmiyorum (kesinlikle hile yok). Trabzon maçı var, klasik 4-4-2 taktiğimle çıkıyorum, Dakika 12de 4-0 yapıyor Trabzon, taktiksel müdahaleler falan yapıyorum ama kar etmiyor, 7-0 yeniliyorum. İnanılmaz...

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Mustafa bu işlemci kullanmasını ben Game Status'de fark etmiştim. İlk anlamsız anlamsız baktm ilk (: Clear All iyi olmş. Hazırlık maçları bittiğinde sadece yedeklere konşma yapıyodu Asistan. Bu konuda uğraştırıyodu.

Ayrıca maç motorunda ben ciddi değişiklikler gördüm. 9.1.0 Patch göre çok değişik bir maç motoru olmuş.

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Mustafa bu işlemci kullanmasını ben Game Status'de fark etmiştim. İlk anlamsız anlamsız baktm ilk (: Clear All iyi olmş. Hazırlık maçları bittiğinde sadece yedeklere konşma yapıyodu Asistan. Bu konuda uğraştırıyodu.

Ayrıca maç motorunda ben ciddi değişiklikler gördüm. 9.1.0 Patch göre çok değişik bir maç motoru olmuş.
    Clear all nedir?
    Ben yamayı kurdum. eski oyun hata verdi yeni oyuna işsiz başladım bu nedenle daha bi işe giremedim. Bir takım bulabilirsem bu akşam oynayacağım

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Takım konuşmalarındaki değişiklik. Şöyle anlatayım asistana sorduğunuzda onun yorumlarını beğenmezseniz. Clear All yapıp yeniden konuşma yapabiliyosunuz.

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Clear all nedir?
    Ben yamayı kurdum. eski oyun hata verdi yeni oyuna işsiz başladım bu nedenle daha bi işe giremedim. Bir takım bulabilirsem bu akşam oynayacağım
    "Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denilmektedir."

Quote Originally Posted by crespo009 View Post

Takım konuşmalarındaki değişiklik. Şöyle anlatayım asistana sorduğunuzda onun yorumlarını beğenmezseniz. Clear All yapıp yeniden konuşma yapabiliyosunuz.
    Tamam şimdi oldu.
    Çok iyiymiş gerçekten. Bazen saçma sapan konuşuyor yardımcı. Tek tek değiştirmek zor oluyordu. İyi düşünmüşler

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Battery Power ne yahu

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

laptop için sanıyorum ki güç durumunuda gösteriyor
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Sayfa 4 / 8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri